MISTROVSKÁ KOPANÁ (hned na všechny weby zl kraje)

MSFL

1. Opava 30 18 8 4 48:21 62
2. Olomouc B 30 17 6 7 57:31 57
3. Prostějov 30 15 6 9 53:41 51
4. Hulín 30 14 6 10 44:34 48
5. Zábřeh 30 13 9 8 44:35 48
6. Třebíč 30 12 9 9 29:28 45
7. Slovácko B 30 12 9 9 40:39 45
8. Uničov 30 10 8 12 39:38 38
9. Orlová 30 9 11 10 31:32 38
10. HFK Olomouc 30 10 8 12 39:35 38
11. Hlučín 30 10 6 14 33:42 36
12. Mikulovice 30 9 7 14 33:53 34
13. Zlín B 30 8 10 12 39:49 34
14. Kroměříž 30 8 9 13 42:38 33
15. Břeclav 30 7 7 16 25:46 28
16. Žďár n. S. 30 6 5 19 31:65 23

DIVIZE D

1. Vyškov 30 20 6 4 70:31 66
2. Rosice 30 21 2 7 65:34 65
3. Vrchovina 30 16 5 9 40:37 53
4. Líšeň 30 14 7 9 59:32 49
5. Blansko 30 11 9 10 53:50 42
6. Vel. Meziříčí 30 12 5 13 43:48 41
7. Bystřice 30 11 6 13 40:48 39
8. Polná 30 10 8 12 51:57 38
9. Pelhřimov 30 11 5 14 60:57 38
10. Stará Říše 30 9 9 12 43:58 36
11. Hodonín 30 7 14 9 37:41 35
12. Uh. Brod 30 9 8 13 28:48 35
13. Napajedla 30 10 4 16 36:47 34
14. Tasovice 30 9 6 15 46:53 33
15. Bystrc 30 7 10 13 48:60 31
16. Bohunice 30 7 8 15 37:55 29

DIVIZE E

1. Lískovec 30 15 8 7 60:38 53
2. Opava B 30 15 6 9 53:44 51
3. Slavičín 30 14 7 9 43:38 49
4. D. Benešov 30 14 6 10 59:45 48
5. Mohelnice 30 13 9 8 37:26 48
6. Havířov 30 14 2 14 47:57 44
7. L. Petrovice 30 11 10 9 47:36 43
8. Brumov 30 12 6 12 44:50 42
9. Nový Jičín 30 12 5 13 41:50 41
10. Určice 30 10 8 12 36:41 38
11. Otrokovice 30 9 10 11 46:39 37
12. Přerov 30 10 7 13 42:45 37
13. Hranice 30 10 7 13 36:42 37
14. Val. Meziříčí 30 11 3 16 50:59 36
15. Karviná B 30 10 5 15 42:50 35
16. Šumperk 30 5 11 14 33:56 26

KRAJSKÝ PŘEBOR

ZLÍNSKÝ

1. Vel. Karlovice 26 19 1 6 58:29 58
2. Boršice 26 17 3 6 57:30 54
3. Spytihněv 26 14 3 9 57:33 45
4. Bystřice p/H. 26 12 4 10 52:44 40
5. Holešov 26 12 4 10 52:48 40
6. Vigantice 26 12 2 12 40:46 38
7. Provodov 26 12 2 12 58:60 38
8. Luhačovice 26 12 2 12 57:54 38
9. Morkovice 26 11 2 13 51:49 35
10. Rožnov p. R. 26 9 5 12 40:48 32
11. Fryšták 26 7 7 12 36:51 28
12. SK Vizovice 26 8 3 15 41:68 27
13. Kateřinice 26 8 2 16 49:66 26
14. Chropyně 26 8 2 16 36:58 26

MORAVSKOSLEZSKÝ:

KRAJSKÝ PŘEBOR

MFK Vítkovice-Brušperk 6:1 (3:0), branky: Bystrý 2, Blucha 2, Husárik, Vítek – Zajac, 80 diváků. Český Těšín-Krnov 5:0 (3:0), Trybulec, Mendrok (penalta), Sostřonek, Przyczko, Hradečný, 90 diváků. Břidličná-Dětmarovice 0:2 (0:1), Hrdlička, Polach, 80 diváků. Heřmanice-Pustá Polom 1:1 (0:1), Strakoš – M. Šmíd, 80 diváků. Petřkovice-Háj ve Slezsku 3:2 (2:2), Václavík 2 (1 z penalty), Levčík – Janíček, Trupl, ČK: Nádvorník (H.), 140 diváků. Polanka-Kravaře 0:5 (0:1), Galvas 2, Sabo, Těžký, Valigůra, 100 diváků. Rýmařov-Bohumín 2:0 (1:0), Šupák, Tlapal, 100 diváků. Frýdlant nad Ostravicí-Vendryně 1:0 (0:0), Žáček, 280 diváků.

