Jako jediná z tipujících hráčů překročila díky svému sportovnímu přehledu hranici deseti bodů získala jich rovnou jedenáct. Za ní se s odstupem tří bodů seřadila hned čtveřice tipujících Jarábek Martin z Loučky, Alois Jurečka z Karolinky, Petr Mazáč z Huslenek a Jan Mazáč z Hovězí.

Lenka Mazáčová si jedenáctibodovým vítězstvím v 10. kole Tip ligy upevnila celkové vedení soutěže tipérů. V tabulce má nyní 73 bodů a šestibodový náskok na druhého v pořadí Jana Mazáče.

Jako vítězka desátého kola si může Lenka Mazáčová z Hovězí v redakci Valašského deníku vyzvednout odměnu pro vítěze týdenního kola velký karton čtyřiadvaceti piv Holba, ryzího piva z hor.

Do Tip ligy Valašského deníku se stále můžou připojit i další příznivci regionálního fotbalu. Stačí níže vystřihnout vyplněný kupon a do pátku 16. října 2015 do 15 hodin jej doručít na adresu Valašského deníku (Na Příkopě 814, 755 01 Vsetín).

Pokud vaše tipy budou na dané kolo nejpřesnější, velké balení čtyřiadvacet půllitrových piv Holba Šerák v plechovkách je vaše!

Velmi hezké ceny čekají též na nejlepší borce v celkovém hodnocení 13kolové podzimní části. Vítěz se může těšit na pořádnou pivní nálož, za své znalosti si totiž odnese rovnou stovku piv. Na druhého v celkovém pořadí čeká dárkový koš Hamé, třetí vyhraje dárkový balíček s vínem a fotbalovým míčem.