Skončil Fastav Cup. Vítězi jsou VKK a Ústí u Vsetína

Ve Vsetíně skončil jediný zimní turnaj na Valašsku Fastav Cup 2018. K jistému vítězi elitní krajské skupiny A VKK se přidalo v okresní skupině B Ústí u Vsetína.

19.3.2018

Ilustrační fotoFoto: DENÍK

Posledním zápasem první skupiny bylo utkání Semetín – Kateřinice. Výše postavený celek Kateřinic ho díky přesnější koncovce ovládl 2:7. Svěřenci Marcela Beňa tak skončili na třetím místě, Semetín pětičlennou skupinu uzavírá.

Semetín – Kateřinice 2:7 (1:3)

Branky: Smilek, Měrka – Drda 2, Fojtů 2, Stodůlka, Blažek, Čtvrtníček.

„Oboustranně nastoupily kombinované sestavy, ale naše složení nás neomlouvá za výši prohry. V poli to bylo relativně vyrovnané, ale Kateřinice byly přesnější v koncovce a střílely krásné branky. První mistrovské utkání jara bychom měli odehrát v neděli 25. března od 16 hodin na umělce na Vsetíně proti Francově Lhotě,“ řekl hrající asistent trenéra Semetína Vítězslav Sacher.

„Vedli jsme v 15. minutě 0:2. Semetín sice snížil ve 20. minutě na 1:2, ale od té doby byl zápas zcela v naší režii a konečná prohra je pro soupeře ještě milosrdná,“ řekl předseda Kateřinic Jiří Kuzník.

Konečná tabulka skupiny A:

1. VKK 4 3 0 1 13:9 9

2. Vidče 4 3 0 1 12:8 9

3. Kateřinice 4 2 0 2 16:9 6

4. Hovězí 4 1 0 3 13:17 3

5. Semetín 4 1 0 3 8:19 3

Okresní skupinu B Fastav Cupu ovládlo jasně Ústí. To neztratilo ani bod a v posledním zápase porazilo Leskovec.

Ústí – Leskovec 4:2 (3:1)

Branky: Lukaštík, Valenta, Surovčák, Mikulík – Radim Cedidla 2.

„Hráli jsme zase podobné utkání jako ty předchozí na turnaji. Měli jsme výborný první poločas. Dařila se nám kombinační hra a vycházely nám standardní situace. Soupeře jsme přehrávali a dávali hezké branky. Ve druhém poločase jsme pozměnili sestavu, dali jsme šanci hráčům širšího kádru. Leskovec hru mírně vyrovnal, snížil, ale my jsme si zápas pohlídali a remízu jsme nepřipustili,“ řekl trenér Ústí Radek Tilšer.

„Soupeři vyšly tři rohy a v 17. minutě jsme prohrávali 3:0. Ústí bylo kombinačně lepší. My jsme se postupně dostávali do hry. Snížili jsme na 3:2. Otevřeli jsme hru a v závěru jsme inkasovali čtvrtou branku,“ řekl trenér Leskovce Filip Mikulenka.

Druhé místo si zajistil Liptál, který otočil nepříznivý vývoj zápasu s posledními Huslenkami.

Liptál – Huslenky 4:3 (1:2)

Branky: Bukáček, Urban, Zgarba, Kachtík – Chovanec 2, Baletka.

V prvním poločase dostaly oba celky výhodu pokutového kopu a nepohrdly touto šancí. V posledních dvaceti minutách zápasu otočil Liptál vývojem, dal tři branky a zajistil si druhé místo v turnaji.

„Byl to vyrovnaný zápas. Nám se podařilo v závěru zápas otočit,“ řekl zástupce Liptálu Karel Březáček.

„Hráli jsme poslední přípravné období v silně kombinované sestavě. Z prvního týmu máme mimo sedm hráčů, a tak pomohli kluci z rezervy. První poločas jsme nehráli dobře a paradoxně jsme ho vyhráli. Ve druhém poločase jsme překopali sestavu, šli do dvoubrankového vedení, ale závěr jsme nepochopitelně nezvládli,“ řekl trenér Huslenek David Pisklák.