1. Rýmařov 30 22 4 4 70:26 70
2. Vítkovice 30 17 5 8 62:34 56
3. Kravaře 30 14 10 6 55:36 52
4. Pustá Polom 30 13 11 6 48:32 50
5. Petřkovice 30 12 10 8 43:45 46
6. Vendryně 30 12 7 11 52:43 43
7. Krnov 30 12 7 11 57:57 43
8. Frýdlant n. O. 30 11 8 11 50:52 41
9. Bohumín 30 12 4 14 45:40 40
10. Dětmarovice 30 11 7 12 47:43 40
11. Český Těšín 30 11 4 15 42:52 37
12. Polanka 30 9 7 14 33:50 34
13. Háj ve Slezsku 30 7 11 12 50:65 32
14. Heřmanice 30 7 11 12 33:46 32
15. Břidličná 30 9 2 19 39:67 29
16. Brušperk 30 5 4 21 31:69 19

I. A TŘÍDA

SKUPINA A

1. FK Vsetín 26 20 4 2 89:27 64
2. Podlesí 26 17 3 6 67:44 54
3. Podkop. Lhota 26 13 7 6 46:26 46
4. Kelč 26 11 10 5 60:34 43
5. Štítná n. Vl. 26 11 6 9 52:46 39
6. Nedašov 26 11 4 11 43:45 37
7. Brumov B 26 10 6 10 42:37 36
8. Vidče 26 9 5 12 46:62 32
9. Vlachovice 26 9 4 13 51:68 31
10. Juřinka 26 8 6 12 37:52 30
11. Val. Klobouky 26 9 2 15 33:58 29
12. Zubří 26 8 3 15 42:63 27
13. Val. Meziříčí B 26 8 2 16 51:69 26
14. Dol. Bečva 26 4 6 16 38:66 18

SKUPINA B

1. Hluk 26 18 5 3 61:22 59
2. Dol. Němčí 26 15 3 8 59:38 48
3. Kvasice 26 15 3 8 59:41 48
4. O. N. Ves 26 13 8 5 52:30 47
5. Nedachlebice 26 12 10 4 56:43 46
6. Bojkovice 26 10 8 8 49:38 38
7. Slušovice 26 10 5 11 48:41 35
8. SK Baťov 26 10 4 12 47:51 34
9. Újezdec 26 8 8 10 48:54 32
10. Mladcová 26 9 4 13 42:47 31
11. Březolupy 26 8 6 12 36:53 30
12. Nivnice 26 8 5 13 42:50 29
13. Žalkovice 26 4 5 17 30:61 17
14. Ořechov 26 3 4 19 27:87 13

I. B TŘÍDA

SKUPINA A

1. Hrachovec 26 18 4 4 76:30 58
2. Val. Příkazy 26 17 3 6 63:30 54
3. Jablůnka 26 14 5 7 40:29 47
4. Lidečko 26 14 2 10 64:41 44
5. Hutisko 26 12 5 9 50:36 41
6. Hovězí 26 10 7 9 41:33 37
7. Val. Polanka 26 11 3 12 46:50 36
8. Franc. Lhota 26 10 5 11 52:44 35
9. Janová 26 9 4 13 38:67 31
10. Ratiboř 26 9 3 14 47:67 30
11. Lhota u Vs. 26 8 6 12 27:49 30
12. Hor. Lideč 26 10 0 16 38:48 30
13. Zašová 26 6 6 14 33:53 24
14. Choryně 26 5 5 16 32:70 20

SKUPINA B

1. Jaroslavice 26 16 7 3 50:26 55
2. Těšnovice 26 14 6 6 52:35 48
3. Skaštice 26 13 7 6 61:43 46
4. V. Otrokovice B 26 13 5 8 61:49 44
5. Lužkovice 26 12 4 10 56:43 40
6. Roštění 26 10 5 11 66:58 35
7. Malenovice 26 9 7 10 41:46 34
8. Slavičín B 26 8 7 11 50:47 31
9. Tečovice 26 7 10 9 45:46 31
10. Kostelec u Hol. 26 8 6 12 52:64 30
11. Příluky 26 8 5 13 39:62 29
12. Lukov 26 7 6 13 41:56 27
13. Ad.Hulín 26 6 9 11 35:52 27
14. Březnice 26 7 4 15 32:54 25

