Zápas v Prostřední Bečvě byl kvůli zaplavenému hřišti odložen.

OKRESNÍ PŘEBOR
STŘÍTEŽ – HALENKOV 2:7 (1:4)

Úvod zápasu nenaznačoval, že by si ve Stříteži měli Halenkovjané otevřít střelnici. Již v 6. minutě mohl chybu jejich obrany potrestat Melichařík, ale v jasné šanci trefil jen nohy gólmana Šuláka. O tři minuty později po dlouhém autu dorážel Melichařík, mířil nad. V 11. minutě již minelu hostujícího Krni potrestal po přihrávce Melichaříka i s malou ruční pomocí Kuběj – 1:0. Jenže hosty do zápasu vrátil v 17. minutě trestný kop Úlehly, který téměř od střídaček propadl hradbou těl až do sítě – 1:1. Od tohoto okamžiku na hřišti existovalo pouze jedno mužstvo – Halenkov. O dvě minuty později Holec namazal do tutovky Úlehlovi – ten mířil vedle. Ve 22. minutě se vyznamenal domácí gólman Basel, když ze šibenice vytáhl trestný kop Úlehly. Po půlhodině se srazili dva domácí stopeři a Holec šel sám na brankáře – minul. Ve 33. minutě Basel špatně vyboxoval centr a Machálek hlavičkou jen těsně minul. Závěr poločasu ale přinesl doslova halenkovské dožínky. Ve 37. minutě Krejčí lehce obešel obránce a před branku namazal Jakešovi – ten zkušeně 1:2. O čtyři minuty později domácí odvrátili centrovaný míč na kopačky Jakeše, a ten halfvolejem zamířil přesně k tyči – 1:3. Ve 43. minutě centr Holce propadl na hlavu Machálka – 1:4. Domácí byli již po prvním dějstvím zralí na ručník. A to nebylo vše. Po změně stran začal řádit Úlehla, který dvěma brankami domácím fotbal dokonale otrávil. Poslední branku hostů přidal Krejčí. Tenisový tie break v závěru vylepšil domácí Sedláček – 2:7. Hosté si fotbal užívali, Střítež dostala po porážce s Novým Hrozenkovem druhou domácí pecku.

BRANKY: Kuběj, Sedláček – Úlehla 3, Jakeš 2, Machálek, Krejčí.

STŘÍTEŽ: Basel – Pavlát, Sedláček, Mičkal, Telecký – Videcký, Stodůlka, Plešek, V. Kuběj – Melichařík, Kainar. HALENKOV: Šulák – Tydlačka, Koňařík, Haničák, Pasulka – Krňa, Machálek, Jakeš, Krejčí – Holec, Úlehla. ROZHODČÍ: Marák.

HUSLENKY A – LHOTKA 3:0 (0:0)

Domácí sehráli výborný zápas a ve druhém poločase rozhodli. V první půli mířili jen do tyče. Ve druhé části vstřelil Labaj dvě branky a ještě přihrál na třetí Lustykovi. Hosté byli neškodní, dvě jejich nebezpečné šance zlikvidoval gólman.

DOL. BEČVA B – HOR. BEČVA 0:2 (0:1)

Výborná divácká kulisa viděla zajímavé derby. Hosté udělili lekci z produktivity. V prvním poločase z ojedinělé akce mířil přesně Zbožínek. Dolnobečvané měli střelecký pech, zvláště Martyčák se často chytal za hlavu. Domácí do druhé půle nasadili kanonýra Kozáka, ale ani on svůj tým nespasil. Naopak, Filip Zetocha napsal definitivu.

RATIBOŘ A – PRLOV 6:0 (5:0)

Kanonádu zahájil ve 14. minutě po rohu Garguláka Galetka. O deset minut později stejný hráč po samostatné akci zvýšil na 2:0.

Po půlhodině Galetka přihrával – zakončoval Olšák – 3:0. Ve 36. minutě si Olšák naběhl na přetažený centr a hlavou přidal čtvrtou branku. Skóre v první půli uzavřel hlavou Bernát. Druhý poločas se hrál již z povinnosti, tečku za debaklem udělal v 80. minutě Blizňák.

VAL. SENICE – VAL. PŘÍKAZY 4:3 (1:2)

Favorit začal zápas s přehledem a ujal se vedení 0:2 po brankách Vaculky a Ryzy. Domácí stačili do přestávky snížit Sucháčkem. A byl to právě tento kanonýr, který si ve druhém poločase udělal ze zápasu vlastní exhibici. Třemi brankami Příkazy poslal definitivně do kolen. Kuriš sice v závěru snížil, ale v dramatickém závěru domácí výsledek udrželi.

V.KARL.+KAR. B – N. HROZENKOV 1:0 (0:0)

Tři stovky diváků se přišly podívat na derby. V bouřlivé atmosféře domácí lépe kombinovali a měli převahu. Tu korunovali v 75. minutě vítěznou brankou z kopačky Šimáka.