Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mládežnický fotbal ve Zlínském kraji

Zlínský kraj - výsledkový servis z mládežnického fotbalu ve Zlínském kraji

11.10.2015
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/archiv

KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

Bojkovice – Luhačovice 2:1 p. (1:0), 15. Slavíček – 81. Piják, Hluk – Uh. Brod 2:1 p. (0:0), 83. Dekrét (pen.) – 67. Michalec, Louky – Baťov 1:2 p. (0:1), 54. Sedláček – 41. Zapletal, Malenovice – Slušovice 0:4 (0:2), 42. Žaludek, 3. Kvasnica, 73. Buriánek, 68. Kurtin, Kunovice – Rožnov p. R. 3:2 (0:1), 52, 90.. Vlk, 63. Rozhon – 5. Videcký, 47. Bělunek, Brumov – Štítná n. V. 3:1 (1:1) , 24. Filák, 83. Mana, 84. Pecha – 20. Malaník, Holešov – Nedašov 4:1 (3:0), 19. Paštěka, 21. Blažek, 31. Úlehla, 90. Heryán – 58. Bartoška.

1. Kunovice 10 10 0 0 42:11 29 1 0
2. Slušovice 10 8 0 2 38:11 25 0 1
3. Brumov 10 7 0 3 36:11 21 1 1
4. Hluk 10 7 0 3 25:15 21 1 1
5. Baťov 10 6 0 4 18:12 17 1 0
6. Bojkovice 10 6 0 4 25:25 17 1 0
7. Uh. Brod 10 5 0 5 37:19 16 1 2
8. Louky 10 5 0 5 17:15 16 0 1
9. Rožnov p. R. 10 5 0 5 23:20 14 1 0
10. Holešov 10 4 0 6 23:27 13 0 1
11. Luhačovice 10 3 0 7 13:25 11 0 2
12. Štítná n. V. 10 3 0 7 12:23 8 1 0
13. Nedašov 10 1 0 9 4:47 2 1 0
14. Malenovice 10 0 0 10 6:58 0 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Napajedla – Slavičín 1:0 (0:0), 72. Lapčík, Provodov – Val. Polanka 1:5 (1:3), 27. Ševčík – 5., 6., 8., 52. Baran, 82. Kovalčík, Vel. Karlovice – Mladcová 1:3 (1:2), 5. Sibal – 27., 36. Jakubík, 88. Čihánek, Bylnice – Val. Klobouky 2:0 (1:0), 9. Kolínek, 83. Chovančík (pen.), Lidečko – Újezd 2:4 (2:2), 9. Ryza, 26. Harnádek – 13. Kráčalík, 38., 66. Vaculín, 75. Mikulka, Juřinka – Ratiboř 4:0 (2:0), 22. Petrů, 23. Kutěj, 52., 57. Kopřiva, Hulín – Vlachovice 2:3 (2:1), 12. Šálek, 41. Šůstal, 52. Hrdlička (vl.) – 23. Stružka, 62. Honek.

1. Napajedla 10 9 0 1 35:12 27 0 0
2. Újezd 10 8 0 2 45:24 23 1 0
3. Slavičín 10 6 0 4 35:16 18 0 0
4. Vlachovice 10 7 0 3 17:16 18 3 0
5. Val. Klobouky 10 5 0 5 31:18 17 0 2
6. Mladcová 10 5 0 5 49:33 16 0 1
7. Bylnice 10 5 0 5 26:12 16 0 1
8. Juřinka 10 5 0 5 33:27 16 0 1
9. Vel. Karlovice 10 5 0 5 10:16 16 0 1
10. Hulín 10 5 0 5 40:33 15 0 0
11. Ratiboř 10 4 0 6 17:31 12 1 1
12. Lidečko 10 4 0 6 21:32 10 2 0
13. Val. Polanka 10 2 0 8 20:37 5 1 0
14. Provodov 10 0 0 10 11:83 1 0 1