SKUPINA C

1. Strání 26 23 2 1 89:22 71
2. Osvětimany 26 18 4 4 90:29 58
3. Koryčany 25 16 4 5 61:30 52
4. Kunovice 26 15 3 8 60:39 48
5. Sehradice 26 13 8 5 64:36 47
6. Nedakonice 26 11 5 10 63:58 38
7. Prakšice 25 9 4 12 37:62 31
8. Vlčnov 25 8 5 12 40:56 29
9. Zlechov 26 8 3 15 47:59 27
10. Zlámanec 25 7 3 15 42:85 24
11. Jalubí 25 6 6 13 31:45 24
12. Havřice 25 5 7 13 46:60 22
13. Sušice 26 5 5 16 30:73 20
14. Ostr. Lhota 26 4 3 19 39:85 15

OKRESNÍ PŘEBOR

ZLÍN

1. Tlumačov 26 21 2 3 95:34 65
2. Veselá 26 18 4 4 75:32 58
3. Ludkovice 26 15 6 5 62:34 51
4. Nevšová 26 15 4 7 61:49 49
5. Bylnice 26 13 6 7 75:52 45
6. Vysoké Pole 26 13 4 9 65:59 43
7. Návojná 26 12 3 11 59:58 39
8. Dolní Lhota 26 10 2 14 56:68 32
9. Mladcová B 26 8 3 15 49:71 27
10. Lípa 26 7 5 14 55:68 26
11. Újezd 26 7 5 14 41:63 26
12. Bratřejov 26 6 5 15 54:83 23
13. Louky 26 7 1 18 50:68 22
14. Kašava 26 3 4 19 24:82 13

KROMĚŘÍŽ

1. Morkovice B 24 15 4 5 57:27 49
2. Zborovice 24 13 3 8 53:43 42
3. Němčice 24 12 2 10 46:48 38
4. Slavkov p. H. 24 11 4 9 51:53 37
5. Střílky 24 9 10 5 51:44 37
6. Kyselovice 24 11 4 9 64:54 37
7. Lubná 24 11 4 9 54:49 37
8. Zdounky 24 9 8 7 52:51 35
9. Loukov 24 10 5 9 52:39 35
10. Mrlínek 24 9 6 9 56:38 33
11. Rusava 24 10 3 11 42:47 33
12. Záříčí 24 5 4 15 33:49 19

UHERSKÉ HRADIŠTĚ: Kudlovice Nezdenice 3:2 Bednařík, Straka, Kraváček – Holík, Martinec, Buchlovice Mařatice 6:0 Mrkus 2, Křiva, Jurča, Dvořák, Belant, Drslavice A – Bánov hosté nepřijeli, Šumice St. Město 4:1 Kelíšek, Šmíd, Machálek, V. Ondřej – Šopík, Jarošov Hluk B 1:2 Staroba – Loutocký, Jurčík, Košíky Traplice 4:1 M.Přílučík 3, vlastní – Čevela (pen.), Slovácko C Slavkov 0:1 Zimčík.

1. St. Město 26 19 1 6 95:49 58
2. Buchlovice 26 18 2 6 97:30 56
3. Košíky 26 16 5 5 69:43 53
4. Šumice 26 15 4 7 88:50 49
5. Jarošov 26 14 5 7 77:57 47
6. Slovácko C 26 15 2 9 63:49 47
7. Drslavice 25 14 4 7 72:55 46
8. Hluk B 26 12 3 11 46:58 39
9. Kudlovice 26 10 3 13 48:73 33
10. Nezdenice 26 8 5 13 55:59 29
11. Slavkov 26 7 3 16 32:49 24
12. Traplice 26 6 2 18 40:80 20
13. Bánov 25 4 0 21 38:114 12
14. Mařatice 26 3 1 22 36:90 10