SERVIS

Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 10 800 Kč Ostatní uklízeči a pomocníci Pracovníci ostrahy - místo je vytvořeno pro OZP. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 10800 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: PRACOVNÍCI OSTRAHY - MÍSTO JE VYTVOŘENO PRO OZP, Hledáme pracovníky s čistým trestním rejstříkem na pozici strážný. Pracovní náplň se odvíjí od požadavku zákazníka. Pracovní místo je vyhrazeno pro osobu OZP. Za svědomitost, spolehlivost a nízkou nemocnost ODMĚNY. Zajistíme osvědčení o získání kvalifikace. Vstupní jednorázová odměna ve výši až Kč 5 000,-. , Nabízíme: stravenky, ošatné, vstupní jednorázová odměna až Kč 5000, -, Flexi pasy. , První kontakt: p. Ondřej Havel, telefonicky v pracovní dny 8:00 - 15:00 hodin na tel. čísle , 607 005 220, email: havel@eagle-eyes.cz, ov. email 17.10.. Pracoviště: Eagle eyes a.s. 01, Jiráskova, č.p. 691, 755 01 Vsetín 1. Informace: Ondřej Havel, +420 607 005 220. Výroba - Výroba Mechanici a opraváři 20 000 Kč Mechanici a opraváři zemědělských strojů a zařízení Servisní technici - opraváři zemědělských strojů - autoelektrikáři. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: SERVISNÍ TECHNICI - OPRAVÁŘI ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ - AUTOELEKTRIKÁŘI, Nástup možný ihned nebo dohodou, POŽADUJEME: řidičský průkaz min. sk. B+T, znalost práce na PC nebo schopnost se doučit, zkušenosti v oboru zemědělské, komunální, stavební, dopravní techniky, výhodou zkušenost v oboru autoelektrikář, manuální zručnost, NÁPLŇ PRÁCE: opravy a údržba techniky, řešení technických problémů, vyhledávání závad, vyhledávání + objednávání náhradních dílů., NABÍZÍME: kvalitní technické zázemí, firemní benefity, stabilizovaná firma, mobilní telefon, notebook, služební servisní vozidlo, stravenky, práce se špičkovou zemědělskou technikou. , Jednosměnná - pružná pracovní doba., PRVNÍ KONTAKT: telefonicky od 8-15 hod. na čísle 724 527 333, e-mailem: vit.heliman@lukrom.cz, ov. 19.10.. Pracoviště: Lukrom, spol. s r.o. 01, Hranická, č.p. 1, 757 01 Valašské Meziříčí 1. Informace: Vít Heliman, +420 724 527 333. Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství - Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství 15 000 Kč Zahradníci krajináři Zahradníci, kameníci a zedníci. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 35000 kč. Volných pracovních míst: 9. Poznámka: ZAHRADNÍCI, KAMENÍCI A ZEDNÍCI, Možnost práce na DPP i DPČ, Požadujeme: řidičský průkaz skupiny B výhodou, Náplň práce: předsezónní práce a celoroční realizace projektů v lesích, zahradách a parcích. , První kontakt: telefonicky v době 8:00 - 19:00 h. na čísle: 737 613 520 nebo e-mailem na: zahradnik@halenkov.cz, ov. email 8.10.. Pracoviště: Petr hastík, 756 21 Ratiboř u Vsetína. Informace: Petr Hastík, +420 737 613 520. Bankovnictví a finanční služby - Bankovnictví a finanční služby Účetní 23 000 Kč Účetní všeobecní Účetní. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 23000 kč, mzda max. 26000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: NÁPLŇ PRÁCE:, Samostatné vedení podvojného účetnictví obchodní společnosti (s.r.o.) včetně agendy DPH, kompletní zpracování účetních závěrek, zpracování povinných reportů účetní jednotky, tvorba ekonomických směrnic a účetních postupů, finanční řízení provozních i investičních projektů, zpracování žádostí o dotace dle §78 Zákona o zaměstnanosti, vedení pokladny, inventarizace majetku, POŽADUJEME:, " SŠ, VOŠ nebo VŠ vzdělání ekonomické, " praxe minimálně 5 let, " perfektní znalost podvojného účetnictví a daňových předpisů, " zručné používání MS Excel, " samostatnost, " zodpovědný, pečlivý a svědomitý přístup k řešení pracovních úkolů, " schopnost sebereflexe a stálého rozvoje, " kladný vztah k různě znevýhodněným osobám , " ŘP sk. B, VÝHODOU:, " zkušenost s účetním programem Pohoda, " zkušenost se zaměstnáváním osob se zdravotním postižením , NABÍZÍME:, " práci na hlavní pracovní poměr (celý úvazek), " smlouva na dobu určitou (1 rok) s možností změny na dobu neurčitou, " nástupní mzda 23 000 Kč, po zapracování až 26 000, " smysluplná práce v sociálním podniku zaměstnávajícím osoby se zdravotním postižením, VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ: , 1. kolo: zaslání životopisu spolu s motivačním dopisem mailem, uzávěrka 23. 10. 2018 do 12 hodin (předmět: VŘ ÚČ+příjmení), 2. kolo: vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru, který se uskuteční , 25.10.2018., Předpokládaný nástup: 1. 11. 2018 nebo dle dohody, KONTAKT:, Ing. Bc. Karla Daňová, Diakonie ČCE - středisko ve Valašském Meziříčí, Žerotínova 319, 757 01 Valašské Meziříčí, danova@diakonievm.cz. Pracoviště: 1. valašská diakonická s.r.o., Vrbenská, č.p. 803, 757 01 Valašské Meziříčí 1. Informace: Karla Daňová, +420 739 324 817.

Opora vsetínských nohejbalistů Jan Chalupa

Skvělé! Nohejbaloví Valaši v superfinále obhájili titul!

Fotbalisté Vsetína. Ilustrační foto

Fotbalisté Vsetína nasázeli nováčkovi čtverku

BĚHEJ VALACHY vyhrál Tomáš Lichý, vítězi celé tour jsou Šťastný a Skřivánková

Tři stovky dospělých a k tomu dvě stě dětí se zapojilo do běžeckého závodu BĚHEJ VALACHY, jímž vyvrcholil v sobotu 20. října ve Velkých Karlovicích šestý ročník seriálu VALACHY TOUR. Vítězem se stal jeden z hlavních favoritů, Tomáš Lichý, mezi ženami Tereza Tvarůžková.

ANKETA: Kdo bude následovat Koželu? Hlasování o legendu začíná

V aktuální sezoně hokejový klub PSG Berani Zlín slaví 90 let od vzniku sportu ve městě. Regionální Deník ve spolupráci s hokejovým klubem PSG Berani Zlín nabízí možnost zapojit se do hlasování, která zlínská osobnost by měla mít dres pod stropem Zimního stadionu Luďka Čajky.

Námořní rallye vyhrál brněnský tým Hyveco

V pátek se rozhodlo o mistrovi České republiky v námořní rallye, která se konala v Chorvatsku. Celá akce trvala pět dní a až do posledního dne byla velmi vyrovnaná.