SKUPINA B: Strání – Kněžpole 6:1 (4:1), 2. Štajner, 13. Prachař, 16., 55. Zámečník, 26. Tomanec, 66. Žajgla – 44. Otáhal (pen.), Nedachlebice – Koryčany 1:3 (0:2), 76. Kaňa – 21. Gejdoš, 42. Hanák, 56. Prachař (pen.), Lutopecny – Dol. Němčí 0:3 (0:0), 86. Krchňáček, 89. Kadlček, 90. Ambros, Boršice – Kvasice 0:3 (0:3), 33. Rakušan, 41. Sládeček, 43. Tůma, St. Město – Jarošov 2:5 (2:1), 25., 25. Pantlík – 5. Pitr, 49. Jurča, 58., 80., 82. Šipka, Chropyně – Uh. Brod B 0:4 (0:2), 18., 68. Dvořák, 34., 47. Michalec, Morkovice – Zdounky 8:0 (7:0), 2. Potočiar, 6., 11., 26., 30. Hrnčíř, 7., 19. Maticz, 54. Juřena.

1. Kvasice 10 10 0 0 35:8 29 1 0
2. Koryčany 10 8 0 2 45:15 24 1 1
3. Jarošov 10 7 0 3 45:25 22 0 1
4. Chropyně 10 7 0 3 36:27 18 3 0
5. Nedachlebice 10 6 0 4 28:19 17 1 0
6. Strání 10 6 0 4 24:26 17 1 0
7. St. Město 10 5 0 5 22:22 16 0 1
8. Morkovice 10 5 0 5 34:27 15 0 0
9. Dol. Němčí 10 3 0 7 21:21 12 0 3
10. Boršice 10 4 0 6 22:37 12 0 0
11. Kněžpole 10 4 0 6 20:30 11 1 0
12. Uh. Brod B 10 3 0 7 22:29 10 0 1
13. Zdounky 10 1 0 9 12:49 4 0 1
14. Lutopecny 10 1 0 9 8:39 3 0 0

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: Štítná n. Vl. – Holešov 1:3 (1:1), 33. Malaník – 38. Matuška, 70. Kratochvíla, 18. Štopl, Louky – Baťov 1:0 (1:0), 10. Kuna, Slavičín – Rožnov p. R. 7:5 (4:3), 6. Svoboda, 18., 70. Číž, 46., 66. Fiodor, 39., 65. Staněk – 4., 11., 35. Husek, 33. Skalík, 69. Poruba, Vik. Otrokovice – Vsetín 3:0 (1:0), 30. Kraváček, 41. Juřena, 63. Machovský, Bystřice p. H. – Brumov 5:1 (0:0), 0. Franěk, 0. Křížek, 0., 0., 0. Maťa – 0. Pešout, Kunovice – Uh. Brod 1:2 (1:0), 14. Červenka – 55. Kociňák, 58. Hrabalík.

1. Louky 7 5 0 2 25:7 15 0 0
2. Kunovice 8 5 1 2 22:11 15 1 0
3. Baťov 8 5 0 3 19:13 15 0 0
4. Uh. Brod 8 5 0 3 20:20 14 1 0
5. Slavičín 8 4 0 4 26:19 13 0 1
6. Vsetín 8 4 0 4 16:17 12 0 0
7. Štítná n. Vl. 8 4 0 4 16:23 12 1 1
8. Brumov 8 3 1 4 20:18 11 0 1
9. Bystřice p. H. 8 3 1 4 17:16 10 0 0
10. Holešov 7 3 0 4 11:12 10 0 1
11. Vik. Otrokovice 8 2 1 5 9:17 7 0 0
12. Rožnov p. R. 8 2 0 6 11:39 5 1 0

MLADŠÍ: Štítná n. Vl. – Holešov 5:6 p. (1:1), 33. Hudek, 33., 41. Konečný, 54. Hnilo, 51. Fojtíková – 18. Zakopal, 38. Hanák, 51., 53., 58. Pospíšil, Louky – Baťov 1:5 (0:3), 50. Mikač – 2. Kraváček, 6. Jakubowicz, 7., 58. Štefka, 33. Guřan, Slavičín – Rožnov p. R. 4:2 (0:0), 11., 21., 44., 68. Vaculová – 16., 55. Dořičák, Vik. Otrokovice – Vsetín 0:7 (0:2), 5., 31., 60. Zbranek, 20., 48. Chromčák, 56. Mikuš, 59. Rodek, Bystřice p. H. – Brumov 9:0 (2:0), 10., 20. Hošák, 33. Zapletal, 39., 42. Schönwalder, 44., 49. Dubčák, 55., 58. Kotas, Kunovice – Uh. Brod 7:4 (2:2), 40., 48., 50. Bičan, 39., 42. Bednařík, 17. Král, 20. Svoboda – 26., 28. Valenta, 31. Koželuha, 5. Zámečník.

