26. kolo

POLIČNÁ – HALENKOV A 3:0 (1:0)

Při horkém počasí se hrál oboustranně výborný fotbal, domácí v úvodu zápasu neproměnili dvě vyložené šance, hosté v 19. minutě vystrašili domácího gólmana Včelného, kdy střela ze 40 m lízla břevno. Ve 28. minutě po ideální přihrávce Radka Kapusty nedal Matěj Šedý hostujícímu gólmanovi šanci a poslal domácí do vedení 1:0. I ve druhém poločase obě družstva předváděla dobrý fotbal, na který se dalo dívat. V 51. minutě si Matěj Šedý pohrál s obranou i brankářem hostí a do prázdné branky zvýšil na 2:0. V 70. minutě po výkopu domácího brankáře Včelného si Matěj Šedý zpracoval míč a křižnou střelou z pravé strany završil svým hattrickem stav utkání na 3:0. V 72. se Matěj Šedý opět řítil na hostujícího brankaře, který ho však před pokutovým územím fauloval, za což byl odměněn červenou kartou a hosté dohrávali v deseti. Náhradní gólman hostů za svá záda již balon nepustil, domácí další branku nepřidali, a tak stav utkání nedošel změny.

Branky: Šedý Matěj 3.

FC VEL.KARL.+KAROL. B – STŘÍTEŽ A 4:2 (0:0)

Hosté přijeli do Karolinky jen v deseti a potvrzovali celý zápas, že někdy oslabené mužstvo hraje lépe než v plné sestavě. Utkání začalo minutou ticha za mladého hráče hostí Tomáše Videckého, který náhle zemřel ve svých 22 letech. První poločas domácí nemohli setřást nervozitu z očekávaného zisku bodů, který by je nakonec mohl vynést ke stříbrné medaili v okrese. Hra se pohybovala povětšinou ve středu hrací plochy, a tak toho fotbalového diváci moc neviděli. Po změně stran se ale začala hrát jiná kopaná, nejprve domácí Pavel Píšek v 54. minutě nádherně skóroval, aby potom v 62. a 65. minutě zásluhou domácích Vlastíka Pinkavy a Pavla Škrobáka šli do zaslouženého vedení 3:0. Potom ale zle zahrozili hosté, když v 66. minutě postavou malý hostující kapitán Matouš Melichařík hlavou snížili na 3:1 a hned nato v 75. min. Martin Lušovjan snížil na 3:2 a začalo drama. Hostující lavička komentovala cokoliv ze strany domácích a ti měli tu nejsprávnější odpověď: v 89. minutě se nádherně uvolnil opět Pavel Škrobák a chladnokrevně rozhodl na 4:2. Asi po zásluze a tak domácí rezerva se najednou ocitla v šanci zisku stříbrné medaile a hlavně v situaci, kdy fotbalisté Halenkova nepochopitelně vypouštějí závěr OP.

Branky: Škrobák Pavel 2, Píšek Pavel, Pinkava Vlastimil – Melichařík, Matouš, Lušovjan Martin

FC VKK: Maliňák Jan – Škrobák Petr, Zeť, Pinkava, Gášek – Píšek, Langer, Orság, Šimák – Škrobák Pavel, Mynarčík.

H. BEČVA A – CHORYNĚ A 4:1 (0:0)

Branky: Vaníček 2,Bartek, Polách – Mácha

HUTISKO B – PRLOV 0:11 (0:4)

Branky: Hajda 4, Františák 3, Novosad 2, Zvonek, Sochora, Fila

BYNINA – KELČ B 3:1 (1:1)

Branky: Kutěj Jaromír, Bartecký, Plešek – vlastní

DOLNÍ BEČVA B – VALAŠSKÁ BYSTŘICE A 4:1 (1:1)