Skupina A

VAL. KLOBOUKY - H. LIDEČ 3:0 (1:0)

Horní Lidči jako by s koncem podzimu došel dech. Tentokrát vysoko prohrála ve Valašských Kloboukách, kde nebyli hosté před zápasem rozhodně bez šancí na bodový zisk. Čárou přes rozpočet byla pro hosty 44. minuta a branka domácího Reváka do šatny.

Zápas byl po přestávce otevřený až do 84. minuty, kdy dal druhou branku Kurtin a konečně vítězství pečetil v předposlední minutě Kocourek.

Branky: Peter Revák, Adam Kurtin, David Kocourek.

H. Lideč: Kubín Kliš, Smolík, Vaculčík, Abík Surovec, Chovanec, Martin Petrušek, Miklovič Fojtík, Sporek. (Střídali: Kovalčík).

VLACHOVICE - VAL. MEZIŘÍČÍ B 2:1 (0:0)

Hosté se v prvním poločase na těžkém terénu přizpůsobili jednoduchému fotbalu domácích plnému nákopů. Fotbalovost se vytratila.

Po hodině hry šli domácí po rohu Olejníkem do vedení. Když střídající Štys vyrovnal, bylo to do poslední desetiminutovky kdo s koho.

Ve druhé minutě nastavení se po trestném kopu prosadil Zbyněk Míča a zajistil domácím důležité body. Rozhodčí po brance utkání ukončil.

Branky: Tomáš Olejník, Zbyněk Míča Dominik Štys.

Val. Meziříčí B: Příhoda Novák, Černý, Hrabovský, Švajda Solánský, Tomáš Kundrát, Martin Václavík, Petr Václavík Marek Macíček I, Výmola. (Střídali: Štys, Michal Kundrát, Gromus).

BRUMOV B - VIDČE 4:0 (1:0)

Domácí rezerva Brumova byla lepším celkem, i když kdyby za stavu 2:0 dal Vladimír Urban penaltu, mohlo to být jinak. Hosté k poslednímu podzimnímu zápasu dojeli v silně kombinované sestavě, ale zápas poctivě odbojovali.

V domácím dresu zářil autor hattricku Naňák, který se objevuje také v prvním divizním týmu. Nakonec hosté odjeli s debaklem, ale to jim snad vydařený podzim nepokazí.

Branky: Patrik Naňák 3, Marek Macháč.

Vidče: Marek Vala Heryán, Vladimír Urban, Dalibore Nerad, Špůrek Jan Kubját, Stodůlka, Jurča, Radek Mičkal Kramoliš, Marák. (Střídali: Lukáš Petružela, Jakub Kubját).

PODLESÍ - KELČ 5:2 (4:1)

Za krásného počasí dorazilo do Podlesí 250 fanoušků. Viděli fotbal velmi dobré úrovně. Oba týmy musely řešit změny v sestavách kvůli zranění.

V 8. minutě na konci pěkné akce sklepl Radim Blažek svému jmenovci Pavlu Blažkovi a ten přesnou střelou otevírá skóre 1:0. Domácí byli v úvodu aktivnější a hosty k větší šanci nepustili.

Ve 23. minutě přízemní centr Rybenského na hranici šestnáctky zpracoval Bělocký a chytrou střelou přidal druhou branku 2:0. V dalších minutách se ale aktivita otočila a lepší byli hosté. Snížení se dočkali ve 28. minutě, dlouhý aut Hegara brankář Ostřanský smolně vyrazil za sebe a míč skončil v síti 1:2.

Ve 32. minutě mohlo být vyrovnáno, Martin Pastrnek ale zakončil mimo. Klíčový moment zápasu přišel v závěru první půle. Ve 41. minutě si na na přímý kop Košuta naběhl Holčák a prosadil se hlavičkou 3:1. Ve 44. minutě Zetek výstavně proměnil přímý kop po faulu na Košuta 4:1.

Od prvních minut druhé půle se hosté tlačili za vyrovnáním, domácí obrana ale pracovala pozorně. Hosté tak hrozili především z rohů. Po jednom z nich v 56. minutě si domácí smolně dali vlastní branku 4:2.

Rozhodnutí přišlo v 78. minutě, kdy se v souboji srazil hostující brankář s obráncem a Zetek uklidil míč do prázdné branky 5:2.

V 85. minutě mohli domácí přidat další branku, gólovku Zetka ale zlikvidoval brankář.

Branky: Josef Zetek 2, Pavel Bělocký, Pavel Blažek, Tomáš Holčák Libor Novák, Martin Hegar.

Podlesí: Ostřanský Stolář, Petřvalský, Holčák, Adámek Rybenský, Pavel Blažek, Zetek, Radim Blažek Bělocký, Košut. (Střídali: Jasný, Tydlačka, Švec).

Kelč: Palát Novák, Vadel, Škařupa, Hegar Greš, Radim Pastrnek, Lukáš Machač, Jan Hlavica Tomáš Hlavica, Martin Pastrnek. (Střídali: Kulich, Kiza).

