Liptál hraje v úžasné střelecké pohodě. Choryně B jde na prvním místě do trháku.

RATIBOŘ B - VSETÍN B 0:3 (0:0)

Domácí v tomto utkání nepodali dobrý výkon. Hlavně ve druhém poločase jejich pěší fotbal neměl šanci na úspěch. Myšlenkami byli domácí hráči již na pozápasových oslavách svých spoluhráčů.

Ondřej Hruška slavil třicátiny a David Žabčík čtyřicátiny. Oba dostali památeční dresy. Vsetín B exceloval a o branky se podělili tři Tomášové.

Branky: Tomáš Helis, Tomáš Ptáček, Tomáš Gabryš.

KRHOVÁ B - POLICE 1:3 (1:2)

Police konečně vyhrály. Fotbalová radost přišla s návratem Ondřeje Plesníka, který dal dvě branky.

V prvním poločase mohli hosté vést i o více než jednu branku. I když Police toho zase hodně zahodily, nakonec se konečně mohlo jít spokojeně na jedno pozápasové točené.

Branky: Vladislav Grygařík Ondřej Plesník 2, Michal Novosád.

LAČNOV - MIKULŮVKA 7:2 (4:2)

Domácí se tradičně pomalu rozjížděli do zápasu a v 10. minutě prohrávali o dvě branky. Jejich klíčovým mužem nakonec nebyl autor hattricku Tomáš Janáč, velkolepý obrat dirigoval Karel Buček.

Nejprve nastoupil na netradičním postu útočníka, aby v závěru pomohl za jasného stavu opět na pozici stopera, když domácím došli obránci. Buček režíroval změnu skóre na 4:2 ze stavu 2:2.

Branky: Tomáš Janáč 3, Karel Buček 2, Lubomír Janáč, Radek Rumánek Lukáš Dobeš, Václav Jasný.

ZDĚCHOV - LIPTÁL 1:6 (1:2)

Zděchov zase doma nevyhrál. Navíc se mu zranil brankář Pončík a do branky musel z pole střelec branky Machala. Hosté ukázali, že budou hrát o postupové příčky, zatímco domácí se prohrou zase o kus přiblížili samotnému dnu a doma své fanoušky ne a ne potěšit.

Branky: Jiří Machala Milan Havel 2, Aleš Válek 2, Jaroslav Zgarba, Martin Dajčar.

STŘÍTEŽ B - H. BEČVA B 5:3 (0:2)

Domácí se notně posílili, aby skolili lídra tabulky. Horní Bečva vedla první poločas ze dvou akcí o dvě branky. Domácí na svém velkém hřišti dirigováni netradičně Oldou Malým předvedli vynikající druhý poločas a kvalitou pozvedli zápas nad rámec kvality IV. třídy.

Branky: Dušan Dohňanský, Jiří Stodůlka, Oldřich Malý, Petr Gálik, Zdeněk Urban Ladislav Ondruch, Lukáš Roučka, Petr Hejný.

ŠTUDLOV - HALENKOV B 2:3 P. K. (1:1), NA PENALTY 1:3

Domácí si v tomto utkání vybojovali penaltový rozstřel až v poslední minutě zápasu, kdy srovnával na 2:2 Michal Daňa. Druhý rozdílový bod nakonec brali hosté.

Branky: Michal Daňa, Lukáš Polách Tomáš Mikulenka, Aleš Heger.

V. LHOTA - CHORYNĚ B 1:4 (0:1)

Domácí totálně vyhořeli v koncovce. Elitní střelec a kapitán v jedné osobě Lukáš Labaj neměl svůj den a po dlouhé době vyšel naprázdno. Branku domácích dal druhý nejmladší hráč kádru Lukáš Pavelka, ale to na velmi produktivní hosty nemohlo stačit. Béčko Choryně čtyřikrát vystřelilo a dalo čtyři branky. Zase u toho byl v úžasné fazoně hrající Pavel Tvrdoň.

Branky: Lukáš Pavelka Pavel Tvrdoň 2, Aleš Hub, Aleš Šnejdrla.

1. Choryně B 9 8 0 0 1 36:7 24

2. Horní Bečva B 8 6 1 0 1 31:11 20

3. Liptál 9 5 0 2 2 32:20 17

4. Velká Lhota 8 5 1 0 2 22:12 17

5. Lačnov 9 4 1 2 2 28:15 16

6. Vsetín B 8 4 2 0 2 18:15 16

7. Halenkov B 8 4 1 1 2 19:12 15