Jedinou chybu udělal v zápase 1. A třídy Vidče – Vizovice, který měl natipován jako jedničku a který skončil 2:3. Ve všech dalších zápasech se trefil naprosto bezchybně a zaslouženě si tak vybojoval vítězství.

V 5. kole Tip ligy Valašského deníku zároveň došlo k neobvyklé situaci, když utkání okresního přeboru mezi Valašskou Senicí a Huslenkami bylo kvůli inzultaci rozhodčího předčasně ukončeno. Proto byl tento duel stornován a žádnému z účastníků se tento zápas nepočítal.

Vítězný František Škrobánek si v redakci Valašského deníku ve Vsetíně (ulice Na Příkopě 814 – nad Albertem) může vyzvednout cenu pro vítěze kola – karton piva Gambrinus.

Nejen kvůli balení piv, které je určeno vítězům jednotlivých kol, se vyplatí hrát Tipligu Valašského deníku. Ve hře jsou totiž další velmi hodnotné ceny pro nejúspěšnější tipéry jarní části.

Na nejlepšího čeká zájezd od cestovní kanceláře Peřej tours v hodnotě tří a půl tisíce korun nebo od Helia sportu dárkový poukaz na kolečkové brusle Rollerblade v hodnotě téměř dvou tisíc korun.

Poněvadž je soutěž teprve na začátku, šance na atraktivní ceny pro vítěze jarní části, která se skládá z 13 kol, jsou stále otevřené! Stačí pouze, když vyplněný kupon č. 6 vystřihnete a do pátku 27. dubna do 15 hodin jej doručíte do redakce Valašského deníku (Na příkopě 814) nebo vhodíte kupon do schránky Valašského deníku naproti vchodu do Alberta.

Pokud jste už zaregistrováni a máte přiděleno své startovní číslo, můžete za použití ČTYŘMÍSTNÉHO ČÍSELNÉHO hesla využít možnost odesílání vašich tipů přes internet na www.tipliga.cz, kde vyberete svůj Valašský deník.