Nejvyšší počet bodů – 11 – posbírala čtveřice hráčů: Jana Vavřínová z Dolní Bečvy, Miroslav Černota a Zdeněk Knebl ze Vsetína a Jan Mazáč z Hovězí. Mezi nimi musela rozhodnout Supertrefa – tedy tip na celkový počet branek ve všech odehraných zápasech daného kola. V odehraných zápasech padlo celkem 47 branek, čemuž byla ze jmenované čtveřice nejblíže Jana Vavřínová. Ta tipovala, že padne 38 branek a neskutečně těsně tak porazila své soupeře. Miroslav Černota tipoval 37 branek, Zdeněk Knebl 36 a Jan Mazáč 33 gólů. Jana Vavřínová tedy vyhrála o jediný gól.

Jana Vavřínová z Dolní Bečvy si tak může v redakci Valašského deníku vyzvednout odměnu pro vítěze týdenního kola – karton piv Holba, ryzího piva z hor.

Ve 13 kolové soutěži se stále vyplatí zapojit do hry i nyní. Na nejlepší tři tipéry podzimní části jsou totiž připraveny tři velmi atraktivní ceny- vítěz se může těšit na pořádnou pivní nálož, za své znalosti si totiž odnese rovnou stovku piv. Na druhého v celkovém pořadí čeká dárkový koš Hamé, třetí vyhraje dárkový balíček s vínem a fotbalovým míčem. Abyste se mohli zapojit mimo jiné i do klání nejlepšího tipéra víkendu, jehož každý týden odměníme kartonem piv Holba, stačí, když vyplněný kupon č. 6 vystřihnete a do pátku 11. září srpna 2015 do 15 hodin jej doručíte na adresu Valašského deníku (Na Příkopě 814, Vsetín).