V B skupině poprvé narazil další nováček – Zubří B, které vedlo v Brankách už 2:0, ale nakonec prohrálo 2:4.

VBSETÍN IV. TŘÍDA

4. kolo

RATIBOŘ B – LHOTA B 3:3 (2:2 )

V Ratiboři se hrálo na IV.třídu pohledné a slušné utkání. Za domácí po roce nastoupil v základní sestavě Adámek a předvedl, že v Kanadě fotbal hrát nezapomněl. V 8. minutě se trefil efektivníma nůžkami do šibenice a bylo to 1:0. Lhota vyrovnala hned s dalšího protiútoku, když domácí obraně utekl Změlík – 1:1. Ve 22. minutě Ratiboř opět vedla, když odražený míč dopravil do sítě opět Adámek 2:1. O čtyři minuty později dal svou druhou branku v utkání Změlík – 2:2. V 55. minutě se do vedení dostali hosté, když si na roh naběhl Mikač a hlavou zavěsil – 2:3. Spravedlivý remízu trefil hlavou Děckuláček po centru Adámka.

Branky: 8. a 22. Adámek Tomáš, 85. Děckuláček Jiří – 12. a 26. Změlík Matěj, 55. Mikač Jakub.

ZDĚCHOV – STŘELNÁ 1:6 (1:2)

Po vyrovnaném prvním poločase se domácí ve druhé půli zcela rozložili po třetím gólu Střelné, která si pak odvezla domů vysoké vítězství.

Branky: Machala – Brlica 2, Krajča, Makyna, Filák, Miček.

HALENKOV B – SEMETÍN 2:9 (0:3)

Hned v první minutě kopali hosté penaltu, ale Stanislav Zavičák v domácí brance majitele a hráče hostí v jedné osobě Fabíka, skvěle vychytal. Nebyl to jeho první husarský penaltový kousek v utkání. Ještě do 40. minuty drželi domácí pouze jednobrankové manko, do poločasu však inkasovali dvě slepené branky. Ve druhém poločase chytil domácí brankář i druhou penaltu hostí. Tentokrát si na něm vylámal zuby Plandor. Hosté ale šli pohodově za třemi body, jejich kvality jsou daleko nad rámcem této soutěže. Mezi 62. a 65. minutou nasypali domácím tři branky. Po Zděchovu v prvním kole dali také devět branek rezervě Halenkova. Hvězdou utkání byl Miroslav Mikušek, autor čtyř branek.

Branky: Kovarčík, Holec – Mikušek Miroslav 4, Filgas 2, Plandor, Kamas, Smilek.

FK VSETÍN B – ŠTUDLOV 4:2 (2:2)

Branky: Michálek 2, Pastirčák Rostislav, Stržínek – Lysáček 2

HUSLENKY B – JABLŮNKA 3:2 (2:2)

Jablůnka nastoupila aktivně a jako první udeřila, když se dostal do brejku Kaňák a sám před gólmanem nezaváhal (0:1). Huslenky se pomalu probíraly z letargie a ve 30. minutě se jim podařilo vyrovnat. Kopecký zahrával přímý kop, který překvapil hostujícího gólmana a míč zapadl na zadní tyč (1:1). Jablůnka už po pár minutách odpověděla díky Srbovi (1:2). Huslenkám se ještě podařilo do poločasu vyrovnat. Opět Kopecký našel volného Kocurka, který svou střelu umístil přesně (2:2). Ve druhém poločase Huslenky pomalu přebíraly otěže, Slováček se dostal do samostatného úniku a upravil skóre 3:2. Jablůnka se snažila vyrovnat, ale v cestě jim stál domácí gólman, který vychytal nádherné střely do šibenice.

Branky: T. Kopecký, Kocurek, Slováček– Srba, Kaňák.

