Stejně jako vloni patřili k favoritům hráči Jamajky, Draků Valmez (obhajovali loňské vítězství) či AZ Okna. Družstva byla rozdělena do tří skupin, ze dvou skupin do čtvrtfinále postupovali tři nejlepší, ze třetí pak zbylí dva do postupové osmičky.

Již ve skupinách hráči předvedli v horkém počasí výborné výkony. Do dalších bojů ze skupiny A postoupilo Kopyto (bez ztráty bodů a bez inkasované branky) a díky lepšímu skóre Jamajka. Skupina B vyslala do čtvrtfinále Branky, Dlouhý dým a Kňůry. Třetí skupinu vyhráli Draci (bez porážky), druzí byli Špičkoví draci a třetí Tragédi.

Semifinále se již hrálo za umělého osvětlení a potkaly se v něm čtyři nejlepší týmy: Tragédi, Jamajka, Dlouhý dým a Kňůři. V závěrečném půlnočním finále nakonec zdolal Dlouhý dým Jamajku. V boji o třetí místo porazili Tragédi na penalty Kňůry. „Letošní ročník se opravdu vydařil. Tentokrát nám přálo i počasí. Kromě kvalitního fotbalu si mohli hráči pochutnat na specialitách z výborně zajištěného bufetu. Chtěl bych poděkovat všem, kteří se na akci podíleli a již pomalu myslíme na příští, třináctý ročník,“ zhodnotil jeden z organizátorů Josef Durdovanský.

Vladimír Štěpán