UHERSKÝ BROD – HOLEŠOVSKÉ HOLKY 1:6 (0:2)

,,Úvodních třicet minut to bylo vyrovnané střetnutí. V této pasáži zápasu jsme měli dokonce tři slibné šance. Ty jsme však nevyužili a mezi 36. a 39. minutou daly Hanačky dva slepené góly. Na začátku druhé půle se zranila obránkyně Chovancová a Holešov vstřelil další dvě branky. Pak Eliášová korigovala stav na 1:4, ovšem závěr znovu patřil favorizovanému hostujícímu družstvu. Navíc na konci duelu už nám chyběly síly,“ konstatoval po posledním souboji sezony lodivod Uherského Brodu Lumír Petrka.

,,Zápas měl jednoznačný průběh. My jsme v něm měli trvalou převahu. Byli jsme lepší na míči, dobře jsme kombinovali a domácím dělala problémy i naše rychlost. Uherský Brod příliš nevzdoroval a po kolektivním výkonu jsme souboj na hřišti čtvrtého týmu soutěže zaslouženě vyhráli,“ užíval si pohodové utkání holešovský šéftrenér Slavomír Bednář starší.

Branky: Eliášová – Adriana Ševčíková 3, Samsonová 3.

Uherský Brod: Natálie Vrábelová – Jurčová, Kročilová, Kovaříková, Chovancová, Eliášová, Šmilauerová, Lenka Kučerová, Dufková, Uhrová, Martina Vrábelová. Střídala: Vidová.

Holešovské holky: Hovořáková – Mrázková, Tiefenbachová, Pospíšilíková, Slezáčková, Jiroušková, Šiblová, Stolařová, Petříková, Samsonová, Adriana Ševčíková. Střídaly: Křenková, Jurčíková, Fárková.

BRUMOV – LUŽKOVICE 1:2 (1:1)

,,Za výkon ve druhém poločase, přestože jsme v něm nastřelili dvakrát břevno, jsme si body nezasloužili,“ uznal vedoucí Brumova Ivo Polách.

Jeho tým utkání dobře začal. V pětadvacáté minutě po sérii rohů a po dorážce poslala Valašky do vedení Krahulcová. Ve 40. minutě však Strachoňová vyrovnala na 1:1 a vítěznou lužkovickou branku zařídila v jednasedmdesáté minutě Dohnálková.

,,Třicet minut jsme hráli dobře. Potom ovšem přebraly Lužkovice iniciativu a my jsme se ze hřiště vytráceli. Do konce střetnutí už to byla z naší strany bída. Chyběl nám pohyb, rychlost i důraz. Hosté byli lepší na všech postech. Navíc se nám zranila útočnice Krahulová, jež nám chyběla při situacích před lužkovickou brankou,“ konstatoval po zápase Polách.

,,Úvodních patnáct minut nás domácí nepustili na jejich polovinu hřiště. Potom se hra vyrovnala. Ve druhé půli už jsme byly fotbalovějším družstvem. Dařily se nám rychlé protiútoky.  A protože jsme víc bojovaly a měly jsme i větší vůli po úspěchu, tak jsme zápas zaslouženě vyhrály. A to nám v přímém duelu o druhé místo chyběly vůdkyně Uhlířová a ještě čtveřice Blažková, Rozsypalová, Žalková a Hrubá,“ hodnotila zápas autorka jednoho z lužkovických gólů hostující kapitánka Aneta Strachoňová.

Branky: Krahulcová – Strachoňová, Dohnálková.

Brumov: Bednářová – Frajtová, Tománková, Lysáková, Presová, Jelínková, Kořénková, Škrabolová, Krahulcová, Krahulová, Pavla Jeřábková. Střídaly: Kozáčková, Černobilová, Radka Koutná, Trybusová, Blanařová.

Lužkovice: Matlachová – Strachoňová, Dohnálková, Hnilicová, Horňáková, Vyvlečková, Jakešová, Macků, Halová, Franková, Veronika Florešová. Střídaly: Mikuláštiková, Navrátilová.

BŘEZNICE – ŘÍKOVICE 10.0 (5:0)

,,Poslední duel sezony jsme si užívali. V zápase s nejslabším celkem krajského přeboru jsme dominovali ve všech fotbalových činnostech. Dařila se nám hlavně kombinace, do které se zapojovalo celé družstvo,“ pochválil svůj kolektiv vedoucí Březnice Milan Dostál.

,,Utkání jsme odehráli pouze s deseti hráčkami. Proto bylo náročné čelit útočnému pojetí s chutí hrajícího domácího celku,“ přiznal vůdce lavičky Říkovic Lukáš Čech.

Branky: Vavrušová 3, Adamíková 2, Vilhanová, Chudárková, Kristýna Koutná, Šišková, vlastní.

Březnice: Malotová – Kalivodová, Kozmíková, Monika Zábojníková, Bejtkovská, Vavrušová, Vilhanová, Vaculíková, Marková, Huťková, Adamíková. Střídaly: Šišková, Bukovjanová, Chudárková, Mizerová, Michalíková, Černá, Kubíčková.

Říkovice: Kateřína Pitnerová – Andrea Netopilová, Trávníčková, Kristýna Koutná, Lucie Pitnerová, Foltýnová, Zichalová, Červíková, Říkovská, Krejčí.