Val. Meziříčí – Jeseník 4:2 (3:2)

V úvodu zápasu jako by domácí postrádali motivaci.

„V hlavách to trochu u hráčů bylo, že tolik nemusíme. Soupeř měl čtyři nebezpečné útoky, z kterých i díky tomu, jak nás podržel brankář Rohel, dal jen dvě branky. Vlastní branka soupeře nás nastartovala. Byl jsem přesvědčen, že zápas otočíme, protože jsme se zlepšovali a měli šance. To se nám nakonec podařilo a jsme rádi, že první oslavy s natištěnými tričky, šampaňským a doutníky můžeme absolvovat po vítězném zápase," pochvaloval si po utkání hrající trenér Valašského Meziříčí Michal Kovář.

„Slavnostní oslavy proběhnou při domácím zápase s VKK, kdy by měli dorazit zástupci FAČR. Jinak ve zbylých třech zápasech bychom samozřejmě chtěli dát šanci klukům z lavičky, ale budeme muset před každým zápasem improvizovat, protože je třeba pomoci k záchraně v jejich soutěžích rezervě mužů a staršímu dorostu," dodal k následujícímu programu Michal Kovář.

Branky: 22. vlastní, 28. Výmola, 40. a 86. Pospěch – 15. Macura, 18. Kysela.

Valašské Meziříčí: Rohel – Bělíček, Kovář, Michálek, Václavek – Komara (61. Kotůlek), Wludyka, Sviták (22. Žilinský), Dragon (76. Kučera) – Pospěch, Výmola. Trenér Michal Kovář.