O vítězi se podobně jako ve většině případů muselo rozhodnout až Supertrefou – tedy tipem na celkový počet branek vstřelených ve všech odehraných zápasech daného kola. Vítězem se stala Lenka Štruncová z Rožnova pod Radhoštěm.

Ve čtvrtém kole se opět některé zápasy nesehrály, konkrétně se to dotklo zápasu divize E Valašské Meziříčí – Rýmařov, ke kterému hosté kvůli poruše autobusu nedojeli, a také se odložilo na pozdější jarní termín střetnutí vsetínské III. třídy Valašská Senice – Semetín. Z desítky zápasů vybraných do 4. kola se tak odehrálo osm.

Nejvyššího počtu bodů – sedmi – dosáhla čtveřice hráčů – Lenka Štruncová, Jan Hyžák, Ladislav Němec a Anna Gergelová. Mezi nimi musela o vítězi rozhodnout Supertrefa. V odehraných utkáních padlo třicet branek. Tomu byla nejblíže Lenka Štruncová z Rožnova pod Radhoštěm, která tipovala 34 branek. Jen o jedinou branku více měl Ladislav Němec, a piva mu tedy utekla velmi těsně.

Vítězka 4. kola Lenka Štruncová si tak může v redakci Valašského deníku ve Vsetíně (Na Příkopě 814, nad Albertem) vyzvednout cenu pro vítěze kola – dárkové balení osmi piv Zlatý hattrick se sklenicí od Pivovaru Litovel.

Pokud jste nestihli začátek soutěže, nic se neděje. Soutěž je teprve na začátku, šance na atraktivní ceny pro vítěze jarní části, která se skládá z 13 kol, jsou tedy stále otevřené. A určitě je o co hrát, neboť nejlepší tři tipující čekají hodnotné ceny. Celkový vítěz jarní části Tip ligy Valašského deníku se například může těšit na velký sud piva Litovel. Účast v Tip lize Valašského deníku prakticky není omezena, neboť kromě zaměstnanců Vltava-Labe-
-Press, a. s. mohou hrát úplně všichni!

Stačí pouze, když vyplněný kupon č. 5 vystřihnete a do pátku 17. dubna do 15 hodin jej doručíte do redakce Valašského deníku nebo vhodíte do boxu Valašského deníku naproti vchodu do Alberta ve Vsetíně.