1.B TŘÍDA
VAL. POLANKA – P. BEČVA 4:1 (2:0)

Zápas začali lépe domácí a již po 15. minutách se ujali vedení zásluhou Plška – 1:0. I po této brance byli Polanští nadále lepším týmem. To potvrdili ve 35. minutě, kdy se po centru Plška prosadil J. Filgas – 2:0. Hosté se snažili do poločasu něco s nepříznivým stavem udělat, a skoro se jim to podařilo, ale jejich úspěch ze závěru první půle nebyl uznán kvůli ofsajdu.

I začátek druhé půle se lépe vydařil Polanským a po pár minutách vedli už 3:0, kdy střelou překonal brankáře Bečvy opět J. Filgas – 3:0. Na tuto branku, však hosté dokázali dvě minuty na to odpovědět a snížili na 3:1, díky přesné trefě Pečivy. V 72. minutě mohl zvýšit již na rozdíl tří branek Plšek, ale jeho střela z voleje skončila nad. Vykřesat jiskřičku naděje na zisk bodů mohli hráči Prostřední Bečvy deset minut před koncem, ale po závaru před Srbovou brankou, se jim gól vstřelit nepodařilo. Poslední slovo v utkání, tak měli Polančané. V 85. minutě se po rohu L. Trčky prosadil podruhé v zápase Plšek, a duel tak skončil zaslouženým vítězstvím Polanky 4:1.

CHORYNĚ – ZUBŘÍ 4:2 (2:1)

Domácí proměnili všechny šance, které se jim naskytly, hosté takové štěstí neměli, a to utkání také rozhodlo. Domácí se první příležitosti dočkali až ve 23. minutě a hned z ní byla branka. Dlouhý nákop Škařupy hostující obránce nezasáhl a Luboš Hadvičák šel sám. Udělal i kličku hostujícímu brankaři – 1 : 0. Zubří se ale za tři minuty podařilo vyrovnat, když střelou z těžkého úhlu překvapil Podmola Viktor Frňka – 1 : 1. Ve 30. minutě pálil hostující Pavlíček v jasné šanci pouze do břevna domácí brány. O devět minut později Choryně na druhé straně opět proměnila, Luboš Hadvičák si narazil s dorostencem Tvrdoněm a z úhlu míč umístil k vzdálenější tyči – 2 : 1. Ve 2. poločase se dlouho nic nedělo, až v 63. minutě skončil míč z trestného kopu hostí těsně vedle domácí brány. V 69. minutě však skvěle prošel přes půl hřiště domácí obránce Lukáš Trefil, na šestnáctce hostí přihrál Hubovi a ten střelou k tyči zuberské branky zvýšil vedení Choryně na – 3 : 1. Dvě minuty nato hosté opět neměli štěstí. Krásná střela Viktora Frňky se odrazila od břevna domácí svatyně na brankovou čáru a poté zpět do pole. O dvě minuty později hosty definitivně zlomil Luboš Hadvičák, když hlavou usměrnil do zuberské branky centr krajního obránce Máchy a zkompletoval tak hattrick. Hosté pak v nastavení ještě upravili, když Viktor Frňka prošel domácí obranou, udělal kličku i Podmolovi, ten si pomohl faulem a z nařízené penalty snížil Mužík na konečných – 4 : 2.

POLIČNÁ – V. PŘÍKAZY 3:1 (2:1)

Domácí se snažili v prvním poločase hostující tým přehrát, což se jim vcelku dařilo a otevřeli skóre v 15. minutě, kdy po chybném rozehrání hostující obrany zachytil míč Zetocha, přihrál Valáškovi, a ten nekompromisně z dvaceti metrů vstřelil vedoucí gól domácích – 1:0. Domácí nenechávali nic náhodě, měli hosty pod kontrolou a ve 43. minutě po faulu na Zetochu v pokutovém území Šobora z pokutového kopu zvýšil na 2:0. Hosté kontrovali ve 45. minutě po hrubé chybě domácího obránce a Eliáškem z malého vápna snížili na 2 : 1. Do druhého poločasu domácí nastoupili jako vyměnění, aktivitu převzali hosté, domácí se většinu hry bránili, ale hosty nepouštěli do šancí. V 78. minutě hosté nechali více prostoru Janu Pelcovi, který napřáhl z dvaceti sedmi metrů a perfektní střelou překvapil hostujícího brankáře a zvýšil vedení domácích na 3 : 1. Hosté se snažili ještě zkorigovat stav utkání, ale domácí s přehledem výsledek zápasu uhlídali.

