Nejvíce bodů ze všech účastníků soutěže - jedenáct - nasbíralo ve 12. kole přesně deset tipérů. Rozhodovala tedy tradičně supertrefa. Mnoho hráčů bylo se svým tipem na supertrefu velmi blízko, třeba jen dva nebo dokonce jediný gól od přesného tipu, který zněl 34 branek. Nejpřesnější z desítky hráčů, která nasbírala jedenáct bodů, byl Jaroslav Furch z Rožnova pod Radhoštěm.

Vítězem 12. kole je tedy Jaroslav Furch. V redakci Valašského deníku si tak může vyzvednout volnou sázenku v hodnotě 100 korun a tričko.

O celkovém vítězi se rozhodne v posledním 13. kole. Situace na čele, jak můžete vidět v průběžné tabulce pod tímto článkem, je mimořádně vyrovnaná. Největší šanci na prvenství má Josef Jagoš z Velkých Karlovic, jenž má na druhého v pořadí Jaroslava Furcha náskok tří bodů.

Jarní část se skládá ze 13 kol, ještě stále se tedy můžete i na poslední kolo přidat. A určitě je o co hrát! Na nejlepšího tipéra totiž čeká sekačka trávy, na druhého podepsaný fotbalový reprezentační dres a navrch volná sázenka na 1000 korun. Ani třetí nejlepší tipér nepřijde zkrátka. Za svou úspěšnost bude odměněn mobilním telefonem. Navíc se vyhrává dílčí cena za každé jednotlové kolo.

Účast ve Fortuna lize Valašského deníku prakticky není omezena, neboť kromě zaměstnanců Vltava-Labe-Press, a. s. mohou hrát úplně všichni! Stačí pouze, když vyplněný kupon č. 13 vystřihnete a do pátku 18. června 2010 do 14 hodin jej doručíte do redakce Valašského deníku nebo vhodíte do schránky Valašského deníku naproti vchodu do Alberta ve Vsetíně.

Pokud jste už zaregistrováni a máte přiděleno své startovní číslo, můžete za použití ČTYŘMÍSTNÉHO ČÍSELNÉHO hesla využít možnost odesílání kuponu formou telefonu přes SMS nebo internetu na www.fortunaliga.cz.

Kompletní výsledky si můžete přečíst v dnešním vydání Valašského deníku