1. Vsetín 8 8 0 0 81:24 24 0 0
2. Kunovice 8 7 1 0 52:15 22 0 0
3. Slavičín 8 6 0 2 59:26 18 0 0
4. Baťov 8 5 0 3 41:34 15 0 0
5. Bystřice p. H. 8 4 1 3 35:29 13 0 0
6. Uh. Brod 8 4 0 4 39:48 12 0 0
7. Holešov 7 4 0 3 27:48 10 2 0
8. Brumov 8 3 1 4 25:51 10 0 0
9. Štítná n. Vl. 8 2 0 6 29:37 6 1 1
10. Vik. Otrokovice 9 1 1 7 11:43 5 0 1
11. Rožnov p. R. 8 1 0 7 21:47 4 0 1
12. Louky 8 1 0 7 15:33 3 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Hulín – Juřinka 7:3 (3:2), 6., 9., 13., 60. Neradil, 41., 47. Simerský, 64. Vlk – 15. Cacek, 32., 56. Ryšánek, Nedašov – Hor. Bečva 6:0 (4:0) 1. Fojtík, 10. Novák, 12., 41. Holba, 15., 44. Tomeček, Vsetín B – Lužkovice 3:4 (1:2), 11. Hurta, 38. Karlík, 45. Szczurek – 4. Hejtmánek, 35., 48. Böhm, 57. Peštuka, Luhačovice – Vel. Karlovice 4:0 (1:0), 4., 47. Plášek, 40. Pospíšil, 58. Hyžík, Vlachovice – Zlín B 1:7 (0:3), 59. Vizvári – 12., 40. Kořenek, 18. Strnad, 27. Tomek, 37. Korvas, 50., 59. Šanda, Val. Klobouky – Hošťálková 5:2 (1:1), 8., 38. Opravil, 54., 56., 66. Poliak – 25. Martinec, 51. Orság.

1. Zlín B 8 7 0 1 47:9 21 0 0
2. Luhačovice 8 6 0 2 46:20 18 0 0
3. Lužkovice 8 6 0 2 30:16 17 1 0
4. Hulín 7 5 0 2 35:18 16 0 1
5. Val. Klobouky 8 5 0 3 36:23 15 0 0
6. Juřinka 7 5 0 2 24:15 15 0 0
7. Hošťálková 8 4 0 4 33:28 11 1 0
8. Vsetín B 8 3 0 5 24:33 10 0 1
9. Nedašov 7 3 0 4 24:27 9 0 0
10. Vlachovice 8 1 0 7 6:28 3 0 0
11. Vel. Karlovice 8 1 0 7 7:35 3 0 0
12. Hor. Bečva 7 0 0 7 5:65 0 0 0

SKUPINA B: Dol. Němčí – Koryčany 3:2 (1:2), 24. Horňák, 41. Křivda, 47. Nemrava – 2. Kovář, 31. Novotný, Morkovice – Hluk 2:3 (2:2), 18. Poruba, 34. Štelc – 26. Frühauf, 31., 61. Martiš, 1. FC Slovácko – Bojkovice 0:5 (0:2), 22., 61. Vavrečka, 28. Svoboda, 44. Machala, 59. Andrlík (pen.), Napajedla – Kvasice 0:1 p., Zlechov – Strání 3:1 (1:1), 11., 39. Goliáš, 44. Salinger – 21. Gabriš.

1. Bojkovice 8 8 0 0 50:10 24 0 0
2. Osvětimany 7 5 0 2 41:13 15 0 0
3. Koryčany 8 5 0 3 34:16 15 0 0
4. Dol. Němčí 8 5 0 3 16:13 15 0 0
5. Hluk 8 4 0 4 12:10 13 0 1
6. Napajedla 8 4 0 4 11:23 13 0 1
7. Strání 8 4 0 4 13:30 12 0 0
8. Zlechov 8 3 0 5 21:26 10 0 1
9. Morkovice 8 4 0 4 9:14 10 2 0
10. Kvasice 7 2 0 5 8:20 5 1 0
11. St. Město 7 2 0 5 9:29 5 1 0
12. 1. FC Slovácko 7 0 0 7 4:24 1 0 1

