Jestliže předchozí sedmé kolo bylo nezvykle bohaté na remízy, tak osmé kolo byly přímo zavaleno výhrami hostujících týmů. Hosté totiž vyhráli hned šest zápasů 8. kola Tip ligy, což je letošní rekord.

Smutným rekordem naopak je výsledek minus 10 bodů, který padl letos vůbec poprvé a který zaznamenala Michaela Kovářová. Takový bodový výsledek znamená, že netrefila správně ani jeden z deseti zápasů.

Kdo však trefoval naprosto bezpečně, byl Tomáš Šťastný. Jako jediný posbíral 14 bodů. V redakci Valašského deníku si tak Tomáš Šťastný může vyzvednout novou navýšenou cenu pro vítěze kola, která platí od 8. kola až do konce jara – karton s 24 pivy Gambrinus.

V celkovém průběžném pořadí je to po osmi kolech stále otevřené a velmi vyrovnané, což slibuje atraktivní boj až do konce. Na čele je momentálně Lubomír Tomica z Kateřinic se 47 body, jen jeden bod za ním je další zkušený tipér Julius Ficek ze Vsetína se 46 body.

Poněvadž soutěž ještě zdaleka není u konce, šance na atraktivní ceny pro vítěze jarní části, která se skládá z 13 kol, jsou stále otevřené. A určitě je o co hrát! Na nejlepšího tipéra totiž víkendový pobyt v hotelu Baltaci ve Zlíně v hodnotě 9 000 korun, na druhého víkendový zájezd pro 2 osoby s CK Peřej tours v hodnotě dvou tisíc korun dle vlastního výběru a třetího sportovní hodinky od firmy e-Ráj.

Stačí pouze, když vyplněný kupon č. 9 vystřihnete a do pátku 20. května do 13 hodin jej doručíte do redakce Valašského deníku nebo vhodíte do boxu ve sběrných místech. Pokud jste už zaregistrováni a máte přiděleno své startovní číslo, můžete za použití ČTYŘMÍSTNÉHO ČÍSELNÉHO hesla využít možnost odesílání kuponu formou SMS nebo internetu na www.tipliga.cz.