CHORYNĚ B – MIKULŮVKA 6:1 (1:0)

Hosté se na domácí polovinu moc nedostávali, a ve druhém poločase je navíc opustilo i štěstí. Jediného gólu dosáhli až v samotném závěru do prázdné branky, když domácí brankář špatně rozehrál autové vhazování.

Branky: Hadvičák Luboš 3, Kamas Pavel, Šnejdrla, Tvrdoň Pavel – Baroň M.

POLICE – KLADERUBY 5:1 (2:0)

Police znovu potvrdily, že v úvodu sezony mají dobrou fazonu. V prvních asi dvaceti minutách sice byly aktivnější Kladeruby, ale branky pak začali střílet domácí. Nejprve se ve 30. minutě trefil Mikala a chvíli po něm také Chvatík, který pak hrál hlavní roli ve druhém poločase, který už patřil zcela jasně domácím. Ve 48. minutě dal polický útočník gól na 3:0, Pak sice hosté v 63. minutě snížili Martinem Škařupou na 3:1, jenže potom si vzal další slovo se svou gólovou show Chvatík, který přidal další dvě branky a celkově se tak radoval čtyřikrát a na vítězství Polic 5:1 měl tedy lví podíl.

KRHOVÁ B – JASENICE 1:8 (1:4)

Branky: Dvořák Petr – Petr Cabák 4, Zdeněk Cabák 2, Pavlík, Kocourek.

BRANKY – ZUBŘÍ B 4:2 (1:2)

Do Branek přijelo doposud neporažené Zubří B, a minimálně v první půlhodince to bylo vidět. Hosté byli aktivnější a více se hrálo na polovině Branek. Hosté také dali první dva góly utkání, když se nejprve prosadil Bublík a po něm také Blabla. Pak se trochu osmělili i domácí, kteří hrozili především z levé strany. Obrovskou šanci promáchl hlavou metr před brankovou čárou Chocholatý a solidní šanci měl i Džobák, ale udeřilo až chvíli před poločasem, kdy zleva nejspíše centroval Hradil, a míč z jeho kopačky skončil k překvapení všech v síti – 1:2. Ve druhém poločase pak Branky dokonaly velký obrat. Zubřané sice byli i nadále aktivnější a měli míč častěji na kopačkách, ale góly už stříleli jen domácí. Nejprve vyrovnal Chocholatý a po něm dal třetí branku Juršťák. Dílo zkázy dokonal svým druhým gólem v zápase Hradil, který šikovně přehodil gólmana Zubří – 4:2. Velký podíl na výhře domácích měl gólman Radim Kovář, který především ve druhé půli vychytal i ty největší šance hostů. Zubří B poprvé v sezoně prohrálo, pro domácí je výhra cenným skalpem.

Branky: Hradil 2, Chocholatý, Juršťák – Bublík, Blabla.

VALAŠSKÁ BYSTŘICE B – HORNÍ BEČVA B 1:0 (1:0)

Branka: Macháček Libor

VELKÁ LHOTA – JARCOVÁ 0:6 (0:3)

Pro Velkou Lhotu jednoznačný zápas blbec. Domácí opět nastoupili bez gólmanské jedničky, což jim na klidu moc nepřidalo. Branky v tomto utkání stříleli jen hosté. Jako první se prosadil Martin Ondruš, po něm proměnil penaltu Zetek a ještě do přestávky přidal třetí gól hostů Janovský. Tentýž střelec pak po přestávce přidal další dvě branky a dokonal tak svůj hattrick, poslední branku Jarcové přidal dalekonosnou střelou Bártek.

1. Choryně B 3 3 0 0 15:5 9
2. Police 3 3 0 0 12:3 9
3. Branky 3 2 0 1 11:6 6
4. Jarcová 3 2 0 1 11:7 6
5. Val. Bystřice B 3 2 0 1 6:2 6
6. Zubří B 3 2 0 1 10:7 6
7. Jasenice 3 1 1 1 10:7 4
8. Horní Bečva B 3 1 0 2 3:3 3