1.B třída

HUTISKO – JABLŮNKA 3:0 (1:0)

Zase jednou o sobě dal pořádně vědět Radim Vokáč. Útočník Hutiska byl u všeho důležitého, co se v tomto utkání odehrálo. V první půli dal první branku utkání, po obrátce nejprve dvě dobré šance těsně minul, aby pak z dorážky dal gól na 2:0. Mezitím však Jablůnka dala také gól, jenže pomezní zamával ofsajd. Svoje představení dokonal Radim Vokáč čtvrthodiny před koncem z penalty.

Branky: Radim Vokáč 3.

F. LHOTA – D. BEČVA 1:3 (0:2)

Dolnobečvané to v boji s Horní Lidčí nevzdávají a tentokrát si odvezli tři cenné body ze zápasu s Francovou Lhotou. Hosté vedli už 2:0, po snížení domácích přišlo několik dobrých šancí, ale domácím už nebylo souzeno skórovat. Definitivu dal deset minut před koncem hostující Růčka svým druhým gólem.

Branky: Chmela – Radek Růčka 2, Jurečka.

H. LIDEČ – JANOVÁ 6:1 (3:1)

Zápas prvního s beznadějně posledním týmem tabulky nemohl přinést nic jiného, než jasné vítězství domácích. Čestný úspěch hostů zaznamenal Měrka, jenž ve 20. Minutě snižoval na 1:2 z pohledu hostů. Lideč si i nadále drží tříbodový náskok na druhou Dolní Bečvu, která ale má o zápas méně.

Branky: Fojtík 2, Ryza, Mišutka, Sporek, Trčka – Měrka.

ZAŠOVÁ – RATIBOŘ 2:0 (1:0)

Domácí měli super začátek, hned ve třetí minutě se trefil Pastuszek. Pak se hodně činil domácí gólman Hadaš a díky němu si přenesli domácí vedení i do druhé půle. Druhý gólový moment přišel po hodině hry, kdy se z přímáku trefil Trtík. Další šance domácích už zůstaly nevyužity, to ale domácím radost ze tří bodů nevzalo.

Branky: Pastuszek, Trtík.

LHOTA U VS. – HOVĚZÍ 0:2 (0:1)

Předposlední tým tabulky doma na body nedosáhl. Hovězí potvrdilo svoji kvalitu a hlavně přivezlo střelce Šrámka, který se postaral o obě trefy vítězů.

Branky: Šrámek 2.

KATEŘINICE – P. BEČVA 1:3 (0:2)

Nováček soutěže z prostřední Bečvy prokázal, že je právem v první polovině tabulky a odvezl si z Kateřinic všechny body. Hosté vedli po dvaceti minutách 2:0, po hodině hry to bylo už o tři branky. Snížení Děckuláčka sice přišlo, ale to už bylo o majiteli bodů rozhodnuto.

Branky: Děckuláček – Kubáň 2, Lukáš Křenek st.

VAL. POLANKA – LIDEČKO 3:1 (2:0)

Derby zápas ve Valašské Polance patřil favorizovaným domácím. Na očekávané tři body se ovšem Polanka nadřela a jistila si je až v nastaveném čase, kdy dal Zbránek domácím definitivu.

Branky: Filip Maček, Gergela, Zbránek – Havelka.

1. Hor. Lideč 17 13 2 1 1 40:14 44
2. Dol. Bečva 16 12 2 1 1 53:12 41
3. Hovězí 17 10 2 1 4 28:16 35
4. Val. Polanka 17 10 1 0 6 31:25 32
5. Jablůnka 17 7 3 3 4 28:24 30
6. Prostř. Bečva 17 7 1 4 5 28:20 27
7. Hutisko 17 6 2 3 6 29:28 25