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Hulín – Juřinka 3:5 (1:3), 16., 44., 49. Hoza – 25. Rücker, 27. Šeliga, 30. Nevařil, 46., 60. Menšík, Nedašov – Hor. Bečva 4:9 (1:3), 32. Novák, 56. Šánek, 56. Holba – 5. Němec (vl.), 22., 40., 41. Chrbját, 26., 52., 53., 59. Švec, 28. Rybár, 55. Lejska, Vsetín B – Lužkovice 9:1 (4:1), 2. Durmon, 9. Orság, 17. Rodek, 24. Dobeš, 40. Di Maio, 48. Karlík, 50. Trnka, 54. Kučera, 59. Zbranek – 16. Reif, Luhačovice – Vel. Karlovice 0:11 (0:3), 10., 16., 59. Štuler, 21. Morávek, 40. Horák, 42., 43. Pniok, 46. Koňařík, 48., 50., 52. Toman, Vlachovice – Zlín B 5:4 p. (1:2), 5., 33., 44. Vizvári, 57. Straka – 14. Navrátil, 29. Havrlant, 47. David, 53. Vlk, Val. Klobouky – Hošťálková 13:1 (6:1), 5., 6., 8., 39. Opravil, 11., 25., 34., 51., 59. Samiec, 29. Ovesný, 36., 50. Poliak, 41. Stružka, – 16. Hastík.

1. Val. Klobouky 8 8 0 0 67:15 23 1 0
2. Vel. Karlovice 8 6 0 2 59:17 19 0 1
3. Vsetín B 8 6 0 2 62:24 18 0 0
4. Hor. Bečva 7 5 0 2 28:27 15 0 0
5. Juřinka 7 5 0 2 26:21 14 1 0
6. Zlín B 8 3 0 5 18:25 11 0 2
7. Hošťálková 8 3 0 5 24:36 10 0 1
8. Nedašov 7 3 0 4 13:40 9 0 0
9. Hulín 7 2 0 5 20:35 6 0 0
10. Lužkovice 8 2 0 6 15:36 6 1 1
11. Vlachovice 8 2 0 6 16:40 5 1 0
12. Luhačovice 8 1 0 7 6:38 2 1 0

SKUPINA B: Dol. Němčí – Koryčany 7:4 (4:4), 1., 14., 25., 51. Hibler, 29. Tinka, 53. Huspenina, 59. Hrbáč – 12. Novotný, 22. Kovář, 5., 27. Elzner, Morkovice – Hluk 7:1 (3:0), 15., 20. Žourek, 22., 40., 47. Doleželová, 59. Marek, 60. Dunka – 32. Gál, 1. FC Slovácko – Bojkovice 4:1 (3:0), 5., 25. Bláhová, 26. Trusková, 46. Stavjaníková – 54. Koudelík, Napajedla – Kvasice 0:3 (0:1), 15., 38. Novotná, 50. Samohýl, Zlechov – Strání 6:3 (2:2), 3. Janovský, 11. Kowalík, 39., 41., 47. Dvorský, 51. Lapčík – 18., 33. Benešík, 25. Zámečník.

1. Bojkovice 8 7 0 1 59:16 21 0 0
2. 1. FC Slovácko 7 6 0 1 63:6 18 0 0
3. Dol. Němčí 8 6 0 2 39:28 17 1 0
4. St. Město 7 5 0 2 45:13 15 0 0
5. Osvětimany 7 5 0 2 45:16 15 0 0
6. Zlechov 8 4 0 4 31:33 12 0 0
7. Strání 8 3 0 5 32:55 9 0 0
8. Koryčany 8 3 0 5 24:42 8 1 0
9. Hluk 8 2 0 6 12:31 7 0 1
10. Napajedla 8 2 0 6 12:43 7 0 1
11. Morkovice 8 2 0 6 31:54 6 0 0
12. Kvasice 7 1 0 6 7:63 3 0 0

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE ZLÍN

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

Spytihněv – Halenkovice 0:1 p. (0:0), Lužkovice – Dolní Lhota 3:1 (2:0), 5., 24. Böhm, 90. Záhořák – 77. Čada, Tlumačov – Trnava 2:0 (2:0), 11. Ševela, 20. Jeřábek, Mysločovice – Jaroslavice 3:4 (3:3), 2. Utinek, 20. Teplý (pen.), 36. Hradil – 6. Paníček (pen.), 40. Joch, 41., 60. Horňák, Hvozdná – Fryšták 1:5 (1:2), 4. Morbicer – 16., 65. Pšeja, 37. Naňák, 55. Reisch, 81. Hřebačka.

