O vítězství Veroniky Černotové musela rozhodnout až supertrefa, tedy tip na celkový počet branek ve všech zápasech čtvrtého kola. Stejně bodů jako ona totiž měli další dva hráči Pavel Kovář ze Vsetína a Vladimír Karola z Valašského Meziříčí. V celém kole padlo dohromady 45 branek, čemuž byla ze zmiňované trojice nejblíže právě Veronika Černotová (tipovala 42 gólů, Vladimír Karola 38 a Pavel Kovář 39 branek).

Vítězka 5. kola Veronika Černotová si tak může v redakci Valašského deníku ve Vsetíně (Na Příkopě 814, nad Albertem) vyzvednout cenu pro vítěze kola velké balení piv Gambrinus.

Soutěž je však teprve na začátku, šance na atraktivní ceny pro vítěze podzimní části, která se skládá z 13 kol, jsou tedy stále otevřené.

A určitě je o co hrát, neboť nejlepší tři tipující čekají hodnotné ceny celkový vítěz podzimní části Tip ligy Valašského deníku se například může těšit na lyže Nordica (pánské či dámské) v hodnotě 5 tisíc korun.

Účast ve Tip lize Valašského deníku prakticky není omezena, neboť kromě zaměstnanců Vltava-Labe-Press, a. s. mohou hrát úplně všichni!

Stačí pouze, když vyplněný kupon č. 6 vystřihnete a do pátku 14.září do 15 hodin jej doručíte do redakce Valašského deníku nebo vhodíte do boxu Valašského deníku naproti vchodu do Alberta ve Vsetíně. Pokud jste už zaregistrováni a máte přiděleno své startovní číslo (login), můžete za použití ČTYŘMÍSTNÉHO ČÍSELNÉHO hesla využít možnost hlasování po internetu na www.tipliga.cz.