VKK B – KELČ 1:0 (1:0)

Zápas rozhodla již 15. minuta a sólový únik dorostence Pavla Škrobáka, který podél brankáře skóroval – 1:0. Do poločasu se mohl ze strany domácích trefit ještě Šimák. Kdo čekal, že po vyloučení Králíka v 55. minutě po druhé žluté kartě, budou mít hosté převahu a tlak, ten se šeredně mýlil. Kelč prostě zápas odflákla a domů s ještě větší ostudou ji mohli poslat Šimák s Ondřejkou. Situace domácí rezervy ještě není beznadějná.

H. LIDEČ – ZAŠOVÁ 3:1 (1:0)

Ve 20. minutě poslal domácí do vedení kanonýr Trčka. Domácím se dařila kombinace a v 55. minutě zvyšoval na 2:0 Skřipka. Rozhodnuto bylo v minutě 74., kdy se trefil Seidl – 3:0. Zašová si branku zasloužila. Vstřelil ji z přímého kopu Brňovják – 3:1.

LOUČKA – V. MEZIŘÍČÍ B 0:2 (0:0)

Favorit se neustále tlačil před domácí branku a bylo jen otázkou času, kdy nějakou hezkou kombinaci promění ve vedoucí branku. Jenže produktivita hostů byla žalostná a první půli vyhráli pouze na vyložené šance. Tu největší spálil Soukup, když tváří v tvář domácímu brankářovi zaváhal a napálil pouze jeho tělo. Minutu před koncem prvního poločasu jen těsně minul Vondrákovu branku Šnajdr. Druhou půli začali hosté skvěle. Už po deseti minutách napřáhl z dvaceti metrů Miroslav Sovák a trefil přesně šibenici – 0:1. Vedoucí branka trochu nakopla domácí fotbalisty, kteří hráli pouze po velké vápno a do něj se takřka vůbec nedostali. V 75. minutě vybojoval míč dobře hrající Orság a Soukup už si s jeho parádičkou věděl rady a zápas rozhodl – 0:2.

PODLESÍ – HOVĚZÍ 0:2 (0:1)

Oba týmy a fanoušci před zápasem drželi minutu ticha, minulý týden po těžké nemoci zemřela paní Anna Bednaříková, která byla spjata s domácím oddílem. Domácí měli velké problémy se sestavou a tak k utkání nastoupilo přesně jedenáct hráčů. Hostům vyšel výborně vstup do zápasu, již ve 3. minutě se po rohu prosadil hlavou Zádilský – 0:1. Hosté byli po celou první půli lepším celkem. Další velkou šanci hosté neproměnili ve 30. minutě. Nejdříve nastřelili tyč, v následné dorážce uklouzl hostující hráč a ani natřikrát hosté nedostali míč do sítě. Ve 33. minutě pak v gólové šanci utekl míč hostujícímu hráči. Ve 43. minutě odešel ze hřiště zraněný Ostřanský a do druhé půle nastoupil dodatečně dopsaný Petr Adámek.

V 55. minutě šel tečovaný přímý kop Zetka těsně vedle. V 66. minutě to bylo 0:2, domácí obrana zapomněla před šestnáctkou na Šrámka, ten přešel přes brankáře a ve skluzu poslal míč do sítě. V 70. minutě hostující hráč po úniku nastřelil z úhlu spojnici brány. V 72. minutě po rohu tečuje míč Petr Adámek, ale brankář míč vyráží na roh. V 78. minutě centrovaný míč vypadl hostujícímu brankáři a se štěstím jej pak u tyče chytil. Hosté zvítězili po zásluze. Utkání před 150 diváky s přehledem řídila trojice Blažek, Kovařík, Světlík.