O vítězi se podobně jako ve většině případů muselo rozhodnout až supertrefou – tedy tipem na celkový počet branek vstřelených ve všech odehraných zápasech daného kola. Vítězem se stal Miroslav Lipka z Frýdlantu nad Ostravicí.

V pátém se konečně podařilo při výběru vyhnout zápasům, které se odkládaly,a tak se konečně mohlo hodnotit všech deset duelů. Nejvyššího počtu bodů – osmi – dosáhla trojice – Miroslav Lipka, Jan Hyžák a Pavel Blaha. Mezi nimi musela o vítězi rozhodnout supertrefa. V odehraných utkáních padlo 26 branek. Tomu byl nejblíže Liroslav Lipka z Frýdlantu nad Ostravicí, jenž tipoval 30 branek.

Vítěz 45. kola Miroslav Lipka si tak může v redakci Valašského deníku ve Vsetíně (Na Příkopě 814, nad Albertem) vyzvednout cenu pro vítěze kola – dárkové balení osmi piv „Zlatý hattrick" se sklenicí od Pivovaru Litovel.

Pokud jste nestihli začátek soutěže, nic se neděje. Soutěž je teprve na začátku, šance na atraktivní ceny pro vítěze podzimní části, která se skládá z 13 kol, jsou tedy stále otevřené. A určitě je o co hrát, neboť nejlepší tři tipující čekají hodnotné ceny. Celkový vítěz podzimní části Tip ligy Valašského deníku se například může těšit na velký sud piva Litovel. Účast v Tip lize Valašského deníku prakticky není omezena, neboť kromě zaměstnanců Vltava-Labe-Přes, a. s. mohou hrát úplně všichni!

Stačí pouze, když vyplněný kupon č. 6 vystřihnete a do pátku 24. dubna do 15 hodin jej doručíte do redakce Valašského deníku nebo vhodíte do boxu Valašského deníku naproti vchodu do Alberta ve Vsetíně.