1. A TŘÍDA
HOVĚZÍ – JUŘINKA 4:2 (0:2)

Hovězí si po prohrách se Zubřím a v poháru s Kelčí chtělo spravit chuť, ale utkání jim už od začátku zhořklo. Gólmanovi Hučíkovi se při vyběhnutí nepovedlo odkopnout balon tak, jak by si představoval, a Štěpán s pomocí tyčky trefil prázdnou bránu – 0:1. Za čtvrt hodiny došlo k podobné situaci, kdy si brankář a hráč domácích neporozuměli, a Štěpán znovu trestal – 0:2. Velkou příležitost snížit ještě v prvním poločasu měl Kovář, ale jeho hlavička jen těsně minula tyč. Hned po přestávce ale kýžená branka přišla, když Martin Hromada zahrával přímý kop, který tečoval hráč Juřinky a gólman Petrnek už nedokázal na změnu směru reagovat – 1:2. V 67. minutě dostal do vápna míč Zádilský, který se z otočky levačkou trefil k tyči – 2:2. To však od hovězského útočníka nebylo vše. Stačily mu další tři minuty na to, aby poslal svůj tým do vedení. Ze strany centroval Martin Hromada, Radek Kučera hlavičkoval před bránu, kde si Zádilský naběhl a hlavou otočil vývoj zápasu – 3:2. A ten samý hráč si v 77. minutě výborně zpracoval míč a křížnou střelou dovršil svůj hattrick – 4:2. Hovězí se tak díky skvělému výkonu ve druhém dějství radovalo ze tří bodů.

BRANKY: 67., 70., a 77. Zádilský, 46. M. Hromada – 9. a 24. Štěpán.

HOVĚZÍ: Hučík – Kučera R., Kostka R., Kocurek, Kostka Z. – Hromada D. (30. Kovář), Štrbík K., Zámečník (69. Juřica), Hromada M. – Šrámek, Zádilský.

JUŘINKA: Ivo Petrnek – Vaněk, Bartoň, Pančochář, Hurda – Žilinský, Kuchař, Šindelek, Kocián – Škařupa, Štěpán.

HUTISKO – ZUBŘÍ 2:0 (0:0)

Vynikající brankář Barabáš zabránil vyšší porážce svého celku. Inkasoval pouze dvakrát a dalším brankám skvělými zákroky zabránil. V prvním poločase byli domácí jasně lepším celkem. Navíc hosté nelibě nesli sporné výroky rozhodčích a byli nedisciplinovaní. Na to doplatil Tichý, který byl ve 25. minutě vyloučen po druhé žluté kartě, když fauloval unikajícího Abíka.

V 10. minutě uvolnil Špirko patičkou Macíčka, ale Barabáš čaroval poprvé. V 17. minutě na něho nevyzrál Špirko. Ve 26. minutě vyškrábl ze šibenice volej Robina Křenka. A svůj výkon korunoval v 50. minutě, kdy si na něho nepřišel opět Špirko. Hosté mohli jít paradoxně do vedení Mičkalem, ale jeho únik na Horáka zastavil praporek asistenta rozhodčího. V 63. minutě tečoval Robin Křenek střelu Vaštíka a kouzlo Barabáše pominulo – 1:0. V 77. minutě si na zblokovanou střelu počkal David Mikulenka upravil na konečných 2:0.

BRANKY: 63. Robin Křenek, 77. David Mikulenka.

HUTISKO: Horák – Vašek, Robin Křenek, Petr, Vaštík – Roman Křenek (85. Josef Koláček), Macíček, Špirko, Abík – David Mikulenka (80. Jakub Mikulenka), Škopek (70. Jaroslav Koláček)

ZUBŘÍ: Barabáš – Berka, Tichý, Jiří Raždík, Pavlica – Libor Raždík, Mičkal, Jurajda, Krupa – Roman, Viktor Frňka.

SLAVIČÍN B – D. BEČVA 1:2 (0:2)

Dolní Bečva si tři body vybojovala hlavně za výborný první poločas. Ve 20. minutě chyboval domácí brankář po centru Petra Vojkůvky a následný volej Vladislava Šeny byl ukázkový – 0:1. Ve 42. minutě dostali po ruce domácího obránce hosté výhodu pokutového kopu a Jaroslav Šena se nemýlil – 0:2.

Po přestávce měla domácí rezerva velkou převahu. Hned v 50. minutě snižoval Ocelík na 1:2. Obrana v čele s výborným Jurajdou následně čtyřicet minut bránila nejtěsnější náskok a nakonec se to Bečvanům podařilo.

BRANKY: 50. Ocelík – 20. Vladislav Šena, 42. Jaroslav Šena.

D. BEČVA: Jurajda – Adamec, Adam Růčka, Radek Maléř, Skalík – Filka, Vašek, Jaroslav Šena, Vladislav Šena – Petr Vojkůvka, Paprskář.

LUKOV – VIDČE 0:2 (0:2)

Spanilá jízda borců ze Sahary ze začátku sezony nekončí. Zápas příliš fotbalové krásy nepobral. Lukov zatím strach nenahání a Vidče si veze v pohodě tři body ze hřiště soupeře. Hostům pomohla ve 12. minutě hrubka domácího brankáře, který si srazil centrovaný míč do vlastní branky – 0:1. Ve 36. minutě vyšla hostům i druhá křídelní akce, na další přesný centr si počkal Nerad – 0:2. Po přestávce Vidče v pohodě hlídalo vydobytý náskok a prakticky nedalo domácím ani minimální šanci na zvrat.

BRANKY: 12. vlastní, 36. Nerad.

VIDČE: Marek Vala – Milan Drda, Marák, Vladimír Urban, Špurek (75. Lukáš Vala) – Pavel Drda, Vaculín (80. Křenek), Nerad, Petr Urban – Kramoliš, Dobeš.

Příluky – Žalkovice 1:2 Zedníček K. – Horák L., Samsonek, Březolupy – 1. FC Slovácko 1:3 Křiva – Bančák 2, Vašek, Kněžpole – Chropyně 2:0 Bihári, Lipčík, Nedachlebice – Újezdec 4:3 Dvořáček, Urban, Soviš 2 – Pilka, Slinták, Novosad, Prakšice – Ořechov 1:5 Kadlček – Flašar, Trlida, Smějsa 2, Svoboda, O. N. Ves – Kvasice 2:1 Pokorný, Zálešák R. ml. – Prešnajdr, J. Otrokovice – Mladcová 4:1 Němec R. 2, Janeba, Vitásek – Toman.