KRAJSKÝ PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU

Brumov – Vlachovice 2:2 Vobořil, Františák – vlastní, Kolouch, Dol. Němčí – Kunovice 0:2 Huráb 2, 1. Valašský FC – J. Otrokovice 2:2 Pajer, Malina – Papežík, Zapletal, Napajedla – Morkovice 8:1 Sedlář 3, Bořuta 4, Škarek – Kuška, Hulín – Malenovice 3:0 Motal 2, Holomek, Boršice – Uh. Brod 0:4 Hruboš 2, Bočan, Odstrčil L., FC Vsetín – Paseky Zlín 5:2 Kutěj 2, Čtvrtníček, Pfeiler, Ebel – Šustr, Míček.

1. Kunovice 6 6 0 0 25:3 18
2. Uh. Brod 6 5 1 0 26:7 16
3. Paseky Zlín 6 5 0 1 23:10 15
4. FC Vsetín 6 5 0 1 22:10 15
5. Napajedla 6 4 0 2 24:16 12
6. Hulín 6 3 1 2 13:13 10
7. 1. Valašský FC 6 2 1 3 12:11 7
8. J. Otrokovice 6 2 1 3 13:17 7
9. Vlachovice 6 2 1 3 14:20 7
10. Brumov 6 1 2 3 13:16 5
11. Malenovice 6 1 0 5 10:18 3
12. Dol. Němčí 6 1 0 5 14:26 3
13. Morkovice 6 1 0 5 10:31 3
14. Boršice 6 0 1 5 8:29 1

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A:

Holešov – Dol. Bečva odloženo, Slavičín – Mladcová 0:3 Lebánek, Skalník, Hruška, Fr. Lhota – Návojná 0:9 Šenkeřík D. 3, Holba 2, Marek 2, Fojtík J. a R., Kelč – Lidečko 2:3 Plesník, Dobeš M. – Františák, Číž T., Janáč, Vel. Karlovice – Val. Klobouky 1:4 Podešva – Sáblík 3, Bělaška, Štítná n. Vl. – Louky 1:1 Liška -Lendler. Z minulého kola: Val. Klobouky – Kelč 2:1.

1. Návojná 6 5 1 0 24:3 16
2. Mladcová 6 5 0 1 32:2 15
3. Hovězí 5 4 0 1 17:6 12
4. Louky 6 3 1 2 21:16 10
5. Štítná n. Vl. 5 3 1 1 9:5 10
6. Slavičín 6 3 1 2 10:10 10
7. Val. Klobouky 6 3 0 3 11:12 9
8. Dol. Bečva 5 2 0 3 6:25 6
9. Holešov 4 1 1 2 6:9 4
10. Lidečko 6 1 1 4 4:15 4
11. Kelč 5 1 0 4 9:18 3
12. Franc. Lhota 5 1 0 4 5:21 3
13. Vel. Karlovice 5 0 0 5 6:18 0

SKUPINA B:

Luhačovice – Zdounky 12:3 Mejzlík, Stolařík 2, Křenek 4, Fojtů 3, Čech 2 – Poledňák, Žurman, Mingisultanov, Havřice – Kunovice B 0:3 Obal, Uhlíř, Hlavatý, Újezdec – Uh. Ostroh 0:4 Kovařík, Popelka, Horák, Konečný, Strání – O. N. Ves 6:0 Pavluš 2, Tomanec 2, Popelka D., Toman, Koryčany – Chropyně 6:0 F. Hanák 3, Nezdařil, Zelinka, Bojkovice – Nedachlebice 8:0 Kalina 2, Gago 2, Křižka 2, Holík, Maštalíř, Nedakonice – Kněžpole 4:2 vlastní, Šebek, Dobeš, Velcr – vlastní, Vyorálek.

