Loučka se dočkala v posledním podzimním zápase prvního vítězství. Brankář Filák z Jablůnky B dal gól z výkopu. Škařupa z Juřinky B nastřílel osm branek.

OKRESNÍ PŘEBOR

STŘÍTEŽ – PRLOV 1:1 (1:0)

V prvním poločase byli domucí aktivnější a z řady šancí proměnili až tu ve 44. minutě, kdy se trefil Kraus.

Ce druhé půli se hra vyrovnala a závěr patřil hostům. V 82. minutě nevyšla domácím ofsajdová past a Zicha vyrovnal na spravedlivých 1:1.

RATIBOŘ – HOŠŤÁLKOVÁ 3:5 (1:2)

Derby bohaté na branky začalo svižně a hned ve 2. minutě mohl Blizňák dostat domácí do vedení, ale nedal. O minutu později otevřel skoré po špatném odkopu Mynaříka Pala – 0:1. V 10. minutě byl ve vyložené šanci Adámek, ale Češek ho vychytal. Ve 21. minutě Pala vystřelil z 25 metrů, před Rumanem míč skočil a bylo to 0:2. O pět minut později po rohu Blizňák hlavou jen těsně minul. O dvě minuty později se blýskl Ruman, když chytl dělovku Holzmülera. Ve 37. minutě Galetka vystřelil po bráně, míč se odrazil k Blizňákovi, a ten pohotově hlavou snížil 1:2. Ve 45. minutě mohl pojistit vedení Hošťálkové opět Pala, když udělal kliku i golmanovi, ale prázdnou bránu minul. Domácí měli rychlý vstup do druhého poločasu a hned ve 46. minutě po centru Adámka vyrovnal hlavou Olšák. V 52. minutě se opět blýskl Češek, když na lajně zachraňoval hlavičku Blizňáka. V 54. minutě si na centr naběhl Holzmüler a hlavou přidal třetí branku hostů – 2:3. O dvě minuty později bylo opět srovnáno, když po rohu Adámka vyskočil nejvýš Blizňák 3:3. V 64. minutě domácí obránce Bernát namazal Holzmülerovi, a ten chytrým lobem zavěsil – 3:4. V 69. minutě se po závaru před domácí branou odražený míč dostal Šabršulovi, a ten pojistil hostům vedení – 3:5. V 81. minutě ještě s výsledkem zkoušel něco udělat Olšák, ale výborně chytajícího Češka nepřekonal.

LOUČKA – HUSLENKY 5:1 (1:0)

V posledním zápase podzimu se domácí konečně dočkali vítězství. Již ve 3. minutě střílel nebezpečně Černý. V 10. minutě kontrovali hosté, ale obrana zachránila na roh. Ve 20. minutě centr Kováře našel Cikharta, který nekompromisně zavěsil – 1:0. V 51. minutě hostující brankář vyrazil Cikhartův centr před nejstaršího hráče na hřišti Sováka a ten zkušeně trefil přesně – 2:0. O čtyři minuty později předvedli domácí krásný ťukec a Kainar šel sám na brankáře – 3:0. Po hodině hry šel sám na hostující branku Cikhart, ale mířil vedle. V 63. minutě vyšel hostům brejk a Zádilský snížil na 3:1. V 78. minutě hostující brankář vyrazil trestný kop a pohotový Cikhart míč uklidil do sítě – 4:1. O čtyři minuty později trefil Sovák tyč. V 88. minutě Sovák namazal Markovi, a ten podepsal účet zápasu – 5:1.

FR. LHOTA – KATEŘINICE B 2:1 (0:0)

V prvním poločase měli domácí více ze hry, ale branka nepadla. Po hodině hry se trefil domácí Šuta a o osm minut později přidal Marek Kindl druhý zásah. Hosté se dostali do hry v 85. minutě krásným trestným kopem Zbranka. Míč se odrazil od břevna a dopadl za brankovou čáru. Dramatickou koncovku zápasu ale domácí zvládli. S přehledem řídil sudí Kopecký.

LIPTÁL – LHOTKA N. B. 2:3 (1:1)

Kdyby domácí hráli jako v tomto zápase, nemuseli by se krčit na chvostu tabulky. Ve 14. minutě otevřel skóre krásnou střelou domácí Urban. Jenže hosté před koncem poločasu Rosenkrancem vyrovnali. Stejný hráč po změně stran poslal Lhotku do vedení 1:2. Trestný kop Hnátka stav zápasu srovnal. Poslední slovo měli ale hosté. V 78. minutě Vavřík nabalil hostům tři body.

VSETÍN B – HOR. BEČVA 3:0 (1:0)

V dohrávce 11. kola OP nastoupili domácí se snahou odčinit předešlé zaváhání na domácí půdě, a to se jim plně podařilo. Od začátku diktovali tempo zápasu a vytvářeli si nadějné brankové příležitosti. Úvodní branka padla ve 13. minutě. Cahlík zahrával přímý trestný kop a jeho střelu tečoval ve zdi obránce hostí do vlastní sítě. Další brankové příležitosti v brance hostí neskončily a tak jednobrankové vedení bylo jen hubeným vyjádřením jejich převahy. Druhá půle přinesla obdobný průběh a převaha domácích se ještě zvýšila. V 50. minutě se dostal Nikolén k odraženému míči na levé straně pokutového území a jeho střela skončila podruhé v hostující síti. Nejkrásnější akce utkání se zrodila v 54. minutě, domácí rozehráli velmi pěknou kombinační akci na jeden dotek a centr z pravé strany poslal volejem potřetí do branky hostí Zbranek. Poté se utkání v klidu dohrávalo, hosté byli po celý zápas před brankou domácích naprosto neškodní, prakticky jediná jejich nebezpečná akce přišla až v poslední minutě utkání. Přesnou střelu k tyči z levé strany pokutového území však zneškodnil vynikajícím zákrokem brankář Špalek.Vítězství domácího mužstva bylo zcela zasloužené a při lepší koncovce mohlo být ještě výraznější

JABLŮNKA – HALENKOV 2:0 (1:0)

Domácí do zápasu vstoupili skvěle a během úvodní desetiminutovky nepustili soupeře prakticky k ničemu. Přišla řada rohových kopů a závarů, bohužel pro Jablůnku bez brankového efektu. Do největší šance se dostal v 11. minutě Tomeček, ale jeho střelu vytáhl skvělým zákrokem brankář hostů Toman. Halenkov se za úvodní dějství dostal pouze do jediné šance. Po rohovém kopu ale Robert Koňařík minul opuštěnou branku. Na první gól se čekalo do 44. minuty. Po akci Sehnala se krásnou střelou z 25 metrů trefil přesně k tyči Machala. Také začátek druhé půle patřil domácím borcům, ale dvě šance Tomšíka a Machaly brankou neskončily. Hosté mohli vyrovnat v 54. minutě, ale hlavička Haničáka mířila nad branku. Po hodině hry bylo rozhodnuto. Holý se dostal k odraženému míči a dalekonosnou dělovkou pověsil přesně do šibenice – 2:0. Zápas se potom již víceméně na těžkém terénu pouze dohrával, bez šancí na obou stranách.