POLICE – JARCOVÁ 2:1 (1:1)

Hosté se představili v Policích v dobrém světle, ale své šance v úvodu zápasu neproměnili. Trest přišel v 17. minutě. Akci Radka Hrušky zakončil Antonín Hruška. Po půlhodině hry přišla hrubka domácí obrany a tu potrestal Hurta vyrovnávací brankou.

Otevřený fotbal nahoru dolů pokračoval i ve druhé půli. Hosté hrozili především ze standardních situací, ale nebyli úspěšní. O osudu zápasu rozhodla 67. minuta. Hosté si v pokutovém území počínali nedovoleně a domácí Zbrožek z penalty vstřelil rozhodující gól. V závěru Jarcová otevřela hru, což byla voda na brejky domácích. Ti je ale nebyli schopni přetavit ve třetí branku.

NOVÝ HROZENKOV – ÚSTÍ 3:1 (2:1)

Domácí byli po celý zápas lepším týmem a do vedení šli již v 8. minutě brankou Jiřího Koňaříka. Jenže hosté ve 20. minutě vyrovnali . To bylo ale z jejich strany vše, po zbytek zápasu již dominovali Hrozenkovjané. Koňařík se Štulerem zahodili po dvou jasných tutovkách. Až Martin Kulčák ve 35. minutě přidal druhou branku a výsledek pečetil v 58. minutě Tomáš Štuler.

LESKOVEC – KRHOVÁ A 2:0 (1:0)

Hosté byli na začátku lepším týmem, ale své šance neproměnili. Potom převzali iniciativu Leskovjané a poločas vyhráli díky přesné trefě Vlastimila Vlhy. Ve druhé půli přidal druhý gól Pavel Hromada a bylo rozhodnuto. Hosté mohli litovat čtyř neproměněných šan­cí.

PODLESÍ B – DOLNÍ BEČVA B 2:2 (1:0)

Souboj týmů z čela tabulky přinesl vyrovnaný fotbal a nakonec i zaslouženou dělbu bodů. V první půli si oba týmy vypracovaly dvě velké šance. Prosadil se pouze domácí Nosálek, který ve 30. minutě po úniku otevřel skóre. Hostům se podařilo vyrovnat po hodině hry, na zadní tyči zůstal osamocený Mikl a hlavou vyrovnává. Poté mají dvě dobré šance domácí, ale Petr Mikula ani Miroslav Pernický se neprosadili. Až v 70. minutě se domácí radují, centr uklízí do sítě na zadní tyči Pavel Kozák. Po této brance byli hosté aktivnější a hrálo se častěji na půli domácích. Když už to vypadalo, že si domácí připíší tři body, přišla 93. minuta. Po závaru v domácí šestnáctce ukázal rozhodčí Žilinský na značku pokutového kopu, a ten proměnil Roman Maléř – 2:2.

CHORYNĚ B – SEMETÍN 1:2 (1:1)

V Choryni se zrodilo překvapení, když Semetín si nečekaně veze tři body. Ty mu zajistili přesnými střelalmi Smilek a Makyča. Jediný úspěch domácích zaznamenal Luboš Hadvičák.

JANOVÁ B – LIPTÁL 5:2 (2:0)

Úvodní půlhodina nepřinesla moc fotbalových akcí. Teprve ve 38. minutě zahrával domácí Halko od postranní čáry trestný kop a míč propadl až do sítě. Hosté se z gólu ještě nevzpamatovali a po přihrávce Filgase dával Kovalčík do prázdné branky – 2:0. V 53. minutě snížili hosté Havlem. O deset minut později krásný pas zakončil přesným lobem Potočný – 3:1. V 66. minutě přidal čtvrtou branku Filgas a stejný hráč domácí kanonádu zakončil v 73. minutě přesně zahraným trestným kopem. V závěru utkání ještě snížil pěknou hlavičkou Martin Křenek.

LOUČKA – LUŽNÁ 3:3 (2:1)

Domácí měli raketový start do zápasu a již v 1. minutě vedli po brance Bambucha. O čtvrt hodiny později se na hranici šestnáctky uvolnil Stříteský a nekompromisně zavěsil. Hosté se do zápasu vrátili těsně před přestávkou, když domácího brankáře zaskočil střelou z úhlu M. Filgas. Třetí branku mohl přidat po úniku domácí Bambuch, mířil nad. Loučka toho litovala po změně stran, neboť R. Filgas po rohu vyrovnal v 56. minutě. O tři minuty později M. Filgas výsledek otočil – 2:3. Bod pro domácí zajistil v 79. minutě po rohovém kopu Jan Vašků.