Jako jediný totiž trefil hned sedm zápasů přesně, posbíral v deseti zápasech úvodního kola soutěže jedenáct bodů a stal se tak vítězem kola.

V redakci Valašského deníku ve Vsetíně si tak Tomáš Barbořík může vyzvednout cenu pro vítěze kola: čeká na něj 100 korunová sázenka do sázkové kanceláře Fortuna, balení 6 kusů piva Birell a fotbalový míč Diadora.

Fortuna liga Valašského deníku je však teprve na začátku, šance na atraktivní ceny pro vítěze podzimní části, která se skládá z 13 kol, jsou stále otevřené. A určitě je o co hrát! Na nejlepšího tipéra totiž čeká exkluzivní elektronika, na druhého sportovní taška a 1000 korunová volná sázenka a třetího bohatý dárkový koš uzenin Krásno.

Účast ve Fortuna lize Valašského deníku prakticky není omezena, neboť kromě zaměstnanců Vltava-LabePress, a. s. mohou hrát úplně všichni! Stačí pouze, když vyplněný kupon č. 2 vystřihnete a do pátku 13. sprna 2010 do 15 hodin jej doručíte do redakce Valašského deníku nebo vhodíte do schránky Valašského deníku naproti vchodu do Alberta ve Vsetíně.

Pokud jste už zaregistrováni a máte přiděleno své startovní číslo, můžete již od tohoto druhého kola za použití ČTYŘMÍSTNÉHO ČÍSELNÉHO hesla využít možnost odesílání kuponu formou SMS nebo internetu na www.fortunaliga.cz.

Mnoho štěstí ve hře přeje redakce Valašského deníku.