Robert Jurajda řídil domácí exhibici Zubří

Valašsko – Dolní Bečva ve vzájemném souboji s Juřinkou předvedla opět kvalitní výkon. Lidečko se blíží sestupu, venku se mu nepodařilo bodovat. Zkušení Nečas s Vránou řídili další vydařené představení Hrachovce.

8.6.2010

Zápas Vidče – Hutisko (4:4) se musel divákům líbit. Favorit na postup z Hutiska (pruhované dresy) čtyřikrát v zápase vedl, ale nakonec si odvezl jen bod. Ten mu může v postupové matematice chybět.Foto: DENÍK/ Vladimír Štěpán

1. A TŘÍDA
VIDČE – HUTISKO 4:4 (2:2)

Derby, které se muselo líbit i tomu nejnáročnějšímu fanouškovi, skončilo pro aspiranta na postup smutně. A přitom svěřenci trenéra Františka Mikulenky začali na Sahaře skvěle. Již ve 4. minutě zúročil úvodní nápor Kalod – 0:1. Jenže radost hostů trvala jen dvě minuty. Dělovku Nerada brankář Horák vyrazil před kanonýra Kramoliše, pro kterého to byla lahůdka – 1:1. Hra měla spád a před oběma brankami bylo rušno. Domácí gólman Vala vyrazil střelu Škopka, na druhé straně hlavičkoval Kramoliš nad. Ve 26. minutě šel favorit opět do vedení. Trefil se Škopek – 1:2. Hosté byli při chuti a sólo Koláčka zastavil jen za cenu žlutého faulu Nerad. Jenže přišla 33. minuta. Hostům nevyšel ofsajd systém, pomezní sice signalizoval, ale Kramoliš si počkal a své sólo proměnil – 2:2. Druhý poločas začal šancí Kramoliše, ale Horák byl připravený. Trošku se na hřišti přiostřilo a dva kohouti – Škopek a Marák viděli po žlutých kartách. V 54. minutě hosté po rohovém kopu ukázali skvělou orientaci a nepovedený zákrok brankáře Valy potrestal dorážkou Petr – 2:3. Jak už to bylo v tomto zápase pravidlem – za dvě minuty bylo vyrovnáno. Důrazný Marák využil zaváhání brankáře při výběhu a odvážnou hlavičkou poslal míč do sítě – 3:3. V 70. minutě hosté konečně využili dobře hrané trestné kopy Maruchniče. Jeho střílený centr Vala podběhl a na zadní tyči míč hlavou umístil Škopek – 3:4. Fotbalisté Hutiska byli na cestě ke třem bodům a taktickou hrou, střídáním to vypadalo, že se budou radovat. Jenže v 93. minutě domácí zahrávali z hloubi pole trestný kop, odražený míč se dostal k Milanu Drdovi a ten střelou pod břevno udělal remízovou tečku – 4:4.

BRANKY: 4. Kalod 0:1, 6. Kramoliš 1:1, 26. Škopek 1:2, 33. Kramoliš 2:2, 54. Petr 2:3, 56. Marák 3:3, 70. Škopek 3:4, 93. M. Drda 4:4.

SESTAVY: VIDČE: Vala – Pavelka (40. Jurča), Špurek, Vl. Urban, P. Urban (15. Marák) – P. Drda, M. Drda, Dobeš, Nerad, Stodůlka (78. R. Mičkal) – Kramoliš.

HUTISKO: Horák – Kovařík, Petr, Macíček, Bolf – Poruba (65. Roman Křenek), Maruchnič, Koláček, Škopek – D. Mikulenka (87. Cabák), Kalod.

LUKOV – LIDEČKO 3:2 (1:2)

Lidečko důležité utkání nezvládlo i díky nedisciplinovanosti své opory Aleše Číže. Hned v 1. minutě šel Lukov do vedení. V 10. minutě Aleš Číž srovnal a Lidečko převzalo aktivitu. V 27. minutě šli hosté do vedení po střele Žídka – 1:2. Lidečko si v pohodě pohlídalo poločasové vedení. Jenže v 50. minutě byl přísně posouzen nedovolený zákrok ze strany Aleše Číže, ten neadekvátně reagoval na výrok rozhodčího a byl za protesty po druhé žluté kartě vyloučen. Hostům v deseti nezbývalo nic jiného než výsledek ubránit. To se jim nepodařilo. V 73. minutě Lukov srovnal. I bod by byl pro hosty cenným. Jenže náporu domácích se neubránili a ve třetí minutě nastavení inkasovali ze sporné ofsajdové pozice potřetí – 3:2.

BRANKY LIDEČKA: 10. Aleš Číž 1:1, 27. Žídek 1:2.

