Dopolední program obstaral turnaj mladších přípravek, kterého se zúčastnilo 6 týmů a celkem sedmdesát dětí.

Konečné pořadí:

1. FC Vsetín, 2. TJ Valašské Meziříčí, 3. VKK, 4. TJ Jiskra Krhová, 5. Sokol Nový Hrozenkov, 6. Tatran Halenkov.

Děti dostaly odměny, první tři celky medaile. V horkém počasí o ně bylo vzorně postaráno jak s pitným režimem, tak s jídelníčkem. Příští ročník by organizátoři uvítali ještě více týmu fotbalových nadějí.

Odpoledne přišel na řadu turnaj týmů spjatých nejen s fotbalovým osudem Pavla Šuláka.

Turnaje se zúčastnilo 5 týmů.

Konečné pořadí:

1. Trenéři Regionální fotbalové akademie, 2. Krásné Pole, 3. Kámoši, 4. Staří páni NH, 5. Hlivoni.

Vítězové získali pohár, který je vystaven v útrobách klubu z Nového Hrozenkova. Celý vydařený sportovní den uzavřela večerní zábava.

„Uctíváme už podruhé památku mého staršího bratra, který byl úspěšným mládežnickým trenérem mnoha regionů České republiky. Loni byl první ročník narychlo a měli jsme jen turnaj mužských týmů. Letos jsme velmi rádi, že jsme mohli navázat na myšlenku mého bratra, aby se fotbalová mládež hýbala a uspořádali jsme také turnaj přípravek. Není lehké oslovit v létě mládežnické týmy, ale jak dopolední, tak odpolední program se velmi vydařil. Chtěl bych poděkovat za pomoc při organizaci chlapům z Nového Hrozenkova, rodině a přátelům, prostě všem, co přiložili ruku k dílu a za rok v srpnu se budeme těšit na třetí ročník,“ řekl hlavní organizátor Memoriálu Pavla Šuláka, jeho mladší bratr Robert.