VSETÍN: Lhotka n.B. – Kelč B 2:3 (1:2) Topič, Šobora – Vinklár, Pitrun, Škařupa, Hutisko B – Nový Hrozenkov 2:0 (1:0) Klimek Lukáš 2, Střítež – Poličná 4:5 Malý, Šťástka, Lušovjan, Vavruša – Šedý Matěj 2, Kapusta, Bártek, Žilinský, FC Vel.Karl.+Karol. B – Prostřední Bečva 5:4 (2:2) Šimák 2, Mikula, Mazáč, Orság– Vašek 3, Kubáň, Horní Bečva – Halenkov 4:2 Hejný 2, Opálka, Vaníček – Maliňák, Úlehla, Dolní Bečva B – Podlesí B 2:1 (0:0) Paprskář, Kozák– Bělocký, Huslenky – Valašská Bystřice 2:2 (1:0) Slováček 2 – Majer Václav, Bolf David

1. Prostřední Bečva 26 18 1 7 92:52 55
2. Střítež 26 15 5 6 78:55 50
3. Vel. Karl.+Karol. B 26 14 4 8 72:52 46
4. Halenkov 26 13 5 8 52:48 44
5. Valašská Bystřice 26 11 7 8 64:59 40
6. Lhotka n. B. 26 11 6 9 66:49 39
7. Huslenky 26 12 2 12 51:67 38
8. Poličná 26 11 5 10 58:60 38
9. Dolní Bečva B 26 11 4 11 61:62 37
10. Horní Bečva 26 10 3 13 45:49 33
11. Kelč B 26 9 2 15 56:67 29
12. Hutisko B 26 8 3 15 45:62 27
13. Podlesí B 26 7 5 14 58:79 26
14. Nový Hrozenkov 26 5 2 19 27:64 17

ZLÍN III. TŘÍDA

SKUPINA A

1. Fryšták B 26 17 4 5 78:39 55
2. Paseky 26 14 7 5 77:46 49
3. Březůvky 26 13 3 10 57:41 42
4. Pohořelice 26 13 2 11 77:59 41
5. Tečovice B 26 12 5 9 51:45 41
6. Mysločovice A 26 11 5 10 64:55 38
7. Březová 26 11 5 10 45:46 38
8. Všemina 26 10 5 11 45:52 35
9. Halenkovice 26 9 7 10 47:59 34
10. Žlutava 26 9 5 12 39:41 32
11. Kostelec 26 7 8 11 51:63 29
12. Hvozdná A 26 8 4 14 42:65 28
13. Štípa 26 7 6 13 50:84 27
14. Komárov 26 7 2 17 46:74 23

SKUPINA B

1. Slopné 26 20 2 4 89:32 62
2. Jasenná 26 17 4 5 65:32 55
3. Nedaš. Lhota 26 15 4 7 63:44 49
4. Rokytnice 26 14 5 7 68:50 47
5. Luhačovice B 26 10 8 8 73:52 38
6. Poteč 26 11 5 10 70:57 38
7. Rudimov 26 10 5 11 46:70 35
8. Příluky B 26 10 3 13 60:83 33
9. Vlachovice B 26 9 5 12 60:60 32
10. Sehradice B 26 8 5 13 42:67 29
11. Štítná n/Vl. B 26 7 7 12 54:72 28
12. Šanov 26 7 4 15 58:69 25
13. Biskupice 26 6 4 16 47:66 22
14. Mirošov 26 5 5 16 28:69 20

ZLÍN IV. TŘÍDA

SKUPINA A

1. Spytihněv B 20 18 1 1 67:16 55
2. Velký Ořechov 20 14 1 5 72:35 43
3. Doubravy 20 12 2 6 48:38 38
4. Hřivínův Újezd 20 11 3 6 40:34 36
5. Provodov B 20 10 2 8 49:40 32
6. Dobrkovice 20 7 3 10 35:35 24
7. Racková 20 7 0 13 42:61 21
8. Jaroslavice B 20 6 2 12 37:61 20
9. Lhota u Mal. 20 5 3 12 32:50 18
10. Březnice B 20 5 2 13 37:52 17
11. Kudlov 20 5 1 14 21:58 16

SKUPINA B

1. SK Vizovice B 18 15 1 2 78:24 46
2. Trnava 18 15 0 3 93:23 45
3. Veselá B 18 14 1 3 70:26 43
4. Neubuz 18 13 1 4 95:37 40
5. Lutonina 18 10 0 8 50:43 30
6. Lužkovice B 18 7 2 9 37:49 23
7. FC Vizovice 18 5 0 13 45:71 15
8. Paseky B 18 3 0 15 26:98 9
9. Bratřejov B 18 2 2 14 30:87 8
10. Zádveřice 18 2 1 15 17:83 7