D. BEČVA – JUŘINKA 1:1 (0:1)

Oba soupeři hrají v horní polovině tabulky a předvádějí útočný fotbal. Jejich vyrovnanost dokumentoval i tento zápas, v kterém byly k vidění nejen dvě branky, ale také spousta šancí na obou stranách. V prvním poločase měla Juřinka zápas lépe rozehraný. V 20. minutě si na centr Bartoně vyskočil Strnad a poslal hosty hlavou do vedení – 0:1. V 29. minutě podržel domácí Rauscher po šanci Štěpána. Tady se utkání mohlo lámat. Domácím se ale také na jaře hlavně doma daří a postupně si šli důrazně za vyrovnáním. V 53. minutě ukázal svou levačku z přímého kopu Kozák a vyrovnal – 1:1. Velice sporná situace nastala po jednom z rohových kopů domácích, kdy nejvýše vyskočil Šena, ale jeho branka nebyla uznána pro údajný nedovolený zákrok na Trusinu. A tak se body dělily.

BRANKY: 20. Strnad 0:1, 53. Kozák 1:1.

ZUBŘÍ – LŮŽKOVICE 8:2 (4:1)

Toto nebyl hokej. Zatímco na podzim podlehlo Zubří svému soupeři na jeho půdě 2:7, tentokrát by pohárovou matematikou postupovalo. Doma ho hlavně díky Robertu Jurajdovi a fantastické úvodní čtvrthodině utkání doslova smetlo. Zubří dávalo nádherné branky. V 1. minutě si hned v první branku proměnil typicky levou nohou přímý kop Jurajda – 1:0. Ve 4. minutě připravila hvězda zápasu druhou branku pro Drdu – 2:0. V 8. minutě vymetl Hejný z 18 metrů šibenici branky Lůžkovic – 3:0. V 15. minutě vybídl k dalšímu zásahu Jurajdu Libor Raždík – 4:0. Logicky poté domácí polevili a jejich výpadky koncentrovanosti dokázali hosté dvakrát využít. Jejich snížení na 4:1 respektive 5:2 byla ale pouze kosmetická. V 47. minutě Jurajda zvyšoval již na 5:1. V 59. minutě přeloboval Drda hostujícího brankáře z dvaceti metrů. Ještě krásnější lob předvedl Chumchal v 65. minutě, kdy nachytal hostujícího brankáře snad ze 40 metrů. V 80. minutě uzavřel skóre zuberské exhibice svou čtvrtou brankou Jurajda po kombinační akce celé záložní řady – 8:2.

BRANKY ZUBŘÍ: 1. Jurajda 1:0, 4. Drda 2:0, 8. Heejný 3:0, 15. Jurajda 4:0, 47. Jurajda 5:1, 59. Drda 6:2, 65. Chumchal 7:2, 80. Jurajda 8:2.

HRACHOVEC – VLACHOVICE 3:1 (2:1)

Velmi kvalitní podívanou v Hrachovci odstartoval domácí hráči velmi pasivně a výstrahou jim byla v 8. minutě nastřelená tyč Zimkovy branky. V 18. minutě podběhl Martin Vajgl vysoký míč, Zimek první šanci hostí zlikvidoval, ale na dorážku Obadala již byl krátký – 0:1. Hrachovec se probudil a od 20. minuty začala diktovat tempo hry dvojice Vrána – Nečas. První jejich akce skončila smolným odskočením míče od Nečasovy kopačky. V 24. minutě chytil hostující brankář Fojtík dělovku Vrány. V 30. minutě vymyslel Libor Vrána akci pro Nečase, ten pustil zkušeně míč na Radka Vajgla, který se trefil přesně k tyči a vyrovnal na 1:1. V 34. minutě domácí zápas otočili. Vrána uvolnil Nečase, a ten si se svým nájezdem věděl rady – 2:1. V 38. minutě byl již Zimek překonán, ale z ostrého úhlu nedokázal jeden z hostujících hráčů umístit míč do branky. Druhý poločas zahájil Hrachovec náporem, ale třetí pojišťující branky nepadla po střelách Melichaříka a Guráše. V 55. minutě uvolnil Nečas Vránu. Jeho střelu zastavil jeden z hostujících obránců na brankové čáře rukou. Za zmaření jasné brankové příležitosti putoval pod sprchy a nařízenou penaltu proměnil Vrána – 3:1. V 70. minutě našel Martin Vajgl Vránu, ale ten svou další branku nepřidal. V 87. minutě vypracoval Vrána pro Guráše obrovskou šanci. Domácí hráč ale z malého vápna ukázal, co se dá spálit. Míč v krátkém sledu ani natřikrát nedopravil do sítě, jednou byla proti tyč hostující branky.

BRANKY: 18. Obadal 0:1, 30. Radek Vajgl 1:1, 34. Nečas 2:1, 55. Vrána 3:1.

