14. kolo

NOVÝ HROZENKOV – LUŽNÁ 4:2 (3:1)

Domácí v souboji dvou předních týmů vsetínské III. třídy vyhráli především díky skvělé první půli, ve které dali tři góly. Ve druhé půli se hra vyrovnala, ale domácí kontrolovali své tři body. Šli brankou Měkyny opět do tříbrankového vedení, konečnou podobu dal výsledku v nastaveném čase hostující špílmachr Martin Filgas.

Branky: 10. Štuler, 25. Lukáš Orság, 30. Marek Měkyna z penalty, 64. Marek Měkyna – 39. Pavel Matyáš, 90.+1. Martin Filgas z penalty.

LOUČKA –VALAŠSKÁ SENICE 3:2P (1:2)

Domácí fanoušci ještě ani nestihli sfouknout pěnu z prvního piva a už se mohli radovat. Hned v první minutě vyrobili hosté ruku ve vápně a Petr Sovák proměnil penaltu. Ještě do poločasu ovšem bylo všechno jinak. Ve 31. minutě nastřelili hosté z přímého kopu břevno a dorážkou byl úspěšný hostující kanonýr Tomáš Sucháček. Při této akci se zranil domácí brankář Hrdý a musel jej nahradit Žídek. Po chvíli měli podobnou situaci domácí, ale s tím rozdílem, že branku nedali. Naopak udeřilo na druhé straně. Ve 40. minutě se Sucháček uvolnil přes domácího obránce a prostřelil domácího náhradního gólmana Žídka. Po změně stran zajímalo domácí tým jediné – minimálně srovnat. To se také podařilo. Po několika šancích se ujala ta ze 70. minuty. Po rohu Petra Sováka jeho bratrance Zdeněk Sovák dorazil do sítě a bylo to 2:2. V penaltách prokázali domácí fotbalisté železné nervy. Všech pět exekutorů dalo gól, na začátku poslední série selhal jeden z hostů a Staněk vystřelil domácím bod navíc. „Dva body určitě bereme. Mám za to, že jsme hlavně ve druhém poločase byli aktivnější a byli více na polovině hostů a druhý bod jsme si zasloužili. Kluci kopali penalty opravdu dobře, nikdo neminul," shrnul poslední utkání podzimu funkcionář Loučky Jozef Durdovanský.

Branky: Sovák Petr, Sovák Zdeněk – Sucháček 2

LAČNOV – JUŘINKA B

odloženo

HOŠŤÁLKOVÁ – STŘELNÁ 5:3

Na těžkém terénu se dostali do vedení hosté. V 10. minutě se prosadil Brlica. Domácí okamžitě zareagovali a během dvou minut zápas otočili – 11. minuta Stodůlka, 13. minuta Bambušek. Od tohoto okamžiku byli domácí lepší a zkušeně kontrolovali zápas.

Branky: Gargulák Michal 2, Bambušek Lukáš 2, Stodůlka Lukáš – Brlica Vlastimil 2, Krajča.