1. Luhačovice 6 6 0 0 31:7 18
2. Bojkovice 6 5 0 1 31:6 15
3. Chropyně 6 4 1 1 22:9 13
4. Kněžpole 6 4 0 2 27:12 12
5. Kunovice B 6 4 0 2 19:9 12
6. O. N. Ves 6 4 0 2 21:19 12
7. Nedakonice 6 4 0 2 18:23 12
8. Strání 6 2 1 3 15:14 7
9. Koryčany 6 2 0 4 16:17 6
10. Havřice 6 2 0 4 6:19 6
11. Uh. Ostroh 6 1 1 4 10:20 4
12. Nedachlebice 5 1 0 4 10:16 3
13. Zdounky 5 0 1 4 10:31 1
14. Újezdec 6 0 0 6 6:40 0

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ:

V. Otrokovice – FC Vsetín 2:2 Mičel, Křivánek – Tovaryš 2, 1. Valašský FC – Bystřice p. H. 27:0 Kučera 6, Mičkal 5, Krupa 4, Obdržálek 4, Videcký 2, Plandor 2, Fiurášek 2, Kovář, Fryšara, Uh. Brod – Vel. Karlovice 13:0 Michalec 4, Sedláček 4, Bartoš 2, Kobzinek, Liška, Pospíšek, Chropyně – Brumov 3:4 Miko 3 – Vlček, 2, Bartozel, Solař, J. Otrokovice – Slušovice odloženo, Kunovice – Louky 4:1 Vlk 2, Hána, Záchvěj – Malota

Nedašov – Poličná 1:3 Líňa F. – Roupec 2, Novák J. 2.kolo: V. Otrokovice – Vel. Karlovice 6:2 Míček 3, Bína, Hrnčiřík, Křivánek – Jílek, Pavelka, Bystřice p. H. – Brumov 0:4 nehl., FC Vsetín – Slušovice 4:3 Tovaryš, Stuchlík, Maček, Fojtů – Vrága 2, Žáček, 1. Valašský FC – Louky 2:1 Obdržálek 2 – nehl., Uh. Brod – Poličná 1:4 Rezek – vlastní, Šnajdar, Szabo, Roupec, Chropyně – Nedašov 6:0 Miko 3, Berky 2, Drexler, J. Otrokovice – Kunovice 1:3 Čada – Vlk 2, Pochylý.

1. 1. Valašský FC 5 4 0 1 33:3 12
2. Poličná 5 4 0 1 12:6 12
3. FC Vsetín 4 3 1 0 15:6 10
4. V. Otrokovice 5 3 1 1 26:21 10
5. Slušovice 4 3 0 1 22:7 9
6. Brumov 4 3 0 1 16:5 9
7. Kunovice 4 3 0 1 13:4 9
8. J. Otrokovice 4 2 1 1 19:6 7
9. Louky 5 1 1 3 16:9 4
10. Uh. Brod 4 1 1 2 18:14 4
11. Chropyně 4 1 0 3 11:19 3
12. Nedašov 5 0 1 4 6:25 1
13. Vel. Karlovice 5 0 0 5 4:38 0
14. Bystřice p. H. 4 0 0 4 3:51 0

MLADŠÍ:

V. Otrokovice – FC Vsetín 2:6 Šustek 2 – Gerža 3, Jakeš 2, Trochta, 1. Valašský FC – Bystřice p. H. 5:4 Mičola 2, Zetek, Kučera, Kolařík- Franěk,Žiška,Macha­la 2, Uh. Brod – Vel. Karlovice 20:0 Liška 3, Konečný 3, Kvasnica 2, Dvořák 2, Kovařík 2, Červík 2, Kadlic, Šimoník, Vítek, Mléčka, Valenta, Bartoš, Chropyně – Brumov 0:29 Vítek 4, Martinka 4, Pecha 4, Kubiš 3, Šánek 3, Spáčil 3, Zvoníček 2, Hanák 2, Křápek 2, Pecl, Chovančík, J. Otrokovice – Slušovice odloženo, Kunovice – Louky 1:3 Pešek – Kačný 2, Křek, Nedašov – Poličná 1:11 Novák F. – Jiříček 2, Dubcová K. 2, Švidrnoch, Gajdoš, Reisskup 3, Dubcová M., Strnad. 2.kolo: V. Otrokovice – Vel. Karlovice 6:1 Drábek 2, Mančík 2, Mačko, Karlík – Janík, Bystřice p. H. – Brumov 3:9 nehl., FC Vsetín – Slušovice 5:0 Zajíček 3, Gerža, Matyáš, 1. Valašský FC – Louky 0:1 Janota, Uh. Brod – Poličná 4:4 Liška 2, Kvasnica, Dvořák – Dubcová M. 2, Dubcová K., Jiříček, Chropyně – Nedašov 0:11 Novák F. 4, Masař, Holba, Kolínek Jakub, Kolínek Josef, Fojtík, Řehák, Raja, J. Otrokovice – Kunovice 3:5 Nerád, Zahradník F., Sotolář – Ohnoutek 2, Hubál 2, Pešek.

