Pohár, šampaňské i vítězná trika. V Kladerubech slavili postup

Valašsko /FOTOGALERIE/ – Ve znamení oslav v Kladerubech se nesl fotbalový víkend ve vsetínské IV. třídě. Žádné další důležité věci už se ani udát nemohly. Jarcová měla vítězství ve skupině A jasné už několik kol dopředu, sestoupit už z této soutěže není kam, a tak se pozornost Valašského deníku soustředila v sobotu odpoledne do Kladerub, kde se bez ohledu na výsledek zápasu se Stříteží B po zápase slavilo první místo ve skupině B vsetínské IV. třídy.

16.6.2015

Fotbalisté Kladeruby (zelené dresy) po posledním utkání sezony 2014-15 slavili postup.Foto: DENÍK/Marek Havran

KLADERUBY – STŘÍTEŽ B 3:4 NA PEN. (1:2)

Zápas pojali domácí jako slavnostní ukončení sezony, která skončila vítězstvím a postupem. Samotné utkání ale domácím nevyšlo úplně podle představ. Poprvé v sezoně prohrávali doma o dvě branky, ale zbraně nesložili. Do poločasu Kladerubští snížili a po změně stran tlačili na vyrovnání. Podařilo se jim nejen snížit, ale i poprvé v zápase obrátit vedení na svou stranu. Pak měli i více ze hry a vypadalo to, že sezona bude ukončena vítězně, jenže osm minut před koncem hosté po chybě domácího gólmana srovnali a poslali utkání do penalt. V nich za úmorného vedra urvali bod navíc hosté, ale to vůbec nemohlo pokazit dobrou náladu domácím. Ti totiž měli první místo a tím i postup zajištěny už s předstihem a po zápase se v Kladerubech slavilo. Předával se pohár pro vítěze skupiny B vsetínské IV. třídy, na řadu přišlo šampaňské, popěvek „My sme boudy, gdo ste výýýýý" a také pěkná památeční mistrovská trička v zelené klubové barvě. „Poslední zápas jsme sice úplně nezvládli, ale i tak jsme samozřejmě spokojeni. Kluci předváděli po celou sezonu vyrovnané výkony. Jsme rádi, že jsme to takhle dotáhli, kluci si zaslouží pořádnou oslavu," usmíval se po utkání kouč Kladerub Jaroslav Orel.

Branky: Pelc Dušan, Pelc Marek, Gerla Lukáš – Telecký, Štůsek Jan, Šantrůček

POLICE – ZUBŘÍ B 2:4 (2:2)

Domácí měli v posledním utkání sezony katastrofální začátek. Už po sedmi minutách prohrávali 0:2. „Pak se naši kluci taky dostali do hry a zápas byl celkem vyrovnaný. Závěr poločasu byl divoký. Nejprve ve 42. minutě Česla snížil a chvíli po něm, v 44. minutě, Standa Chvatík vyrovnal," popsal střelecké dostihy v Policích domácí funkcionář Josef Mikulenka. Po změně stran přímý souboj o druhou příčku vygradoval až v závěru. „My jsme potřebovali vyhrát za tři body, abychom skončili druzí. Kluci se snažili, ale třetí gól nedali. Naopak v 87. minutě Bajer dal třetí gól Zubří a o minutku později vletěli hosté do otevřené obrany a definitivně rozhodli čtvrtým gólem," popsal závěr utkání Josef Mikulenka.

SERVIS

Řemeslné práce - Řemeslné práce Tesař 20 000 Kč Tesaři Tesaři. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: TESAŘI, Nástup možný ihned nebo dohodou., První kontakt: telefonicky 739 454 300 nebo e-mail: sulak@tesp.cz. Pracoviště: Tesp contract s.r.o., Svárov, č.p. 338, 755 01 Vsetín 1. Informace: Miroslav Šulák, +420 739 454 300. Bankovnictví a finanční služby - Bankovnictví a finanční služby Mzdový účetní 21 000 Kč Mzdoví účetní. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 21000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Firma s dlouholetou tradicí STÍN KOVO s.r.o. , vyhlašuje výběrové řízení na pozici, MZDOVÝ/Á ÚČETNÍ, Požadavky: SŠ vzdělání, samostatnost, komunikativnost, časová flexibilita, znalost práce na PC , NUTNÁ PRAXE V OBORU!, Nabízíme: nástup dle dohody, nástupní mzdu 21.000,- Kč, Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis., ov. 9.10.. Pracoviště: Stín kovo s.r.o. 02, Jasenice, č.p. 1253, 755 01 Vsetín 1. Informace: Veronika Szilagyiová, +420 735 700 243. Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Vychovatel 25 000 Kč Vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami) Vychovatel/ka. Požadované vzdělání: úsv. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Náplň práce: vychovatel/ka v Domově mládeže, Požadované vzdělaní je dle § 16 zákon č. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících. , Nabízíme: podnikové stravování - příspěvek FKSP, První kontakt: telefonicky od 8-14 hod. , osobně SŠZePř Rožnov p.R. nebo e-mailem., ov.9.11.18. Pracoviště: Střední škola zemědělská a přírodovědná rožnov pod radhoštěm, nábřeží Dukelských hrdinů, č.p. 570, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm 1. Informace: Jaroslav Mandula, +420 571 654 391. Výroba - Výroba Seřizovači 15 000 Kč Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) Seřizovači a obsluha obráběcích strojů *. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 22000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: SEŘIZOVAČI A OBSLUHA OBRÁBĚCÍCH STROJŮ *, První kontakt: telefonicky 571 495 937 nebo e-mailem: anna.krenkova@zamet.cz. Pracoviště: Zamet, spol. s r.o., 756 04 Nový Hrozenkov. Informace: Anna Křenková, +420 571 495 937.

Hokejisté Prostějova (v černém) porazili Vsetín 6:5 v prodloužení. Luboš Rob

Rob pálí: Ovečkin je jiný kalibr, inspirací je McDavid

Mistrovská kopaná. Tady je přehled odehraných utkání a tabulky

Stolně tenisový zápisník Lubomíra Hotaře

O víkendu byla na programu další porce stolně tenisových ligových zápasů. Nejchutnější menu svým fanouškům připravily prvoligové ženy vsetínského Sokola a třetiligové celky Šarov a KST Vsetín. V extralize žen potěšila výhra Hluku ve Vlašimi.