ÚSTÍ - LHOTA U VS. 2:1 (1:0)

Radim Hnátek, předseda Ústí: „S našimi příznivci jsme se chtěli v posledním podzimním kole rozloučit výhrou. Proti nám však stál kvalitní protivník, který naši obranu hodně provětral. Nám stále chybí sedm hráčů a na sehranosti týmu je to znát. Přesto jsme utkání se Lhotou nakonec zvládli. Po půli jsme vedli brankou Adámka již ze sedmé minuty. Pět minut po přestávce dal Valenta druhou branku. Hosté po hodině hry snížili na jednobrankový rozdíl. V závěru si hosté vytvořili značný tlak, ale naše obrana v čele s brankářem vše ustála.“

Petr Orság, činovník Lhoty u Vsetína: „Utkání v Ústí jsme si prohráli sami, kdy jsme nedokázali proměňovat vyložené příležitosti. Brzy jsme dostali lacinou branku po autovém vhazování. Ve druhé půli jsme zase nepohlídali standartní situaci domácích a prohrávali jsme už o dvě branky. Podařilo se nám sice po hodině hry agilním Zgarbou snížit na 1:2, ale naše koncovka v závěru utkání byla žalostná. Neproměňování šancí nás provází celý podzim a přes zimu na tom budeme muset zapracovat.“

Branky: 7. Adámek , 50. Valenta - 60. Zgarba.

HUTISKO - HUSLENKY 4:0 (3:0)

Stanislav Hrbáček, předseda TJ Sokol Huslenky: „Utkání nakonec přineslo vysokou výhru domácího týmu. Přitom v první půlhodině se hrála vyrovnaná partie na obou stranách a diváci se branky nedočkali. Domácí ale měli výborný závěr prvního dějství. Po půlhodině hry otevřel skóre mladičký Nerád. Hutisko uklidnila druhá branka, kterou vstřelil ve 38. minutě Zůbek. My jsme se poté snažili o vstřelení branky, své příležitosti jsme nevyužili. Domácí nás potrestali třetí brankou do šatny z kopačky Fiuráška. Soupeř dvě minuty po zahájení druhé půle přidali čtvrtou trefu, kdy se prosadil Talpa. Poté si oba celky vytvořily několik dalších příležitostí, ale brankáři obou celků byli pozorní. Domácí dali hostím lekci z produktivity a potvrdili, že jejich forma má v závěru podzimu stoupající tendenci. Nám citelně chybí branky Tomáše Zádilského a přes zimu se budeme muset poohlédnout po nějakém šikovném útočníkovi.“

Branky: 31. Nerád , 38. Zůbek, 45. Fiurášek, 47. Talpa.

LIPTÁL - HOŠŤÁLKOVÁ 1:2 na pen. (0:0)

Milan Daňa, činovník Liptálu: „Do utkání jsme vstoupili dobře a vypracovali jsme si pár pěkných šancí. V druhém poločase se nám po krásné akci podařilo vstřelit branku. Poté nás soupeř začal tlačit a bohužel padla i vyrovnávací branka. Při penaltach se nám moc nedařilo, ale jsme rádi alespoň za jeden bod. Tato půl sezona se nám moc nepodařila, tak doufejme, že na jaře získáme víc bodů.“

Tomáš Zetek, trenér Hošťálkové: „Poslední zápas podzimu jsme opět nezvládli. Na gól se strašně nadřeme a inkasujeme góly po individuálních chybách. Dnes toho byla příkladem první půlka, ta byla z naší strany hodně špatná, opět bez nasazení a pohybu. I když jsme měli nějaké brankové příležitosti, tak jsme je špatně řešili a soupeři jsme taky vlastní chybou darovali gólovou situaci, ale neproměnil ji. Ve druhé půlce jsme se více snažili a vytvořili si tlak, ale neproměnili jsme ani jednu z gólových šancí. Po individuální chybě jsme navíc sami inkasovali. Ještě jsme ale dokázali srovnat Kubou Ostřanským. Ale to bylo vše, pak už jsme své šance nedali a tak rozhodovaly pokutové kopy, ve kterých jsme byli šťastnější my. Jsme rádi za konec sezóny, přes zimu se musíme dát do kupy, závěr soutěže byl od nás hodně špatný.“

Branky: 58. Ščotka - 69. Ostřanský.

ZAŠOVÁ - H. BEČVA 1:4 (0:3)

Pavel Roman, hráč Hor. Bečvy: „Začátek byl pro nás jako z říše snů. Již ve druhé minutě se totiž prosadil kanonýr Vaníček a poslal nás do vedení. Aby toho nebylo málo, tak o pět minut později přidal Vaníček další trefu. Poté jsme si vytvořili další příležitosti, ujala se však až střela Filipa Zetochy. První půli jsme hráli po větru a dokázali jsme toho využít. Ve druhém poločasu jsme chtěli rychle přidat čtvrtou trefu, ale to se nám nepovedlo. Druhé dějství už nebylo z naší strany tak dobré, jako to první, chyběl nám větší pohyb a vyrobili jsme v defenzívní činnosti i několik chyb. Domácí využili našeho zaváhání po hodině hry a snížili na dvoubrankový rozdíl. V nervózním závěru jsme přidali další branku a odvážíme si domů tři body.“

Branky: 61. Tvrdý - 2. a 7. Vaníček, 40. Zetocha , 86. Ondruch.

