KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

Brumov – Dol. Němčí 2:1 Sedlačík, Bůbela – Daněk, Malenovice – Holešov 7:1 Vopatřil 2, Galatík, Bartek, Miks, Jordan, Bartoň – Palík, Luhačovice – Uh. Brod odl., Baťov 1930 – Slušovice 0:4 Bořuta 2, Večeřa, Tkadlec, Hulín – Hluk 1:2 Hrdlička – Sagula 2, Nivnice – Rožnov p. R. 4:3 p. Májek 2, Straňák – Krupa, Seidl, Fiurášek, Kunovice – Nedašov 4:0 Řihák, Langr, Gabriel, Rozhon. Kontumační výsledek – 17.kolo: Kunovice – Hluk 3:0.

1. Uh. Brod 18 12 1 1 4 75:25 39
2. Kunovice 18 11 2 1 4 47:21 38
3. Nivnice 19 10 2 1 6 60:49 35
4. Brumov 19 11 0 2 6 42:33 35
5. Slušovice 18 9 1 4 4 41:21 33
6. SK Baťov 19 10 1 0 8 52:28 32
7. Rožnov p. R. 18 8 2 2 6 47:29 30
8. Holešov 18 8 3 0 7 41:44 30
9. Hluk 18 9 0 1 8 45:49 28
10. Luhačovice 17 7 2 0 8 38:47 25
11. Nedašov 18 4 3 2 9 23:56 20
12. Malenovice 18 5 0 0 13 30:88 15
13. Hulín 18 4 0 2 12 22:48 14
14. Dol. Němčí 18 2 0 1 15 22:47 7

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Újezd – Vlachovice 4:3 Kráčalík 3, Vaculín – Tománek 2, Honek, Vel. Karlovice – Juřinka 1:0 Orsák, Mladcová – Slavičín 3:4 Lebánek 2, Pérez, Kalík – Švach, Fojtík, Smotek, Val. Klobouky – Poličná 0:4 Květoň 2, Klvaňa, Roupec, Ratiboř – Provodov 11:3 Hrabica 4, Mikula 3, Kachtík 2, Havlík, Gajdoš – Jurák, Brebis, Šalena, Hovězí – Val. Polanka 0:12 Kurtin 4, Kovalčík 2, Vaculka 2, Macek 2, Zemánek, Baran, Lidečko – Štítná n. Vl. 1:2 Ryza V. – Zvoníček, Hrnčiřík. Dohrávka 16. kola: Val. Klobouky – Újezd 1:4 Pavlůsek – Vaculín 3, Kráčalík Kontumační výsledek – 15.kolo: Štítná n. Vl. – Poličná 3:0.

1. Štítná n. Vl. 18 15 0 2 1 83:12 47
2. Poličná 17 14 0 0 3 80:17 42
3. Újezd 18 14 0 0 4 63:38 42
4. Slavičín 19 10 1 1 7 59:32 33
5. Val. Polanka 18 9 2 1 6 65:45 32
6. Mladcová 18 8 2 1 7 34:42 29
7. Lidečko 18 9 0 1 8 49:36 28
8. Ratiboř 18 9 0 0 9 60:52 27
9. Juřinka 18 7 1 1 9 30:56 24
10. Vel. Karlovice 17 6 0 2 9 22:42 20
11. Vlachovice 17 3 2 2 10 22:44 15
12. Provodov 18 3 2 1 12 27:75 14
13. Val. Klobouky 19 2 2 2 13 17:63 12
14. Hovězí 17 2 2 0 13 21:78 10

SKUPINA B: Morkovice – Zdounky 3:6 Vrána, Pajgr, Hrnčíř – Kyrcz 3, Judas 2, Ledina, Uh. Ostroh – Napajedla 1:4 Lekeš – Lapčík 2, Brauner, Zlámal, St. Město – Kvasice 5:4 p. Pantlík 2, Sobek, Grebeň – Pospíšil R. 2, Zapletal, Ševela, Kněžpole – Bojkovice 3:17 Vrána M., Hanáček, Klinec – Gago 8, Varga 3, Polášek, Gabrhel P., Kolínek M., Schaffer, Slavíček, Koželuha, Boršice – Louky 0:2 Štípek, Sedláček, Břest – Strání 0:1 p., Koryčany – Nedachlebice 5:0 Gejdoš 3, Hanák, Kaňa D.

