Přestože má být vždy jen jeden vítěz týdenního kola, Valašský deník se k nastalé neobvyklé situaci postavil stejně jako zhruba před rokem, kdy se to stejné stalo poprvé. Tedy tak, že dá „do placu“ ne jeden, ale dva kartony piva Gambrinus. Svoji cenu si tak budou moci vyzvednout Josef Jagoš i Vojtěch Skoček, a to v redakci Valašského deníku ve Vsetíně (ulice Na Příkopě 814 – nad Albertem).

Nejen kvůli balení piv, které je určeno vítězům jednotlivých kol, se vyplatí hrát Tipligu Valašského deníku. Ve hře jsou totiž další velmi hodnotné ceny pro nejúspěšnější tipéry jarní části.

Na nejlepšího čeká zájezd od cestovní kanceláře Peřej tours v hodnotě tří a půl tisíce korun nebo od Helia sportu dárkový poukaz na kolečkové brusle Rollerblade v hodnotě téměř dvou tisíc korun.

Poněvadž je soutěž teprve na začátku, šance na atraktivní ceny pro vítěze jarní části, která se skládá z 13 kol, jsou stále otevřené! Stačí pouze, když vyplněný kupon č. 4 vystřihnete a do pátku 13. dubna do 15 hodin jej doručíte do redakce Valašského deníku (Na příkopě 814) nebo vhodíte kupon do schránky Valašského deníku naproti vchodu do Alberta.

Pokud jste už zaregistrováni a máte přiděleno své startovní číslo, můžete za použití ČTYŘMÍSTNÉHO ČÍSELNÉHO hesla využít možnost odesílání vašich tipů přes internet na www.tipliga.cz, kde vyberete svůj Valašský deník.

Související články

Tip liga: Druhé kolo vyhrál Robert Filák z Lidečka

První kolo Tip ligy vyhrála Miroslava Zvoníčková

Tip liga čtenářů startuje! Hrajte s Deníkem o atraktivní ceny