BRANKY - ZUBŘÍ 1:3 (1:1)

Martin Pavlíček, činovník Zubří: „Chtěli jsme na půdě nováčka potvrdit výhru s Jablůnkou a zajistit si titul podzimního mistra. V první půli ale domácí s námi drželi překvapivě krok. Na těžkém terénu na nás vyrukovali s agresivitou a zvýšenou bojovností a to na nás platilo. Po dvaceti minutách se domácí ujali vedení po brance Kopřivy. Domácím byl poté po nesmyslném zákroku vyloučen Váhala. Nám se ještě do půle podařilo srovnat, kdy se těsně před závěrečným hvizdem rozhodčího dokázal prosadit Frňka. To se později ukázalo jako zlomový moment zápasu. Začátek druhé půle přinesl vylouče Kántora po druhé žluté kartě. Náš tým ale ve druhé půli zpřesnil hru a v 68. minutě nás poslal do vedení kanonýr Jurajda. Stejný hráč o pět minut později pečetil naši výhru. Náš výběr se ale na ni v Brankách hodně nadřel. S prvním místem u nás panuje spokojenost, máme víc bodů, než v loňské sezoně. Mrzet nás mohu ale zbytečné ztráty s Ústím u Vsetína a s Valašskou Bystřicí.“

Branky: 23. Kopřiva - 68. a 74. Jurajda, 45. Frňka.

JABLŮNKA - N. HROZENKOV 4:1 (2:1)

Zdeněk Mrlina, sekretář Jablůnky: „Soupeř k nám zavítal v kombinované sestavě, přesto u nás zanechal solidní dojem. My jsme naopak nastoupili v plné síle a především dvojice Horák - Čůma znamenala stálé nebezpečí pro hostující obranu. První branku jsme vstřelili již po sedmnácti minutách hry Kovalíkem. Hosté ale dokázali vyrovnat. O chvilku později jsme si ale vzali vedení zpět, když penaltu proměnil Orság. Podařil se nám vstup do druhé půle a po pěti minutách Horák zvýšil na dvoubrankový rozdíl. Střelecky disponovaný Horák přidal sedm minut před koncem čtvrtou branku a rozhodl tak o naší jasné a zasloužené výhře. V tabulce nyní ztrácíme na vedoucí Zubří jenom tři body a z tohoto pohledu budou pro nás jarní odvety ještě hodně zajímavé.“

Branky: 50. a 83. Horák, 17. Kovalik, 26. (pen.) Orság - 25. Orság.

VAL. BYSTŘICE - STŘÍTEŽ 1:2 (1:1)

Josef Mikulenka, předseda Stříteže: „Chtěli jsme udržet druhé místo v tabulce, což se nám nakonec podařilo. Ale stejně jako v posledních zápasech jsme si situaci náležitě zkomplikovali. Již v osmé minutě nám byl totiž vyloučen brankář Cuper a do branky šel místo něj Kozák. Domácí následnou penaltu proměnili a ujali se vedení. Nás paradoxně vyloučení gólmana semklo a soupeře jsme do dalších šancí nepustili. Ve 26. minutě udeřilo na druhé straně a Michalák po zásluze vyrovnal. I ve druhém poločasu jsme i v deseti pokračovali v aktivní hře a s dlouhými nakopávanými míči domácích jsme si poradili. Utkání mohl rozhodnout v dobré formě hrající Lušovjan, ale svoji příležitost neproměnil. Rozuzlení zápasu přišlo v 84. minutě, kdy se tentokrát Lušovjan dokázal prosadit a dostal nás do vedení. V závěru jsme těsnou výhru bez větších potíží uhájili. O našem úspěchu rozhodla větší kvalita v poli a také fotbalovost. S druhým místem po podzimu jsme spokojeni, i když jsme k němu někdy dokráčeli krkolomnou cestou."

Branky: 8. (pen.) Pohořelský - 26. Michalák, 84. Lušovjan.

1. Zubří 13 10 0 1 2 34:11 31

2. Střítež/Hrachovec B 13 9 1 0 3 41:14 29

3. Horní Bečva 13 9 0 1 3 51:16 28

4. Jablůnka 13 9 0 1 3 41:21 28

5. Zašová 13 6 2 0 5 22:24 22

6. Hošťálková 13 6 1 0 6 29:22 20

7. Ústí 13 6 0 1 6 27:33 19