RATIBOŘ B – ZDĚCHOV 5:1 (2:1)

V Ratiboři se hrálo pohledné, bojovné utkání, ve kterém padaly ukázkové branky. Domácí rezerva chtěla odčinit porážku z minulého kola z Huslenek a začala aktivněji. V 10. minutě se Fojt zatím jen zastřeloval a mířil těsně vedle tyčky. Skóre otevřel v 17. minutě P. Daňa, který z 25 metrů vyhnal všechny pavouky z levé šibenice – 1:0.

O pět minut později se Fojt už trefil do černého, když technicky obstřelil gólmana – 2:0. Tato branka domácí trochu ukolébala a v 28. minutě přišel zasloužený trest z kopačky Molka, který z přímého kopu nedal Juráškovi šanci – 2:1.

Ze začátku druhého poločasu se hrálo vyrovnané utkání a hra se přelévala z jedné strany na druhou. Zlom přišel v 55. minutě, kdy domácí kopali přímý kop a Fojt pro změnu vymetl pravou šibenici zděchovské branky – 3:1.

Po hodině hry fauloval hostující gólman v pokutovém území pronikajícího Machálka a kopala se penalta. Zděchovský brankář ji Fojtovi vyrazil, ale proti jeho pohotové dorážce byl bezmocný – 4:1. Po této brance šli hosté do desíti, když jeden z jejich hráčů obdržel za protesty od rozhodčího Jelínka červenou kartu.

Závěrečnou tečku za utkáním udělal v 75. minutě nováček v domácím dresu M. Bogár po pěkné kombinační akci s Mynaříkem – 5:1.

ŠTUDLOV – STŘELNÁ 1:2 (1:1)

V průměrném zápase se domácí ujali vedení Hrbáčkem, ale záhy vyrovnal Filák. Stejný hráč v 70. minutě zápas rozhodl – 1:2.

LHOTA U VS. B – SEMETÍN 0:2 (0:0)

Hosté se ve Lhotě představili sympatickým výkonem a díky druhému poločasu si odvážejí tři body. V prvním poločase byli domácí lepší, ale Valchář s Dědkem své šance neproměnili.

Hosté ve druhé části hrozili především ze standardních situací. Volek nejdříve trefil tyč. Potom ale poslal hlavou svůj tým do vedení. Výsledek pečetil v závěru Zdeněk Krampota a zhasl domácí naděje na vyrovnání. Hosté vyhráli zcela zaslouženě.

HUSLENKY B – LAČNOV 2:1 (1:0)

Hosté byli techničtější, ale brzo inkasovali. V 11. minutě se trefil Daňa. Druhý poločas snaha hostů o vyrovnání narazila na druhou branku stejného střelce. Po chybě domácí obrany snížil Ryza. Vyrovnat již Lačnovjané nestihli.

JUŘINKA B – JABLŮNKA B 2:1 (0:0)

Hosté k zápasu dorazili pouze v deseti fotbalistech a během první půle dokázali držet krok. Ve druhé části již hostům docházely síly a dvakrát inkasovali.

Obě branky byly ale podobné. Hosté kopali roh, přišla ztráta míče, rychlý brejk a gól. V prvním případě dorážel Jiří Šindelek. Druhá branka byla po akci Šindelka, tentokrát hlavou skóroval Karel Nohavica. Hosté se dočkali kontaktní branky po rohovém kopu, k odraženému míči se dostal Čůma a mířil přesně – 2:1.

JASENICE – POLIČNÁ B 8:3 (3:1)

Hosté přijeli v deseti hráčích a se soupeřem drželi krok, pokud jim síly stačily. V závěru se zápas změnil již v domácí exhibici. Dvakrát mířili přesně David Varda, Volek a Pohořelský. Po jedné brance přidali Jiříček a Randýsek. Za hosty byli úspěšní Varyš, Orság a Malý.

RŮŽĎKA – V. LHOTA 6:0 (3:0)

Domácím se podařil start do zápasu a již ve 20. minutě vedli 2:0. Těsně před přestávkovou pauzou přidali třetí branku.

Hosté svou hru nezlepšili ani ve druhém poločase, dopracovali se sice ke dvěma šancím, ale hráči Růžďky měli zápas plně pod kontrolou. Dvakrát mířil přesně Melichařík, po jedné brance přidali Tomšej, Slováček, Hurta a Malý.

MIKULŮVKA – KLADERUBY 2:5 (0:3)

Do 30. minuty to byl vyrovnaný zápas. Potom se trefili hosté a zápas dostal jednostranný průběh. Za stavu 0:4 se ale domácí probudili, snížili na 2:4 a kopali penaltu. Tu nedali a bylo rozhodnuto. Do listiny střelců se zapsali za domácí dvakrát Šebesta. Za hosty byli úspěšní dvakrát Petr Žlebek a Aleš Škařupa. Jednu branku přidal Vlach.