D. BEČVA - P. LHOTA 4:1 (1:1)

Dolní Bečva i v deseti dokázala v důležitém záchranářském duelu zdolat doma velmi slabě hrající Podkopnou Lhotu.

Domácí vstoupili do zápasu velmi nekoncentrovaně, toho ke vstřelení vedoucí branky využil Nevrlka. Po dobrém presinku srovnal z voleje Radek Růčka. Domácím srovnání nepomohlo a byli nadále lhostejní k atakům hostů.

Ve 42. minutě po chybě na půlce musel brankář Stolárik faulovat hráče v jasné brankové příležitosti a byl vyloučen. Do branky šel Jiří Růčka a hned čelil penaltě. Hosté ovšem výbornou šanci nevyužili, netrefili ani branku.

Ani na začátku druhého poločasu to nevypadalo, že domácí se zápasem něco udělají. Zvlášť když hráli v oslabení. Dvakrát podržel výbornými zákroky Jiří Růčka, aby následně dal důležitou druhou branku Jaroslav Šena.

Pak se dvakrát prosadil rychlík Radek Růčka. Nejprve přeloboval brankáře a hattrick si sám připravil dobrou prací uvnitř pokutového území. Hosté byli natolik slabým soupeřem, že i v přesilovce třikrát za poločas inkasovali.

Branky: Radek Růčka 3, Jaroslav Šena Jakub Nevrlka.

D. Bečva: Stolárik Kuběna, Jurečka, Vašek, Němec Stavinoha, Šena, Trna, Maléř Radek Růčka, Jiří Růčka II. (Střídali: Jiří Růčka II, Drabina, Paprskář, Hrubý, Solánský).

ZUBŘÍ - JUŘINKA 4:3 P. K. (2:1), NA PENALTY 4:3

V Zubří se hrál atraktivní fotbal bez obran, který mohly vyhrát oba týmy. Ve 4. minutě zaplachtil do hostující sítě přímý kop Libora Raždíka. V 9. minutě srovnal po hrubce obrany Šnajdr.

Domácí Zubří mělo kvalitní ofenzivu, zato obrana v čele s nejistým brankářem Jurkou pořádala den otevřených dveří. Juřinka nezaostávala, šance na sebe nenechaly dlouho čekat. Radim Vokáč nedal únik, Bortl hlavičkoval vedle.

V 19. minutě byl v pokutovém území nedovoleně zastavený unikající Vokáč a Jurajda proměnil penaltu. Ve 30. minutě se domácím zranil Polách a jejich defenziva zase utrpěla.

Na začátku druhého poločasu nedotáhli dobré brejky Drda s Vokáčem a pak pro domácí přišel pětiminutový šok. Zubří začalo v obraně šlapat vodu a to potrestali brankami Paťava a po chybě Berky Škorňa. Juřinka zaslouženě vedla a mohla zápas v tomto úseku hry rozhodnout.

Hosté však čtvrtou branku nepřidali a v 70. minutě vyrobili hloupou chybu, kterou zkušeně potrestal vyrovnáním Vokáč.

Zápas byl otevřený až do konce. Při penaltách napravil svá zaváhání ze zápasu Jurka. Jednomu zkušenému hráči Juřinky penaltu chytil, u druhého vytlačil míč očima vedle a domácí brali druhý bod.

Branky: Libor Raždík, Robert Jurajda, Radim Vokáč Norbert Škorňa, Radim Šnajdr, Radomír Paťava.

Zubří: Jurka Polách, Bortl, Berka, Jurajda Krupa, Kalod, Libor Raždík, Jiří Raždík Drda, Vokáč. (Střídali: Navařík, Michal Majer).

Juřinka: Holáň Vaněk, Paťava, Štěpán, Šnajdr Koleček, Škařupa, Fröhlich, Škorňa Vavřík, Lukáš. (Střídali: Vaculín).

NEDAŠOV - VAL. PŘÍKAZY 2:1 (2:0)

Dva výjezdy k blízce postaveným soupeřům Valašským Příkazům na konec podzimu nevyšly.

Po prohře v Brumově si prohrály hlavně díky špatnému prvnímu poločasu také zápas v Nedašově.

Již v 7. minutě dostal domácí do vedení Jarolím Holba a to potvrdil po třiceti minutách hry Petr Holba. Hosté zápas nezabalili a ve druhém poločase se prosadil v 72. minutě Vlastimil Juřica. Na vyrovnání již hosté nedosáhli.

Branky: Marek Holba, Jarolím Holba Vlastimil Juřica.

Val. Příkazy: Srba Karas, Gargulák, Vlček, Dušan Polách Vobořil, Smolík, Ryza, Staník Juřica, Vaculka. (Střídali: Číž, Michal Valčík).

1. Kelč 14 7 4 1 2 23:17 30

2. Nedašov 14 7 2 3 2 28:18 28

3. Zubří 14 6 3 3 2 22:19 27

4. Podlesí 14 7 2 0 5 33:33 25

5. Brumov B 14 7 1 1 5 36:27 24

6. Val. Meziříčí B 14 7 0 2 5 47:23 23