1. Fryšták 8 8 0 0 44:7 24 0 0
2. Lužkovice 8 7 0 1 49:20 21 0 0
3. Dolní Lhota 8 5 0 3 21:19 15 0 0
4. Spytihněv 8 4 0 4 21:16 14 0 2
5. Jaroslavice 8 4 0 4 34:24 13 0 1
6. Halenkovice 8 5 0 3 19:23 13 2 0
7. Hvozdná 8 4 0 4 25:19 12 0 0
8. Tlumačov 8 4 0 4 11:19 11 1 0
9. Bratřejov 7 3 0 4 22:23 9 0 0
10. Mysločovice 8 2 0 6 18:30 6 0 0
11. Příluky 7 1 0 6 11:38 3 0 0
12. Trnava 8 0 0 8 10:47 0 0 0

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

Mladcová – Kašava 1:0 (1:0), 23. Šmatlák, Malenovice – Tečovice 6:0 (1:0), 29., 39. Mikeštík, 45. Vidrman, 48., 57. Dočkal, 63. Bartoň, Kostelec – Újezd 17:0 (6:0), 1., 15., 20., 43., 52., 62., 66. Ráček, 8., 30., 38., 44. Palúš, 22., 0., 50. Červenka, 0., 57. Šeliga, 55. Horák, Mysločovice – Fryšták 1:3 (1:1), 13. Matulík – 30., 41. Srovnal, 40. Halašta.

1. Malenovice 8 8 0 0 62:6 24 0 0
2. Kostelec 8 7 0 1 38:9 21 0 0
3. Mladcová 8 6 0 2 22:14 17 1 0
4. Sehradice 8 4 0 4 17:14 12 0 0
5. Fryšták 8 3 0 5 18:18 11 0 2
6. Tlumačov 7 4 0 3 9:10 11 1 0
7. Kašava 8 3 0 5 11:14 9 0 0
8. Tečovice 8 3 0 5 10:14 8 1 0
9. Mysločovice 8 1 0 7 7:33 4 0 1
10. Újezd 7 0 0 7 1:63 0 0 0

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

SKUPINA A: Lhota – Veselá 0:7 (0:3), 8., 20., 46. Bednařík, 28. Sekula, 45. Žůrek, 60. Hubáček, 64. Divoka, Ludkovice – Příluky 2:0 (1:0), 26. Kubelka, 57. Chot, Jaroslavice – Spytihněv 2:8 (1:2), 12. Špalek (vl.), 29., 36. Skopal – 28., 38. Zich, 44., 51., 53., 58. Kraváček, 61. Joura, Veselá – Březnice 4:2 (4:1), 10., 19. Hargaš, 25. Bednařík, 30. Vaculík – 14. Běhula, 57. Kužílek.

1. Veselá 7 6 0 1 40:3 19 0 1
2. Ludkovice 7 5 0 2 26:8 15 1 1
3. Spytihněv 7 5 0 2 32:15 14 1 0
4. Jaroslavice 6 4 0 2 30:22 12 0 0
5. Březnice 5 2 0 3 9:15 5 1 0
6. Příluky 7 1 0 6 10:32 4 0 1
7. Lhota 7 0 0 7 1:53 0 0 0
SKUPINA B: Nedašova Lhota – Bohusl. n. Vl. 3:0 (1:0), 26. Kolínek, 69. Vaněk, 68. Pacik, Vizovice – Pozlovice 9:1 (3:1), 2., 61., 42. Bargl, 4., 15., 37., 44. Václavík, 44. Sušeň, 55. Punčochář – 18. Stolařík.