1. Louky 5 5 0 0 28:4 15
2. Poličná 5 4 1 0 44:6 13
3. Brumov 4 4 0 0 75:7 12
4. V. Otrokovice 5 3 1 1 22:16 10
5. FC Vsetín 4 3 0 1 29:13 9
6. Slušovice 4 3 0 1 20:7 9
7. Uh. Brod 4 2 1 1 30:9 7
8. 1. Valašský FC 5 2 0 3 12:28 6
9. Nedašov 5 1 2 2 22:25 5
10. Kunovice 4 1 1 2 9:13 4
11. Bystřice p. H. 4 0 0 4 12:35 0
12. J. Otrokovice 4 0 0 4 4:27 0
13. Chropyně 4 0 0 4 0:51 0
14. Vel. Karlovice 5 0 0 5 3:69 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A:

Holešov – Ratiboř 2:2 Zajac, Matuška – Ostřanský Jakub, Jakubík, Paseky Zlín – Štítná n. Vl. nehl., Juřinka – Hulín 3:1 Pernička, Fišer V., Dufek – Mimránek, Val. Klobouky – Hor. Bečva 0:7 Mareček 2, Bill 2, Fiurášek, Jurajda, Jalůvka, Vlachovice – Slavičín 0:0.

1. Hor. Bečva 3 3 0 0 23:1 9
2. Ratiboř 3 2 1 0 25:2 7
3. Holešov 3 2 1 0 25:3 7
4. Slavičín 3 1 2 0 5:2 5
5. Vlachovice 3 1 1 1 1:6 4
6. Juřinka 2 1 0 1 4:5 3
7. Hulín 3 1 0 2 5:18 3
8. Fryšták 2 0 1 1 2:3 1
9. Val. Klobouky 2 0 0 2 0:10 0
10. Paseky Zlín 2 0 0 2 0:16 0
11. Štítná n. Vl. 2 0 0 2 1:25 0

SKUPINA B:

1. FC Slovácko C – Kvasice 4:2 Barnetová, Kubicová, Tomšejová, Molková – Ševela, Zapletal, Nedakonice – Bojkovice 0:17 Gorčík 2, Gago 6, Kolínek 2, Slavíček, Dubovský 2, Martinec 2, Krpálek 2, St. Město – Uh. Ostroh 7:0 Sobek 2, Lapčík, Doseděl, Šabata, Blaha, vlastní, Napajedla – Morkovice 2:6 Mikšaník, Kolář – Ševčíková 2, Gříbek 3, Drábek, Koryčany – Strání 9:1 Hanák 5, Hubr 2, R.Tiefenbacher, Elzner – Tomanec, Boršice – Hluk 3:1 Králík, Raštica, Bereznaj – Kuřina. 2.kolo: 1. FC Slovácko – Uh. Ostroh 6:0 Kubicová 3, Daňková 2, Psotková, Bojkovice – Morkovice 13:0 Gago 9, Dubovský 2, Kolínek, Slavíček, Kvasice – Strání 4:0 Balušek 2, Zapletal, vlastní, Nedakonice – Hluk 0:4 Blaha, Vozár, Thang 2, St. Město – Dol. Němčí 1:2 Sobek – Pitner, Straňák, Koryčany – Boršice 6:1 Gejdoš 3, P. Hubr, Budík, R.Tiefenbacher – vlastní.

