Turnaje se zúčastnilo 7 týmů, které byly rozděleny do dvou skupin, a to: pořádající OFS Zlín, který postavil dvě družstva, OFS Kroměříž, OFS Uherské Hradiště, tým Osobnosti, který byl tvořen ligovými rozhodčími, a OFS Vsetín, který byl rozdělen na týmy Vsetínska a Valašskomeziříčska. 

Za Vsetínsko nastoupili rozhodčí: Stanislav Volek ml., František Kýr, Roman Číž, Dominik Kovařčík, Tomáš Gargulák, Daniel Ščotka, Lukáš Kovář, Jiří Daněk a Ondřej Orság, Adam Dujka a družstvo vedl Stanislav Volek st. Za Valašskomeziříčsko nastoupili: Rostislav Křenek, Petr Holub, Jaroslav Hrubý, René Stodůlka, Radim Žmiják, Vladimír Dospěl, Jiří Nuc, Luboš Perniš, Jozef Igaz a Petr Mikůš.

„Tým Vsetínska obsadil 5. místo a tým Valašskomeziříčska vyhrál bez jediné prohry skupinu a až v semifinále prohrál po remíze na penalty s pozdějším vítězem turnaje OFS Kroměříž a obsadil tak pěknou třetí příčku. Navíc byl nejlepším střelcem turnaje vyhlášen Jozef Igaz, který by měl již od jara působit v řízení utkání v rámci OFS Vsetín,“ zhodnotil zlínský turnaj zástupce valašských rozhodčích René Stodůlka.

Po Zlínu se družstvo OFS Vsetín zúčastnilo dalšího turnaje fotbalových rozhodčích, tentokrát v Uherském Hradišti. Za OFS Vsetín  nastoupili: František Kýr, Jaroslav Hrubý, Radim Žmiják, Jiří Nuc, Luboš Perniš, René Stodůlka, Petr Mikůš, Daniel Ščotka, Adam Bartozel, Lukáš Kovář a Jiří Daněk.

Turnaje se zúčastnilo 5 mužstev, a to OFS Kroměříž, OFS Hodonín, OFS Vsetín a pořádající OFS Uherské Hradiště, které postavilo dva týmy. Tým OFS Vsetín tentokrát obsadil 4. místo a obdržel ceny z rukou zástupců OFS Uherské Hradiště p. Mika a p. Vlčnovského a předsedy OFS Vsetín p. Volka. 

„Za OFS Vsetín děkujeme OFS Uherské Hradiště a OFS Zlín za pozvání na turnaje a budeme se těšit na další ročník. Poděkování samozřejmě patří i všem zúčastněným rozhodčím, zvláště těm dříve narozeným, kteří ukázali, že hrát fotbal ještě rozhodně nezapomněli. Zároveň padla myšlenka uspořádat podobnou akci i na Vsetínsku,“ dodává René Stodůlka.