SKUPINA C

1. Jestřabí 22 15 2 5 69:43 47
2. Pozlovice 22 15 1 6 72:40 46
3. Petrůvka 22 12 4 6 80:51 40
4. Drnovice 22 12 3 7 53:31 39
5. Horní Lhota 22 9 6 7 50:47 33
6. Tichov 22 9 4 9 57:58 31
7. Nevšová B 22 8 5 9 58:70 29
8. Loučka 22 8 4 10 51:57 28
9. Divnice 22 6 6 10 41:52 24
10. Smolina 22 7 3 12 53:70 24
11. Lipová 22 4 6 12 29:55 18
12. Bohuslavice 22 4 2 16 34:73 14

KROMĚŘÍŽ III. TŘÍDA

SKUPINA A

1. Holešov B 24 22 2 0 106:16 68
2. Komárno 24 13 6 5 82:53 45
3. Tučapy 24 10 7 7 40:43 37
4. Rajnochovice 24 12 0 12 75:68 36
5. Chvalčov 22 11 2 9 51:37 35
6. Kostelec u Hol. B 22 10 2 10 31:61 32
7. Rymice 22 6 5 11 36:50 23
8. Prusinovice 22 7 1 14 42:60 22
9. Zahnašovice 22 5 3 14 27:64 18
10. Hlinsko p. H. 22 1 6 15 28:66 9

SKUPINA B

1. Skaštice B 24 19 2 3 107:29 59
2. Žeranovice 24 19 1 4 140:45 58
3. Záhlinice 24 14 2 8 71:52 44
4. Břest 24 11 2 10 67:66 35
5. Míškovice 22 12 5 5 64:51 41
6. Záříčí B 22 7 2 13 41:74 23
7. Kyselovice B 22 5 3 14 43:76 18
8. Martinice 22 7 3 12 42:67 24
9. Pravčice 22 4 2 16 31:89 14
10. Mysločovice B 22 4 2 16 24:81 14

SKUPINA C

1. Zborovice B 22 18 2 2 86:30 56
2. Rataje 22 18 1 3 90:30 55
3. Lutopecny 22 13 4 5 69:32 43
4. Litenčice 22 12 4 6 59:45 40
5. Bezměrov 22 12 1 9 57:42 37
6. Počenice 22 10 3 9 60:52 33
7. Šelešovice 22 8 3 11 52:60 27
8. Kvasice B 22 6 2 14 36:39 20
9. Zlobice 22 4 4 14 31:53 16
10. Dřínov 22 3 5 14 28:94 14
11. Bařice 20 1 1 18 13:104 4

OKRESNÍ SOUTĚŽ UH. HRADIŠTĚ

SKUPINA A

1. Bílovice 22 15 3 4 86:37 48
2. Polešovice 22 15 3 4 87:35 48
3. Kněžpole 22 15 3 4 69:30 48
4. Kostelany 22 15 1 6 101:53 46
5. Uh. Ostroh A 22 14 2 6 68:43 44
6. Huštěnovice 22 11 5 6 56:42 38
7. Částkov 22 8 3 11 45:73 27
8. Topolná 22 7 3 12 52:76 24
9. Vážany 22 6 3 13 47:67 21
10. Mistřice 22 5 4 13 44:53 19
11. Nedakonice B 22 3 2 17 34:100 11
12. Jankovice 22 2 0 20 41:121 6

SKUPINA B

1. D. Němčí B 22 17 3 2 70:29 54
2. Popovice 22 16 1 5 71:28 49
3. Březová 22 15 2 5 65:31 47
4. Boršice u Bl. 22 11 3 8 49:42 36
5. Strání B 22 11 3 8 45:41 36
6. H. Němčí 22 8 4 10 41:45 28
7. Komňa 22 8 3 11 32:40 27
8. St. Hrozenkov 22 7 4 11 44:51 25
9. Záhorovice 22 5 6 11 32:40 21
10. Pitín 22 5 5 12 28:57 20
11. S. Loz 22 3 8 11 43:58 17
12. Bystřice p/L 22 4 2 16 26:84 14

ZÁKLADNÍ TŘÍDA UH. HRADIŠTĚ

SKUPINA A

1. Tupesy 18 11 3 4 71:28 36
2. Babice 18 9 5 4 46:36 32
3. Stříbrnice 18 7 5 6 39:36 26
4. Jalubí B 18 7 3 8 36:57 24
5. Tučapy 18 7 1 10 40:45 22
6. Uh. Ostroh B 18 5 4 9 26:37 19
7. Podolí 18 5 3 10 30:49 18

