1. A TŘÍDA
VIDČE – JUŘINKA 1:1 (0:1)

Sahara viděla kvalitní boj se zaslouženou dělbou bodů. Ve vyrovnaném prvním poločase zasahoval hned v úvodní šanci domácích Trusina. Domácí spoléhali na útočné duo Kramoliš, Marák, které vládlo vzduchem. Ve 27. minutě ale udeřili hosté bezchybně zahraným přímým kopem Bartoně. Jeho obstřel byl excelentní a zapadl k tyči – 0:1. Po přestávce měli technicky vyspělí hosté míč častěji na svých kopačkách a výsledkem byly neproměněné šance Burdy a Kociána. V 75. minutě se na druhé straně po rohu prosadil Radek Mičkal a vyrovnal. Centrovaný míč vypadl brankáři Trusinovi a domácí útočník ho z brankové čáry dopravil do sítě – 1:1. V 80. minutě trefil domácí Dobeš z trestného kopu spojnici tyče a břevna hostující branky. V 82. minutě vychytal Trusina Radka Mičkala a zápas dospěl k remízovému konci.
BRANKY: 27. Bartoň 0:1, 75. Radek Mičkal 1:1.

LIDEČKO – PŘÍLUKY 1:0 (0:0)

Důležitý souboj z hlediska možné záchrany zvládli lépe domácí hráči. Remíza by v tomto utkání nic neřešila, a tak hosté hráli velmi otevřeně. Úvodní nápor domácích zastavila průtrž mračen. Šance Ovesného, Tomáše Garguláka a Richarda Kulíška zůstaly nevyužity. Hosté každou chvíli zahrozili na kluzkém terénu tolik nebezpečnou střelou z dálky. Velmi kvalitně připravený terén nabízel dále bojovnou podívanou. Příluky si nezasloužily prohrát. Domácí hráli od 75. minuty ofenzivní vabank. V 82. minutě rozjásal dorážkou fanoušky Lidečka Tomáš Gargulák a sen záchrany mohou stále domácí fotbalisté živit.
BRANKA: 82. Tomáš Gargulák 1:0.

D. BEČVA – LUKOV 5:2 (4:1)

Dolní Bečvě to doma střílí. Tentokrát to odnesl Lukov, byť se takřka po hodině hry dostal brankově Bečvanům na dostřel. V 11. minutě zlikvidoval brankář hostí společnou šanci Jaroslava Šeny a Josefa Vojkůvky. Prvně jmenovaný po následném rohu otevřel skóre – 1:0. V 19. minutě si naběhl na přesný míč Petr Vojkůvka a kličkou obelstil hostujícího strážce svatyně – 2:0. V 26. minutě předvedla trojice Petr Vojkůvka, Jaroslav Šena a Martin Paprskář moderní rychlou fotbalovou akci, kterou zakončil Vladislav Šena – 3:0. V 35. minutě se po rohu krásně hlavou zavěsil do centrovaného míče Vašek – 4:0. Ve 45. minutě domácím mírně uškodil gól do šatny z kopačky hostujícího Teplého – 4:1.
Když v 58. minutě po chybě Rauschera snížil na 4:2 Brázda, hosté nakrátko ožili. Veškerý vítr z plachet jim vzal v 61. minutě po centru Josefa Vojkůvky poslední brankou utkání Martin Paprskář – 5:2.
BRANKY: 11. Jaroslav Šena 1:0, 19. Petr Vojkůvka 2:0, 26. Vladislav Šena 3:0, 35. Vašek 4:0, 45. Teplý 4:1, 58. Brázda 4:2, 61. Martin Paprskář 5:2.

ZUBŘÍ – VLACHOVICE 1:1 (0:1)

Fotbalisté Zubří doma spálili, co se dalo, včetně penalty. Nakonec v hodině dvanácté zachránili bod. V 10. minutě předvedl hezkou střelu Chumchal, následně se prezentoval volejem Cverna. Ve 13. minutě ale Cverna s Barabášem podcenili situaci a hosté šli do vedení – 0:1. Barabáš se pak musel ohánět po kvalitně zahraných standardních situacích Vlachovic. Chumchal, Jurajda a Pavlica již do poločasu z dalších šancí nevyrovnali a jenom rozchytali hostujícího brankáře. Ve druhém poločase mělo Zubří drtivou převahu. Hosté se omezili pouze na málo nebezpečné střely z dálky. Šustáček s Chumchalem mířili jen do tyče hostující branky. Domácí zmar dokumentovala neproměněné penalta Chumchalem z 85. minutě za hraní rukou. Když už se hosté radovali z překvapivých třech bodů, tak v 90. minutě vybojoval Chumchal palebnou pozici pro Šusťáčka, a ten pravým valašským bodlem trefil pravou šibenici branky Vlachovic – 1:1.
BRANKA ZUBŘÍ: 90. Šustáček 1:1.

VAL. KLOBOUKY – HUTISKO NEDOHRÁNO

Šlágr kola v Kloboukách zůstal nedohrán. Celý první poločas propršelo a poločasová přestávka trvala přes dvacet minut. Když v 63. minutě vedli hosté 0:2 po brankách Davida Mikulenky a Kaloda, rozhodl se hlavní rozhodčí utkání Libor Skalický zápas pro další nezpůsobilost hrací plochy ukončit.
František Mikulenka (trenér Hutiska): „ Již samotná nominace pana Skalického na tak důležité utkání byla problematická. Utkání se mělo regulérně dohrát. Od 50. minuty již nepršelo a po třinácti minutách se pan Skalický rozhodl zcela nesmyslně zápas ukončit. Budeme si na jeho postup stěžovat nejen na vedení KFS Zlín, ale také na nejvyšším vedení ČMFS v Praze.“