1. Bojkovice 5 5 0 0 44:3 15
2. Koryčany 5 5 0 0 32:6 15
3. Hluk 5 3 0 2 21:10 9
4. Boršice 4 3 0 1 15:7 9
5. Morkovice 5 3 0 2 26:22 9
6. St. Město 4 2 0 2 16:9 6
7. 1. FC Slovácko C 4 2 0 2 10:10 6
8. Dol. Němčí 4 2 0 2 4:9 6
9. Uh. Ostroh 4 1 1 2 2:14 4
10. Kvasice 4 1 0 3 10:13 3
11. Strání 5 1 0 4 15:25 3
12. Nedakonice 5 0 1 4 1:37 1
13. Napajedla 4 0 0 4 3:34 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A:

Holešov – Ratiboř 4:0 Karol 2,Barot, Batoušek, Paseky Zlín – Štítná n. Vl. nehl., Juřinka – Hulín 4:3 Plesník 2, Petrů 2 – Pleva, Šupčík, Lukeš, Val. Klobouky – Hor. Bečva 5:5 Obadal 2, Soška, Šenkeřík, vlastní – Kretek 3, Holčák, Mikl, Fryšták – Hutisko nehl., Vlachovice – Slavičín 0:5 Šebák 2, Zámečník, Salajka, Číž.

1. Slavičín 3 3 0 0 16:1 9
2. Holešov 3 3 0 0 14:0 9
3. Hor. Bečva 3 1 2 0 12:11 5
4. Ratiboř 3 1 1 1 11:10 4
5. Juřinka 2 1 1 0 6:5 4
6. Hulín 3 1 0 2 14:11 3
7. Fryšták 2 1 0 1 3:6 3
8. Štítná n. Vl. 2 0 1 1 4:9 1
9. Val. Klobouky 2 0 1 1 5:11 1
10. Paseky Zlín 2 0 0 2 4:14 0
11. Vlachovice 3 0 0 3 1:12 0

SKUPINA B:

1. FC Slovácko C – Kvasice 4:0 vlastní, Čagánková, Dohnálková, Krhlíková, Nedakonice – Bojkovice 2:4 Sluka V. 2 – Polák, Hřib, Pavlis, Koželuha, St. Město – Uh. Ostroh 19:1 Jegla 7, Šabata 6, Jančík 3, Vojtík, Novák, vlastní – Pírek, Napajedla – Morkovice 10:1 Kolář 4, Chudora 2, Holomek 2, Machač, Jakvid – Drábek, Koryčany – Strání 7:0 P.Hubr 3, Barták 2, R.Tiefernbacher, Vrtal, Boršice – Hluk 0:5 Kužela 2, Penk, Blaha, Jelének. 2.kolo: 1. FC Slovácko – Uh. Ostroh 4:2 Vojtková 3, Langrová – Rapant S. 2, Bojkovice – Morkovice 14:0 Krpálek 3, Polák 3, Gabrhel 3, Jančář, Vápeník, Pavlis, Hřib, Martinec, Kvasice – Strání 1:1 Dobroslávek – Žajgla M., Nedakonice – Hluk 1:3 Bánovský – Blaha 2, Prudík, St. Město – Dol. Němčí 8:1 Šabata 3, Jegla 3, Náplava, Klinkovský – Kolísek, Koryčany- Boršice 11:1 Tomaštík 2, R. Tiefenbacher 2, F. Tiefenbacher, Budík 2, Barták 2, P. Hubr, Vrtal – Krsička, Jurák.

1. Bojkovice 5 5 0 0 51:6 15
2. Koryčany 5 5 0 0 35:4 15
3. St. Město 4 4 0 0 48:6 12
4. Napajedla 4 4 0 0 27:8 12
5. Hluk 5 3 0 2 14:8 9
6. Nedakonice 5 2 1 2 30:9 7
7. 1. FC Slovácko C 4 2 0 2 12:18 6
8. Dol. Němčí 4 1 1 2 9:23 4
9. Uh. Ostroh 4 1 0 3 6:34 3
10. Strání 5 0 1 4 7:28 1
11. Kvasice 4 0 1 3 1:22 1
12. Boršice 4 0 0 4 4:26 0
13. Morkovice 5 0 0 5 6:58 0

Zpravodajové deníku