SKUPINA B

1. Orel Uh. Brod 12 9 2 1 42:19 29
2. Drslavice B 12 7 1 4 45:26 22
3. Hradčovice 12 6 1 5 36:32 19
4. Žítková 12 6 0 6 31:18 18
5. Korytná 12 4 1 7 23:30 13
6. Přečkovice 12 4 1 7 39:40 13
7. Rudice 12 3 0 9 18:69 9

VSETÍN III. TŘÍDA

Ústí – Prlov 4:2 (2:0) Mikulík 2, Brhel, Adámek – Fila, Gabko, Hošťálková – Loučka 3:1 (1:0) Stodůlka Lukáš 2, Gargulák Michal – Kovář, Bynina – Krhová 4:0 (1:0) Klvánek Erik 2, Drozd Jiří, Štěrba Ondřej, Růžďka – Kateřinice 7:3 (5:1) Tomšej 3, Melichařík 2, Bělíček 2– Drda 2, Zbranek, Leskovec – Valašská Senice 3:2 (3:1) Vychopeň, Juráň, Hromada– Šerý 2, Liptál – Lužná 4:5 (2:3) Válek, Kachtík, Tučník, Navrátil – Matyáš P 3, Filgas Jan 2, Juřinka B – Lačnov 2:0 (1:0) Štěpán, David 2.

1. Bynina 26 18 3 5 77:41 57
2. Prlov 26 16 3 7 51:35 51
3. Krhová 26 14 3 9 72:53 45
4. Lačnov 26 12 4 10 53:62 40
5. Ústí 26 12 4 10 47:38 40
6. Lužná 26 12 4 10 72:64 40
7. Juřinka B 25 10 5 10 54:50 35
8. Růžďka 26 9 5 12 69:61 32
9. Valašská Senice 25 9 5 11 44:58 32
10. Loučka 26 8 6 12 51:56 30
11. Hošťálková 26 9 2 15 36:61 29
12. Kateřinice B 26 9 2 15 55:68 29
13. Leskovec 26 9 2 15 39:53 29
14. Liptál 26 8 4 14 51:71 28

Utkání Juřinka B – Val. Senice se hraje 27. června v 18.00.

VSETÍN IV. TŘÍDA

SKUPINA A

1. Semetín 18 18 0 0 130:24 54
2. Střelná 18 14 2 2 73:31 44
3. Halenkov B 18 10 1 7 50:51 31
4. Jablůnka B 18 6 6 6 35:45 24
5. Lhota B 18 6 3 9 38:62 21
6. Huslenky B 18 5 5 8 48:63 20
7. FK Vsetín B 18 5 4 9 41:51 19
8. Zděchov 18 5 3 10 43:59 18
9. Ratiboř B 18 5 3 10 41:62 18
10. Študlov 18 1 3 14 23:74 6

SKUPINA B

Velká Lhota – Krhová B 2:1 (2:0) R. Zeman, Č. Zeman – R. Grygařík.

1. Valašská Bystřice B 22 17 1 4 76:20 52
2. Branky 22 15 2 5 58:34 47
3. Zubří B 22 13 3 6 77:42 42
4. Choryně B 22 13 3 6 72:43 42
5. Jarcová 22 12 4 6 61:42 40
6. Kladeruby 22 11 4 7 44:39 37
7. Police 22 10 3 9 64:43 33
8. Mikulůvka 22 8 6 8 47:56 30
9. Velká Lhota 22 8 1 13 43:61 25
10.Horní Bečva B 22 7 1 14 44:55 22
11. Jasenice 22 2 2 18 28:101 8
12. Krhová B 22 0 2 20 12:90 2

Pozn.: O případném druhém postupujícím rozhodne páteční termín přihlášek.

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽEN

1. Nezdenice 16 13 0 3 64:14 39
2. DFK Holešov 16 12 2 2 51:17 38
3. Val. Klobouky 16 10 3 3 34:18 33
4. Lužkovice 16 9 3 4 39:23 30
5. SK Baťov 16 9 0 7 36:29 27
6. Březůvky 16 6 1 9 20:26 19
7. Babice 16 3 2 11 18:42 11
8. Kroměříž A 16 2 4 10 10:39 10
9. Žalkovice 16 0 1 15 8:72 1