Našli se jen dva, kteří se přehoupli přes deset bodů. Byli to Lukáš Dorotík a Martina Štveráková, kteří oba nasbírali jedenáct bodů. Rozhodnout tedy musela supertrefa – tedy tip na celkový počet branek ve všech zápasech kola. V něm padlo dohromady 34 branek. A tady nastal menší „zádrhel“ při udělování výhry za třetí kolo. Lukáš Dorotík i Martina Štveráková totiž měli natipováno na třetí kolo počet branek 30 a byli tedy od správného tipu (34) vzdáleni úplně stejně.

V tomto případě rozhodlo to, jak blízko byli oba hráči k supertrefě v minulých dvou kolech. A v tomto ohledu na tom byl lépe Lukáš Dorotík, jenž se tak stal vítězem třetího kola Fortuna ligy Valašského deníku.

V redakci Valašského deníku ve Vsetíně si tak Lukáš Dorotík může vyzvednout cenu pro vítěze kola: čeká na ni 100 korunová sázenka do sázkové kanceláře Fortuna, balení 6 kusů piva Birell a fotbalový míč Diadora.

Fortuna liga Valašského deníku je stále teprve na začátku, šance na atraktivní ceny pro vítěze podzimní části, která se skládá z 13 kol, jsou stále otevřené. A určitě je o co hrát! Na nejlepšího tipéra totiž čeká exkluzivní elektronika, na druhého sportovní taška a 1000 korunová volná sázenka a třetího bohatý dárkový koš uzenin Krásno.

Účast ve Fortuna lize Valašského deníku prakticky není omezena, neboť kromě zaměstnanců Vltava-LabePress, a. s. mohou hrát úplně všichni! Stačí pouze, když vyplněný kupon č. 4 vystřihnete a do pátku 27. srpna do 15 hodin jej doručíte do redakce Valašského deníku nebo vhodíte do schránky Valašského deníku naproti vchodu do Alberta ve Vsetíně.

Pokud jste už zaregistrováni a máte přiděleno své startovní číslo, můžete již od tohoto druhého kola za použití ČTYŘMÍSTNÉHO ČÍSELNÉHO hesla využít možnost odesílání kuponu formou SMS nebo internetu na www.fortunaliga.cz.

Mnoho štěstí ve hře přeje redakce Valašského deníku.