POLICE – ÚSTÍ 4:1 (1:1)

Domácí v prvním poločase neproměnili čtyři šance. Ujala se pouze v 15. minutě akce Radka Hrušky, který nacentroval krásný míč na hlavičku Zbrožka.

Trest přišel ve 44. minutě, kdy hlavou vyrovnal nestárnoucí Volek. Druhý poločas měl za stran Polic dobré tempo, ale rozhodnutí přišlo až v poslední desetiminutovce. Po sérii rohů se trefil Brožek – 2:1. V 85. minutě připravil Zedek šanci pro Vančuru a ten technickou střelou zvýšil na 3:1. Stejný hráč podepsal výsledek po sérii hrubek v hostující obraně v 89. minutě – 4:1.

JARCOVÁ – KRHOVÁ A 1:4 (1:0)

V prvním poločase domácí vstřelili laciný gól. Po chybě brankáře skóroval Krus. Ve druhé části chtěli přidat druhý, ale pykali za hrubky v obraně. Brejky hráčů byly přímo smrtící. Obrat v zápase dokonali dvakrát Blažek a jednou Pastuszek a Fabián.

N. HROZENKOV – DOL.BEČVA B 0:2 (09:1)

Hosté hráli, co potřebovali. Do pohody je dostala úvodní branka Krhůtka ve 22. minutě. Když v 54. minutě přidal druhý zásah Vaníček, zápas se dohrál v klidu. Domácí mohli litovat dvou neproměněných tutovek z úvodu.

LESKOVEC – SEMETÍN 0:0

Domácí byli mírně lepším týmem, ale gólman Semetína jim v prvním poločase lapil dvě tutovky.

PODLESÍ B – LIPTÁL 2:1 (1:0)

Domácí byli v první půli lepším celkem. V úvodu dvakrát střílí nebezpečně Petr Pernický. V 18. minutě chybí krok k zakončení Romanu Adámkovi. Poté se osmělili i hosté, ale dvakrát z ideální pozice hlavičkují pouze do Michuta. V 36. minutě nastřeluje Roman Adámek v gólové šanci hostujícího obránce. Z následného rohu se ale prosazuje Pavel Kozák – 1:0.

Ve druhé půli se hosté viditelně zlepšili a vyrovnat mohli již v 51. minutě, ve vyložené šanci nastřelují pouze tyč a odražený míč Michut chytá. Po hodině hry už ale nestačil na střelu Blanarčíka – 1:1. V 63. minutě střílí hostující hráč těsně vedle. Na druhé straně neproměnil dvě velké šance Michut ml. V 81. minutě je vyloučen domácí Petr Pernický. O minutu později jde sám na brankáře hostující útočník, ale zakončuje vedle. Nedáš dostaneš se potvrdilo, v 86. minutě se po závaru prosazuje přesnou střelou Petr Mikula.

CHORYNĚ B – LUŽNÁ 5:2 (0:2)

Ve vyrovnaném prvním poločase domácí své šance neproměnili, hosté ano. Ve 35. minutě je poslal do vedení po chybě brankáře hlavou Janáč a za chvíli přidal druhou branku Filgas. Choryně ale ve druhém poločase předvedla koncert. V 52. minutě snížil utěšenou ranou J. Šnejdrla. O deset minut později byl sražen L. Hadvičák a Janošec z penalty vyrovnal. V 72. minutě kopal trestný kop L. Hadvičák – 3:2. Po jeho dalším trestňáku dorážel Janošec. Tečku za vydařeným druhým poločasem udělal v 88. minutě únik L. Hadvičáka – 5:2.

JANOVÁ B – LOUČKA 4:0 (1:0)

V souboji mužstev z konce tabulky byli lepší domácí fotbalisté. Těsně před přestávkou se ujali vedení brankou Filipa Trlici. Stejný hráč v 56. minutě napřáhl z velké dálky a bylo to 2:0. V 77. minutě nasadil k sólu přes polovinu hřiště střídající Kaňourek a bylo to 3:0. Pět minut před koncem se po akci Filipa Trlici prosadil Filgas.