LUŽNÁ – KRHOVÁ 5:0 (2:0)

Hráčům Krhové patřil úvod zápasu, ve kterém zahodili dvě šance. Potom převzali taktovku domácí a po zbytek zápasu měli hru pod kontrolou.

Nenechali nikoho na pochybách, že všechny body z podzimní premiéry zůstanou doma. Po dvou brankách vstřelili Martin a Robert Filgasové, jednu přidal Matyáš.

HUSLENKY – ÚSTÍ 1:0 (1:0)

Od prvních minut se domácí tlačili do útoku, ale zahrozili hosté a trefili tyč. Tlak Huslenek korunoval ve 36. minutě krásným lobem z pětadvaceti metrů Lukáš Labaj.

Ústí mohlo v závěru poločasu vyrovnat, ale trestný kop mířil nad branku.

Ve druhé části měli hosté více ze hry, ale s koncovkou byli na štíru. V závěru se vyznamenal domácí brankář Černovský, když v 88. minutě chytil se štěstím nebezpečný trestný kop soupeře.

CHORYNĚ B – RŮŽĎKA 1:1 (0:1)

Ve vyrovnaném prvním poločase šli do vedení fotbalistéRůžďky.

Ve 44. minutě proměnil Tomšej pokutový kop – 0:1. Druhý poločas se hrál pod taktovkou domácího týmu, ale vyrovnání přišlo až s přechodem Luboše Hadvičáka do útoku. V 75. minutě hlavou mířil přesně – 1:1.

LESKOVEC – PODLESÍ B 0:1 (0:0)
Nováček z Podlesí se představil jako kompaktní tým a pět minut před koncem Michut mladší zajistil tři body. Zápasu by spíše ale slušela remíza, oba týmy si vypracovaly řadu šancí, ale ujala se až ta poslední. Hosté navíc v prvním poločase trefili tyč.
HRACHOVEC B – LHOTKA 4:2 (2:0)

Po celý zápas měla hrachovecká rezerva hru pod kontrolou a hosté cělé utkání pouze dotahovali.

Dvě branky domácích vstřelil Petr Cahlík, po jedné přidali Melichařík a Ryszka. Za hosty byli úspěšní Trefil a Topič.

POLICE – DOLNÍ BEČVA B 5:0 (2:0)

Zápas se proměnil v domácí exhibici.Tu odstartoval po půlhodině hry povedenou dorážkou Chvatík – 1:0. Těsně před přestávkou se po rohovém kopu trefil hlavou Zedek. Domácím patřil také úvod druhé půle. V 57. minutě po úniku Škařupy skóroval Zedek, o deset minut později se krásným volejem prezentoval Škařupa – 4:0. Tečku za pohledným fotbalem udělal v 88. minutě Hlavica.

VAL. SENICE – BRANKY 3:0 (0:0)

Nováček třetí třídy vstoupil do nové sezony ve vyšší soutěži nejlépe jak mohl. Před svými fanoušky vyhrál. Zápas proti Brankám se hrál na terénu, který byl na hranici únosnosti. Ještě v prvním poločase byla hra vyrovnaná, ale po hodině hry se začala projevovat převaha domácích. Tu korunovali dvěma slepenými brankami Plšek a Šerý. Oslabení hosté neměli síly na obrat a v závěru inkasovali potřetí z kopačky Martina Šerého.