Hned šestice hráčů totiž získala ve víkendovém šestém kole soutěže osm bodů. Byli to Lenka Štruncová z Rožnova pod Radhoštěm, Julius Ficek ze Vsetína, Ladislav Haspala z Valašské Senice, Petr Mazáč z Huslenek, Petr Srba z Jablůnky a Aneta Zajíčková z Jablůnky. O vítězi tak musela rozhodnout supertrefa. Naprosto přesně se v ní trefila do počtu branek na celé kolo jediná hráčka Lenka Štruncová. Tipérka z Rožnova pod Radhoštěm správně odhadla, že ve všech deseti utkáních 6. kola padne celkem 33 branek, a tak se také stalo.

Vítězka Lenka Štruncová si tak v redakci Valašského deníku ve Vsetíně (Na Příkopě 814, nad Albertem) může vyzvednout cenu pro vítěze kola velké balení 24 piv Gambrinus.

V celkovém průběžném pořadí Tip ligy Valašského deníku zatím vede Vojtěch Skoček z Poličné (40 bodů) a je tak zatím nejblíže zájezdu na zápas Herthy Berlín. V celkovém pořadí celé střední a východní Moravy o zájezd na zápas Chelsea do Londýna zatím vedou František Vlach ze Štěpánova Hana Čecháková (Kyselovice) s 54 body.


První cenu Tip ligy Deníku, zájezd na zápas londýnské Chelsea, věnuje Fotbalový svět

Pokud náhodou Tip ligu ještě stále nehrajete nebo vám prostě v létě začátek jaksi unikl, rozhodně se do soutěže přidejte. Soutěž má před sebou stále dostatek kol a šance na atraktivní ceny pro vítěze podzimní části, která se skládá z 13 kol, jsou stále otevřené. Navíc se každý týden hraje o dílčí týdenní výhru velké balení 24 piv Gambrinus.

Také hlavní ceny jsou skvělé: vítěz podzimní části vsetínské Tip ligy pojede na začátku příštího roku s agenturou Fotbalový svět na utkání Herthy Berlín, kde válí i český reprezentant Roman Hubník. Nejlepší hráč celého regionu střední a východní Moravy (Olomoucký a Zlínský kraj) pak vyhrává hlavní cenu letecký zájezd do Londýna včetně návštěvy zápasu Chelsea v brance s Petrem Čechem.

Účast v Tip lize Valašského deníku prakticky není omezena, neboť kromě zaměstnanců Vltava-Labe-Press, a. s. mohou hrát úplně všichni!

Stačí pouze, když vyplněný kupon č. 7 vystřihnete a do pátku 16. září do 15 hodin jej doručíte do redakce Valašského deníku nebo vhodíte do boxu Valašského deníku naproti vchodu do Alberta ve Vsetíně. Pokud jste už zaregistrováni a máte přiděleno své startovní číslo, můžete za použití ČTYŘMÍSTNÉHO ČÍSELNÉHO hesla využít možnost odesílání kuponu formou SMS nebo internetu na www.tipliga.cz.