Vítězem se stala Marie Juráňová z Valašské Senice.

Třetí kolo přineslo velmi netypickou situaci, neboť drtivá většina zápasů všech soutěží na Valašsku se musela odložit z důvodu nepříznivého počasí a následných špatných terénů. Z desítky zápasů vybraných do 4. kola se tak odehrály pouze dva. Zápas 1. B třídy Kateřinice – Valašská Polanka rozhodl ve prospěch domácích jediný gól zápasu, v okresním přeboru pak většina tipujících správně odhadla, že Kelč B prohraje s rezervou Velkých Karlovic+Karolinky. Zbytek zápasů byl odložen na pozdější jarní termín.

Zmíněné dva zápasy přesně trefilo hodně tipérů, a tak mezi nimi musela o vítězi rozhodnout supertrefa. V jediných dvou zápasech 4. kola Tip ligy padlo jen pět gólů. Tomu byla nejblíže Marie Juráňová z Valašské Senice, která tipovala 24 branek, ostatní tipéři měli na kuponech vždy více.

Vítězka 4. kola Marie Juráňová z Valašské Senice si tak může v redakci Valašského deníku ve Vsetíně (Na Příkopě 814, nad Albertem) vyzvednout cenu pro vítěze kola – dárkové balení osmi piv „Zlatý hattrick" se sklenicí od Pivovaru Litovel.

Pokud jste nestihli začátek soutěže, nic se neděje. Soutěž je teprve na začátku, šance na atraktivní ceny pro vítěze podzimní části, která se skládá z 13 kol, jsou tedy stále otevřené. A určitě je o co hrát, neboť nejlepší tři tipující čekají hodnotné ceny. Celkový vítěz podzimní části Tip ligy Valašského deníku se například může těšit na velký sud piva Litovel. Účast v Tip lize Valašského deníku prakticky není omezena, neboť kromě zaměstnanců Vltava-Labe-Přes, a. s. mohou hrát úplně všichni!

Stačí pouze, když vyplněný kupon č. 4 vystřihnete a do pátku 10. dubna do 14 hodin jej doručíte do redakce Valašského deníku nebo vhodíte do boxu Valašského deníku naproti vchodu do Alberta ve Vsetíně.