Byl v útoku nebezpečnější a domácí celek musí brát i bezbrankovou remízu. Celkový herní projev Meziříčí se postupně v domácím prostředí zlepšuje.

DIVIZE E

VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ – PETROVICE 0:0

Oba celky vycházely ze zajištěné obrany. Množství osobních soubojů, sice hodně střel, ale málo šancí, to byl celkový zápas ve Valašském Meziříčí. První šanci si vypracovali hosté ve 22. minutě, ale po brejku netrefili branku. Ze strany domácích zahrozil do poločasu dvakrát po trestných kopech hlavou Malina, ale netrefil se. Ve druhém poločase hráli domácí hlavně pozorně v obraně. Petrovice měly agresivnější kontry. Z domácí strany lze zmínit tři vydařené akce, ale bez gólového efektu. V 71. minutě chytá střelu Baroše hostující brankář. V 76. minutě je nepřesný Michálek. V 82. minutě nedal po křídelní akci Michálka Plešek. A tak se body dělily. „Soupeř měl výborně zformovaný obranný blok. Do rychlých protiútoků měli lepší přechod a agresivitu. Museli jsme na postech obránců postavit záložníky, ale nezklamali. V závěru jsme zkusili vysunout důrazného Vaculína na hrot, ale ke gólu to nevedlo. Dnes jsme na tři body neměli, ale herně to bylo lepší než v minulých domácích zápasech," zhodnotil remízový zápas kouč Valašského Meziříčí Robert Blaško.

Val. Meziříčí: Zimek – Štreit, Michálek, Malina, Tomáš Kundrát – Marek, Sviták, Plešek, Neuberger (21. Baroš) – Macíček (83. Vaculín), Horák (65. Navrátil).

Autor: MARTIN NĚMEC