1. Vizovice 6 6 0 0 63:1 18 0 0
2. Nedašova Lhota 6 6 0 0 37:3 18 0 0
3. Pozlovice 7 4 0 3 48:19 12 0 0
4. Jasenná 6 3 0 3 8:10 8 1 0
5. Bohusl. n. Vl. 7 2 0 5 16:39 7 0 1
6. Nevšová 6 1 0 5 5:53 3 0 0
7. Smolina 6 0 0 6 3:55 0 0 0

MLADŠÍ ŽÁCI

SKUPINA A: Provodov – Halenkovice 3:6 (1:2), 10. Janča, 18. Cvan, 28. Talaš – 15., 27., 21. Palla, 21., 25., 27. Kocián, Hřivínův Újezd – Štípa 1:7 (1:4), 27. Kužela – 5. Navrátil, 20. Fráňová, 25. Sedlář, 27., 50. Malík, 45., 55. Sedlář, Lukov – Žlutava 5:0 (3:0), 15., 21., 29. Doležal, 48., 52. Halaška, Racková – Tlumačov 4:5 (2:2), 14. Matuška, 25. Illéš, 46. Polej, 50. Žůrek – 5. Rýdel, 12., 46., 49. Kvasnička, 35. Dvořák.

1. Štípa 8 7 1 0 50:15 22 0 0
2. Tlumačov 8 7 0 1 63:17 21 0 0
3. Halenkovice 7 4 0 3 41:35 12 0 0
4. Racková 8 3 1 4 35:32 12 0 2
5. Provodov 8 4 0 4 32:42 11 1 0
6. Lukov 7 2 0 5 18:28 7 0 1
7. Hřivínův Újezd 8 2 0 6 19:37 5 1 0
8. Žlutava 8 1 0 7 8:60 2 1 0
SKUPINA B: Slušovice – Brumov B nehl., Slopné – Lípa 16:2 (8:1), 5., 8., 15., 22., 44., 50., 55. Kovářová, 7. Jurák, 10. Kolařík, 20., 35., 52., 56. Masař, 21., 45. Tesař, 42. Šuráň – 18. Gajdošík, 45. Balajka (pen.), Šanov – Hvozdná 1:2 (0:2), 53. Konečný – 15. Hlaváč, 25. Hrazdira.

1. Slušovice 6 6 0 0 56:10 18 0 0
2. Štítná n. Vl. B 6 5 0 1 51:19 15 0 0
3. Slopné 7 4 0 3 51:26 12 0 0
4. Brumov B 6 3 1 2 22:22 10 0 0
5. Hvozdná 7 2 0 5 11:42 6 0 0
6. Šanov 7 1 1 5 20:40 4 0 0
7. Lípa 7 1 0 6 18:70 3 0 0

Autor: Redakce

11.10.2015 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Ilustrační foto.

Valaši volí na zámku i ve hvězdárně. Volební komise navštíví i nemocnice

Předvolební debata Deníku probíhala 19. října v Aviatice.
51

Všechny karty na stůl. Zde jsou priority hlavních politických stran

4. kolo soutěže O nejkrásnější svatební pár Deníku pro rok 2017

Prsten za 15 tisíc korun od zlatnického mistra Zbyňka Zimčíka z ateliéru Filip v Uherském Hradišti a dva krásné romantické pobyty v hotelech Starý zámek Napajedla a Spa hotel Lanterna. Právě o tyto atraktivní ceny se hraje v dalším ročníku oblíbené soutěže Svatební pár Deníku.

Na úklid spadaného jehličí a listí pořídili nové stroje

Dva ruční benzinové stroje na úklid spadaného listí a jehličí pořídily městské Technické služby ve Valašském Meziříčí.

Podívejte se, jak pracovali poslanci, kteří se ucházejí o vaši přízeň

FOTOGALERIE / Celkem jedenáct poslanců ze Zlínského kraje bude v pátek a v sobotu usilovat o obnovení svého mandátu. Nově mezi nimi bude i Kristýna Zelienková, která byla zvolena v minulých volbách ve Středočeském kraji.

AKTUALIZOVÁNO

V superdebatě rezonovala otázka referenda. Není to zlaté tele, upozornil Bartoš

/SLEDOVALI JSME ON-LINE/ Pouhý den před sněmovními volbami se v redakci Deníku sešla desítka zástupců politických stran při závěrečné předvolební superdebatě. Na přetřes přišla všeobecně probíraná témata - ať už to je elektronická evidence tržeb, přijetí eura či přijímání lidí prchajících před násilím. Samozřejmě, že nechybělo ani téma obecných referend.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení