OKRESNÍ PŘEBOR
JANOVÁ – STŘÍTEŽ 3:1 (3:1)

Vše podstatné se odehrálo v úvodním dějství. Domácí se dostali do pohody již v 8. minutě, kdy se trefil kanonýr posledních kol – Aleš Vyškovský – 1:0. Když ve 20. minutě přidal Radek Fojtů druhou branku, zdálo se, že si hosté odvezou debakl. Jenže ve 32. minutě snížil Václav Kuběj a stále bylo o co hrát. O šest minut později přidal svoji druhou branku v zápase Radek Fojtů – 3:1. Ve druhé části se hrál vyrovnaný duel a oba týmy zahodily řadu šancí. Do průměrného zápasu zapadl i svým výkonem i rozhodčí Vašek.

HOŠŤÁLKOVÁ – RATIBOŘ 3:0 (1:0)

Tři stovky diváků viděly výborný fotbal. Od první minuty se hrálo s obrovským nasazením a šance se střídaly na obou stranách. Domácí podržel skvělými zákroky brankář Machala. První branku vstřelil domácí Holzmüller ve 25. minutě, když se nejlépe zorientoval ve skrumáži před brankou. Vyrovnaný zápas se zlomil až v 72. minutě, když se k míči na vlastní polovině dostal domácí kapitán Gargulák. Předvedl neuvěřitelné sólo, v jehož průběhu si vychutnal celou obranu hostů, včetně brankáře. Výborný výkon celého týmu se potvrdil v 87. minutě, když se nejlepší hráč na hřišti Gargulák trefil z přímého kopu – 3:0.

PRLOV – JABLŮNKA 3:2 (2:2)

Domácí ještě boj o záchranu nevzdali a tentokrát vybojovali ve vyrovnaném zápase důležité tři body. Do vedení šli domácí brankou Sochory mladšího z penalty, za hosty srovnal krok Bartošák. Ještě jednou Prlov v první půli vedl – trefil se Hajda. Do přestávky vyrovnal Machala. Boj o vítězství pokračoval i ve druhé části a štěstěna se otočila na stranu domácích. V 85. minutě zápas rozhodl Michal David.

HALENKOV – N. HROZENKOV 1:0 (0:0)

Čtyři sta diváků zaplnilo halenkovskou tribunu a derby mohlo začít. Poslední celek tabulky sehrál vyrovnanou partii a málem využil špatného dne domácích borců. Těm se vůbec nedařilo, kazili hodně přihrávek a prakticky si nevytvořili žádný tlak. Hosté měli v první půli dokonce více šancí. Druhý poločas patřil již oživenému Halenkovu, který začal soupeře přehrávat po fyzické stránce. V 79. minutě Jiří Koňařík vybojoval téměř ztracený míč, nacentroval Zbrankovi, který přesnou hlavičkou rozhodl o třech bodech. Domácí příznivce předvedená hra moc nepotěšila, radost mají pouze ze tří bodů.

HORNÍ BEČVA – LIPTÁL 4:1 (0:1)

Po celý zápas měli domácí drtivou převahu a soupeře prakticky k ničemu nepustili. Těm vyšel v prvním poločase jeden brejk a ve 43. minutě se Liptál ujal překvapivě vedení brankou Gajdošíka. Nástup do druhé půle ale patřil Hornobečvanům a během deseti minut vstřelili tři branky. Dvakrát mířil přesně M. Ondruch a jednou S. Ondruch. Výsledek pečetil v závěru z pokutového kopu Zbyněk Pavlica.

FRANC. LHOTA – VSETÍN B 2:4 (1:2)

Rezerva Vsetína přijela s posilami z áčka, a ti byli hodně vidět. Domácí dobře začali a již ve 4. minutě se ujali vedení brankou Marka Kindla. Ve 20. minutě ale Ondra Lukáč vyrovnal a stejný hráč těsně před poločasem posla svůj tým do vedení.

Druhý poločas si Francovka vytvořila tlak, který korunovala v 80. minutě vyrovnávací brankou z kopačky Filáka. Jenže zkušený tým hostů kontroval o minutu později – trefil se Kovačík – 2:3. Domácí hru otevřeli a v závěru Zbranek pečetil 2:4.

BYNINA – KATEŘINICE B 0:2 (0:1)

O záchranu bojující Bynina si během zápasu vytvořila šance, ale do černého se jí nepodařilo mířit. Hosté využili několika posil, a tak kontrolovali vývoj. V prvním poločase se v 18. minutě trefil Plandor, uklidnění nabídl po hodině hry Peredarjuk.