„Remíza je nakonec spravedlivá,“ uznal domácí trenér Miroslav Mičega.

Vstup do utkání vyšel mnohem lépe účastníkovi divize E, který rivala zaskočil aktivní hrou a hned v úvodu si vypracoval dvě velké šance.

„Do desáté minuty jsme klidně mohli prohrávat 0:2,“ ví dobře hostující kouč Pavel Hajný.

Valašské Meziříčí ovšem nepříjemné chvíle přečkalo a brzy se vrátilo do hry. Hosté měli ve zbytku první půle navrch, ve finální fázi a koncovce se ovšem stejně jako soupeř soužilo.

„Prvních dvacet minut byla v naší hře vidět kvalita i fotbalovost. Postupem času se ale hra vyrovnala,“ uvedl Mičega.

Jeho protějšek o přestávce prostřídal sestavu a na trávník poslal pět nových mužů. Změny hostům příliš nepomohly, jejich výkon šel spíše dolů. I přesto si fotbalisté Valašského Meziříčí po změně stran vypracovali další slibné příležitosti, gól však nedali.

Vsetín také ve druhé půli několikrát zahrozil, dvě nuly ale vydržely na světelné tabuli až do konce.

„Remíza asi odpovídá. I když pro diváky by bylo lepší, kdyby zápas skončil třeba 2:2 nebo 3:3,“ ví dobře Hajný.

Zatímco přední tým divize F po krátké pauze začala s letní přípravou, Vsetínští dostali od trenéra Mičegy dva týdny volno. Znovu se sejdou až 14. července, kdy začnou ladit formu na novou sezonu. Před jejím startem se utkají s Franštátem a Velkými Karlovicemi.