Úvod zápasu patřil Valaškám. Ty měly dvacet minut velkou převahu a domácí celek téměř nepustily na svoji polovinu hřiště. Potom se hra vyrovnala, nicméně Vítkovice nebyly v ofenzívě nebezpečné. Góly začaly padat až po přestávce. O ten první se postarala přesnou ranou z hranice šestnáctky v šestapadesáté minutě Čípová. Na 0:2 skórovala v 73. minutě Rýdlová a brankový účet zápasu uzavřela sedm minut před koncem opět Bára Čípová.

,,Do pětadvacáté minuty jsme ovšem nedokázali vystřelit na vítkovickou branku. Ve druhém poločase jsme zlepšili kombinaci a nebezpeční jsme byli z křídelních prostorů. Dařilo se nám také napadat rozehrávku Severomoravanek,“ uvedl po sobotním souboji hostující kouč Martin Pavlát.

FC VÍTKOVICE – FC VSETÍN 0:3 (0:0)

Branky. Čípová 2, Rýdlová.

Vsetín: Nela Ševčíková – Zemánková, Kovaříčková, Randuchová, Petra Ševčíková, Pernická, Rýdlová, Kocurková, Čípová, Pavlátová, Holubová. Střídaly: Prášilová, Petruželová, Dita Pospíšilová, Lišková.