V kole, které přineslo spoustu zajímavých výsledků a také pět výher hostujících týmů, se právě Ludmila Krbová zorientovala nejlépe ze všech a jako jediná z celého startovního pole nasbírala čtrnáct bodů. Za ní se umístila trojice hráčů, kteří nasbírali jedenáct bodů.

Vítězka 5. kola Ludmila Krbová si tak v redakci Valašského deníku ve Vsetíně (Na Příkopě 814, nad Albertem) může vyzvednout cenu pro vítěze kola – velké balení 24 piv Gambrinus.

V celkovém pořadí se zatím na čele po pěti kolech drží „známé firmy", tedy dlouholetí hráči Tip ligy, kteří už mají na svém kontě i celková vítězství. S 37 body prozatím vede dvojice Miroslav Černota – Jaroslav Lacina, hned v závěsu za nimi je pětice 34-bodových hráčů: Alois Jurečka, Marie Jurečková, Veronika Černotová, Markéta Křenková a Antonín Štastný.

Pokud náhodou Tip ligu ještě stále nehrajete nebo vám úvodní kolo jaksi uniklo, rozhodně se do soutěže přidejte. Soutěž má před sebou stále dostatek kol. Šance na atraktivní ceny pro vítěze podzimní části, která se skládá z 13 kol, jsou stále otevřené. A rozhodně je o co hrát – hlavní ceny pro nejlepší hráče na konci podzimu jsou vždy atraktivní. Tentokrát se budou nejlepším rozdávat například velké dárkové koše od společnosti Hamé. Navíc se každý týden hraje o dílčí týdenní výhru – velké balení 24 piv Gambrinus, což je také zajímavá radůstka.

Účast v Tip lize Valašského deníku prakticky není omezena, neboť kromě zaměstnanců Vltava-Labe-Press, a. s. mohou hrát úplně všichni!

Stačí pouze, když vyplněný kupon č. 6 vystřihnete a do pátku 25. dubna do 15 hodin jej doručíte do redakce Valašského deníku nebo vhodíte do boxu Valašského deníku naproti vchodu do Alberta ve Vsetíně.

Pokud jste už zaregistrováni a máte přiděleno své startovní číslo, můžete za použití ČTYŘMÍSTNÉHO ČÍSELNÉHO hesla využít možnost odesílání kuponu přes internet na www.tipliga.cz.