OKRESNÍ PŘEBOR
LHOTKA N. B. – HUSLENKY 0:1 (0:0)

V Huslenkách byly o víkendu slavnosti a tak zápas ve Lhotce se hrál netradičně v pátečním podvečeru. Souboj o čelo tabulky zvládli lépe hosté. Již v 10. minutě se ocitl v dobré šanci Huslenkovjan Vozák, ale z pěti metrů minul. Domácí se dostali do největší šance první půle ve 27. minutě. Táborský vyslal do brejku Rosenkrance, který dokonce udělal kličku brankáři, ale vracející se obránci mu míč ukopli. Po půlhodině hry se dostal sám před domácího gólmana Labaj, Křenek ale vyrazil na roh. Druhý poločas začali domácí lépe a již v 51. minutě trefil po rohu hlavou Kubeša tyč. O minutu později tutovku zahodil Vavřík, když z deseti metrů mířil vedle. Trest přišel po hodině hry. Hostům vyšel brejk a Labaj si poradil i s Křenkem – 0:1. Domácí zamkli svého soupeře a snažili se o vyrovnání. Dělovky Táborského mířily nad, trestný kop z 18 metrů poslal Sovák do zdi. Hosté mohli výsledek pojistit, ale hlavička Brhlíka těsně minula břevno. Zoufalý závěrečný nápor přinesl šanci Rosenkrance, jeho slabá střela skončila v náručí bezchybného Hučíka. V nastaveném čase ještě domácí Vozák zatočil trestný kop do tyče.

BRANKY: 61. Labaj 0:1.

LHOTKA: Křenek – Veselý (70. Hasalík), Pilčík, Man, Kubeša – Vozák, Sovák (78. Petřek), Spáčil, Varyš (46. Vavřík) – Rosenkranc, Táborský.

HUSLENKY: Hučík – Krhovják, Šťastný, Tydlačka, Januš – T. Zádilský, Pisklák, Labaj, Šimčík – Koňařík (30. Brhlík), V­ozák.

ROZHODČÍ: Nuc. DS Valůšek.

HOŠŤÁLKOVÁ – HRACHOVEC B 0:4 (0:0)

Pouze v prvním poločase se hrál vyrovnaný duel, druhá část již měla pouze jednoho hrdinu – Petra Cahlíka z Hrachovce. Vstřelil hattrick a zařídil penaltu, kterou proměnil J. Vaigl mladší. Tři branky padly v poslední desetiminutovce. Zápas s přehledem řídil sudí Kopecký.

VAL. SENICE – HORNÍ BEČVA 5:4 (3:2)

Hostům vyšel vstup do zápasu a ve 20. minutě vedli 0:2. Domácím se podařilo ale do přestávky zápas otočit. Ještě jednou Hornobečvané vyrovnali na 3:3, ale v závěru zápasu se štěstí přiklonilo na domácí stranu. Branky: Sucháček 2, Nosek, Kuriš, Šerý – Čáň 2, Třeštík 2.

STŘÍTEŽ – KATEŘINICE B 2:5 (1:4)

Smutný zápas odstartoval již v 10. minutě prohraný souboj Melichaříka se Zbrankem. Míč se od domácího hráče odrazil do vlastní sítě – 0:1. Ve 28. minutě z křídla obstřelil Zbranek Fabiána podruhé – 0:2. O deset minut později přidal Lukáš po úniku třetí branku a s domácími to vypadlo špatně. O dvě minuty později naběhl na rohový kop Huby nejmenší hráč na hřišti Melichařík a hlavou snížil. Radost domácím pokazil za minutu Zbranek – 1:4.

Po hodině přišla další paráda Zbranka. Trestný kop zatočil přesně do šibenice – 1:5. Hosté pokračovali v ofenzívě, ale gólman Fabián domácí podržel. Dokonce chytil penaltu svému kolegovi – brankáři Kateřinic. V 73. minutě po akci Lušovského s Melichaříkem korigoval Plešek – 2:5.

PR. BEČVA – FR. LHOTA 2:1 (0:1)

Domácí nastoupili s odhodláním zachovat zatím trvající neporazitelnost v domácím prostředí. Přispět k tomu mělo i obnovené hostováním Radka Pečivy z Rožnova. Ten mohl skórovat již ve 4. minutě, místo střely však chtěl obejít brankáře, ale ten mu míč z nohy sebral. V 7. a následně v 27. minutě hosté tvrdě faulovali Martina Fiuráška v pokutovém území, ale místo pokutových kopů zůstala píšťalka hlavního rozhodčího Žilinského němá. V 15. minutě zahrával Pečiva trestný kop, jeho krásná střela šla těsně vedle tyče. Ve 33. minutě domácí obránce těsně před brankou nahrál přesně na hlavičku hostujícímu Bambuchovi, a ten se nemýlil – 0:1. Ve druhém poločase v 68. minutě obdržel podruhé ŽK i ČK hostující Fichtel. Přesto, že hosté hráli v desíti, hodně ohrožovali domácí branku, ale gólman Aleš Jurajda čaroval. V 70. minutě útočník hostů po dvojité chybě obránců šel sám na brankáře, ten včas vyběhl a krásnou nechytatelnou střelu vytěsnil na roh. Naopak v 77. minutě zahrávali rohový kop domácí, k odraženému míči se dostal Pečiva a srovnal na 1:1. V 88. minutě fauloval brankář Boško Pečivu a nařízený pokutový kop s přehledem proměnil Martin Fiurášek – 2:1. Takže nakonec bylo asi 150 diváků s výsledkem spokojeno. Jediným stínem utkání bylo nezaviněné zranění domácího obránce Romana Petřeka, který po srážce hlavou ve výskoku skončil s podezřením na otřes mozku v nemocnici.

PRLOV – HALENKOV 4:3 (3:2)

Fotbal bohatý na branky skončil šťastně pro domácí. Sice prohrávali 0:1, ale dokázali otočit na 3:1. Při třetí brance byl vyloučen brankář hostů Šulák a domácí proměnili penaltu. Hattrickem se blýskl domácí Dubec, čtvrtou přidal Sláčik. Za hosty se radovali Krejčí, Tydlačka a jedna branka byla vlastní.