DIVIZE – SKUPINA E

V. MEZIŘÍČÍ – OTROKOVICE 3:1 (0:0)

Úvodní minuty patřily hostům, kteří byli agresivnější a rychlejší v řešení herních situací. První gólovou příležitost měl po kombinační akci Pászto, ale změnu skóre nezajistil. O tři minuty později mohli vedení na svoji stranu strhnout hosté, ale skvěle chytající Kmecík inkasovaný gól nedovolil. Poté se uvnitř pokutového území v dobré pozici objevil Neuberger, ale ani jeho příležitost neskončila úvodní brankou. Ve druhém poločase po individuálním průniku Horáka nasměroval své zakončení Tomáš Kundrát přesně k tyči 1:0. O dvě minuty později mohl Marek zvýšit na rozdíl dvou branek, ale prázdnou branku minul. V 66. minutě si naběhl Horák za obrannou linii soupeře a sám před Neoralem nejprve výborně zpracoval míč a pak přesně zakončil na 2:0. V dalších příležitostech převážně z rychlých protiútoků, Drápela ani Výmola své zakončení nevyhodnotili dobře a šance neproměnili. V 82. minutě se centrovaný míč Lasovského zatočil rovnou do sítě a náskok se zvýšil na 3:0. Hosté za svoji aktivitu zaslouženě snížili, ale do konce zápasu již další gól nepadl.

Trenér Jan Navrátil si těchto velmi důležitých bodů nesmírně váží: „Všem hráčům děkuji. Výsledkově jsme sice utkání zvládli, ale ve hře se musíme zlepšit. Věřím, že postupem času a s přibývajícím tréninkovým procesem přeneseme principy, které trénujeme i do zápasu. Tři vstřelené branky jsou dobré, ale v druhém poločase jsme si vytvořili další tři čtyři příležitosti, které jsme zahodili. Oporou nám byl Kmecík , který předvedl skvělý výkon, a díky týmové práci jsme získali velmi důležité tři body. „

BRANKY: 51. Tomáš Kundrát, 66. Horák, 82. Lasovský. VAL. MEZIŘÍČÍ: Kmecík – Roupec, Vykydal, Michálek, Lasovský – Tomáš Kundrát (66. Hrdlovič), Pászto – Macíček (75. Drápela), Neuberger (55. Výmola), Marek – Horák (82. Řepka). ⋌(něm)