Turnaj se hrál na dvakrát 20 minut. Kromě rožnovského FK Arsenal to byly i celky FC Vsetín, Prostějov a Lipník n.B. V prvním utkání FK Arsenal porazil Prostějov. Jak se později ukázalo, byl to zároveň soupeř nejtěžší.

Také druhý duel Arsenal zvládl. „Starého známého“ v podobě FC Vsetín přehráli Rožnované vysoko 7:1. „Předpokládal jsem, že to bude vyrovnanější partie. Ovšem od začátku utkání jsme to byli my, kdo udával tempo hry a většinu času kontroloval míč na svých kopačkách.“ shrnul kouč druhý duel turnaje.

V posledním zápase si poradili malí Rožnované i s papírově nejslabším soupeřem.

Domácí Lipník porazili 8:1.

FK Arsenal tak turnaj bez ztráty kytičky vyhrál. „O vítězství na turnaji ani tak moc nešlo. Cílem bylo prověřit si, jak zvládneme delší utkání hlavně po fyzické stránce. Jinak mohu být spokojen, a tudíž chci všem dětem a rodičům, kteří s námi odjezdili turné čtyř turnajů, poděkovat za trpělivost, čas a ochotu, kterou nám a sobě věnovali. Přejme si, aby nám stoupající forma a individuální kvalita vydržela i v následujících týdnech a měsících,“ dodal Lubomír Rybenský.

Výsledky FK Arsenal na turnaji:

FK Arsenal – Prostějov 5:2 (Vachník 2, Sladovník 2, Šebesta), FK Arsenal – FC Vsetín 7:1 (Vachník 4, Báča 2, Svoboda), FK Arsenal – Lipník 8:1 (Vachník 4, Sladovník 3, Šimša). Sestava FK Arsenal na turnaji: Filip Santovják, Patrik Vachník, Lukáš Sladovník, Lukáš Sladovník, Tadeáš Báča, Tadeáš Svoboda, Beatka Hrušková, David Šimša a Honza Šebesta.