Stejně jako dalších dva hráči – Zdeněk Knebl ze Vsetína a Zdeněk Vrána z Horní Lidče – správně určila výsledky hned sedmi z deseti námi deseti vybraných víkendových fotbalových duelů. Ve prospěch Miroslavy Zvoníčkové rozhodla Supertrefa, tedy tip na počet celkem vstřelených branek v daném kole. K celkovému počtu 25 branek se svým tipem (28) nejvíce přiblížila tomuto číslo. K vítězství a zisku kartonu piv Gambrinus blahopřejeme!

Nejen kvůli balení piv, které je určeno vítězům jednotlivých kol, se vyplatí hrát Tipligu Valašského deníku. Ve hře jsou totiž další velmi hodnotné ceny pro nejúspěšnější tipéry jarní části.

Na nejlepšího čeká zájezd od cestovní kanceláře Peřej tours v hodnotě tří a půl tisíce korun nebo od Helia sportu dárkový poukaz na kolečkové brusle Rollerblade v hodnotě téměř dvou tisíc korun. .

Poněvadž je soutěž teprve na začátku, šance na atraktivní ceny pro vítěze jarní části, která se skládá z 13 kol, jsou stále otevřené!

Stačí pouze, když vyplněný kupon č. 2 vystřihnete a do pátku 30. března 2012 do 15 hodin jej doručíte do redakce Valašského deníku (Na příkopě 814) nebo vhodíte kupon do schránky Valašského deníku naproti vchodu do Alberta.

Pokud jste už zaregistrováni a máte přiděleno své startovní číslo, můžete za použití ČTYŘMÍSTNÉHO ČÍSELNÉHO hesla využít možnost odesílání vašich tipů přes internet na www.tipliga.cz, kde vyberete svůj Valašský deník.

Vše důležité ohledně Tip ligy Valašského deníku – tedy i kompletní pořadí všech hráčů – najdete vždy v úterním vydání Valašského deníku. Zkontrolujte si tedy, jak si stojíte se svými soupeři – s úterním Deníkem.

Související článek: Tip liga čtenářů startuje! Hrajte s Deníkem o atraktivní ceny