Další výsledky: Příluky – Brumov 1:0, Val. Klobouky – Podk. Lhota 1:3. Dohrávky: Hutisko – P. Lhota (9. 6. 17.30), Brumov B – Vidče (9. 6. 17.00), Juřinka – Zubří (9. 6. 17. 00)

Martin Němec

8.6.2010 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Obsluha strojů 17 000 Kč Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu Plastikáři - lisař, seřizovač strojů plastikářské výroby. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč, mzda max. 23000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: PLASTIKÁŘI - LISAŘ, SEŘIZOVAČ STROJŮ PLASTIKÁŘSKÉ VÝROBY, Nástup možný ihned., Požadujeme: vzdělání strojírenského zaměření, praxe není podmínkou, zaškolíme. Čtení výkresové dokumentace. Spolehlivý a zodpovědný přístup, manuální zručnost., Nabízíme: Zázemí stabilní společnosti, zajímavé mzdové ohodnocení, závodní stravování zdarma, První kontakt: telefonicky v pracovní dny v době 7 - 15:30 hod. na čísle: 571 447 575 nebo 731 104 601, e-mailem: michaela.cizova@form-composite.com nebo osobně v areálu firmy FORM s.r.o. ve Střelné 220, ov. email 14.9.2018. Pracoviště: Form s.r.o. 02, 756 12 Horní Lideč. Informace: Michaela Čížová, +420 571 447 575;731 104 601. Informační technologie - Informační technologie Správce informačního 25 000 Kč Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí IT Specialist. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 31000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Tasks:, • Providing IT User Support , • Managing the installation and maintenance of IT client and network equipment, • Server Administration, • Participation in parent company projects, • Keeping and updating relevant documentation, , Requirements, • Detailed knowledge of Windows based systems, • Detailed knowledge of MS Office 2016 , • Advanced knowledge & administration of servers and corporate domain area, • SAP knowledge advantage, • IT education or professional experience on a similar position, • English language: written & spoken on upper-intermediate level, • Driving license B, • Very good “team player”, • Analytical skills and attention to detail (accuracy), • Problem solving and decision-making skills, • Customer facing capabilities, communication. Pracoviště: Hirschmann czech s.r.o., Bobrky, č.p. 737, 755 01 Vsetín 1. Informace: Barbora Kokošková, +420 571 878 058. Zdravotnictví - Zdravotnictví Masér, fyzioterapeut 26 000 Kč Fyzioterapeuti s osvědčením Fyzioterapeuti. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 26000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: FYZIOTERAPEUTI, Možnost prodloužení doby určité, Požadujeme: vzdělání v oboru (možno také zdravotnické vzdělání doplněné kurzy a dalšími formami doplňujícího a rozšiřujícího vzdělávání),praxe v oboru výhodou , specializované kurzy vítány, zájem o další vzdělávání se v oboru,zdravotní způsobilost, čistý trestní rejstřík, kladný přístup k seniorům, zodpovědnost, samostatnost a pečlivost, ochota pracovat v týmu, Náplň práce: vedení kondičních a dechových cvičení, nácvik pohybů a chůze, dohled nad cvičením, stanovení vhodného cvičení, provádění specializované léčby (masáže, bazální stimulace atd.), instruování klientů, vyšetření funkcí orgánů, sledování stavu klienta, spolupráce s ošetřujícím lékařem , Nabízíme: hlavní pracovní poměr, smysluplná práce, zázemí velké neziskové organizace, 5 týdnů dovolené, věrnostní odměny, příjemné pracovní prostředí v nově zrekonstruované budově, dotované obědy a jiné. , První kontakt: telefonicky na čísle: 739 244 872 nebo e-mailem na: doubravova.vsetin@diakonie.cz, ov. email 14.9.2018. Pracoviště: Diakonie čce - středisko vsetín 01, Ohrada, č.p. 1864, 755 01 Vsetín 1. Informace: Marta Doubravová, +420 739 244 872. Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 14 000 Kč Uklízeči výrobních prostor (kromě potravinářské a farmaceutické výroby) a skladů Uklízeči. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: UKLÍZEČI, Požadujeme: čistý trestní rejstřík, Náplň práce: uklid ve výrobním podniku - úklid hal, kanceláří a sociálního zařízení, 2 směny ranní 8:00 - 16:00 h., odpolední 12:00 - 20:00 h., Nabízíme: odměny, ošatné, firemní benefity, První kontakt: telefonicky v pracovní dny od 7:00 h. do 15:00 h. na čísle: 727 939 177 nebo e-mailem na: ryskova@hb-group.cz, ov. 13.9.. Pracoviště: Hb group s.r.o. 02, Smetanova, č.p. 1304, 755 01 Vsetín 1. Informace: Světlana Ryšková, +420 727 939 177.

Okresní přebor Vsetín: na lídra si vyšlápla Zašová

Mistrovská kopaná: jak hrál vás oblíbený tým? Podívejte se

-

Krajský přebor: trápení Provodova ukončil hattrickem Haloda

K nezastavení jsou fotbalisté Brumova, kteří po sedmi kolech krajského přeboru ještě nezaváhali, třebaže o víkendu udolali Holešov s velkým kusem štěstí. Ukončit sérii bez vstřeleného gólu se podařilo také Provodovu na Baťově, ale až po přestávce a díky hattricku Halody.