1. Bojkovice 19 12 5 0 2 106:35 46
2. Louky 18 13 1 1 3 45:19 42
3. St. Město 19 12 2 1 4 61:29 41
4. Koryčany 19 12 0 1 6 95:48 37
5. Strání 18 11 1 0 6 63:36 35
6. Břest 18 10 1 3 4 56:30 35
7. Kvasice 18 11 0 2 5 60:46 35
8. Zdounky 18 10 0 0 8 57:46 30
9. Napajedla 18 8 1 0 9 46:46 26
10. Boršice 18 5 0 1 12 30:51 16
11. Kněžpole 19 5 0 1 13 36:84 16
12. Nedachlebice 18 4 0 1 13 26:66 13
13. Morkovice 19 4 0 0 15 39:66 12
14. Uh. Ostroh 19 1 0 0 18 14:132 3

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: Štítná n. Vl. – V. Otrokovice 0:4 Šustek 2, Mňačko, Sedlák, Vsetín – Kunovice 1:2 nehl., Bojkovice – Uh. Brod 3:2 p. Buriánek, Pešek – Herák, Hrabalík, Baťov 1930 – Louky 1:4 Kozubík – Křek 2, Jaroněk, Blanař, Slavičín – Rožnov p. R. 2:1 p. Miklas – Slovák, Holešov – Brumov 1:7 Mlčák – Kubiš 2, Zvoníček 2, Martinka, Šenkyřík, Spáčil. Dohrávka 15. kola: Bojkovice – Štítná n. Vl. 2:3 p. Stružka, Koželuha – Juřenčáková, Malaník.

1. Brumov 14 12 1 1 0 75:7 39
2. Kunovice 14 11 0 0 3 42:16 33
3. Slavičín 14 8 2 1 3 25:10 29
4. V. Otrokovice 15 7 2 1 5 32:28 26
5. Rožnov p. R. 15 6 1 2 6 31:28 22
6. Uh. Brod 15 6 0 3 6 27:24 21
7. SK Baťov 14 7 0 0 7 24:45 21
8. Holešov 15 5 2 0 8 29:27 19
9. FK Vsetín 15 5 0 2 8 21:48 17
10. Louky 14 4 0 0 10 18:28 12
11. Bojkovice 15 3 1 1 10 23:60 12
12. Štítná n. Vl. 14 1 3 1 9 14:40 10

MLADŠÍ: Štítná n. Vl. – V. Otrokovice 12:0 Černý 4, Rak 2, Juřenčáková 2, Frýželka, Holík, Struhař, Hnilo D., Vsetín – Kunovice 1:2 nehl., Bojkovice – Uh. Brod 5:2 Liška 2, Kundrata 2, Andrlík – Bartončík, Plášek, Baťov 1930 – Louky 1:4 Guřan – Borovec 3, Zuzaník, Slavičín – Rožnov p. R. 11:1 Švach 2, Častulík 3, Staněk, Vaculová 2, Šoustek 2, Hnaníček, Bor – Lokša, Holešov – Brumov 3:2 Pospíšil O. 2, Linda – Gabriš, Pešout. Dohrávka 15. kola: Bojkovice – Štítná n. Vl. 2:3 Andrlík 2 – Juřenčáková, Holík, Frýželka.

1. Holešov 15 12 1 0 2 78:31 38
2. FK Vsetín 15 11 1 0 3 75:29 35
3. Štítná n. Vl. 14 10 1 2 1 57:20 34
4. Slavičín 14 10 0 2 2 68:18 32
5. Bojkovice 15 9 1 0 5 63:51 29
6. Rožnov p. R. 15 6 1 0 8 70:76 20
7. Brumov 14 4 2 3 5 59:52 19
8. Louky 14 5 1 0 8 45:69 17
9. Uh. Brod 15 3 2 1 9 43:74 14
10. Kunovice 14 4 0 0 10 34:52 12
11. SK Baťov 14 3 0 2 9 38:57 11
12. V. Otrokovice 15 0 0 0 15 18:119 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Bystřice p. H. – Zlín B 4:2 Franěk 2, Navrátil 2 – Schincke, Šenkyřík, Vel. Karlovice – Hor. Bečva 0:5 Řezáč 2, Juřík, Maceček, Křenek, Vlachovice – Hulín 1:2 Kudela – Horák 2, Val. Klobouky – Luhačovice odl., Kelč – Ratiboř odl., Juřinka – Nedašov 5:1 Pernický 5 – Kolínek Jos.

1. Bystřice p. H. 14 13 1 0 0 111:13 41
2. Kelč 13 11 1 0 1 83:14 35
3. Val. Klobouky 13 9 1 1 2 57:20 30
4. Juřinka 14 8 1 1 4 61:36 27
5. Hulín 14 8 1 0 5 46:42 26
6. Luhačovice 14 7 0 2 5 35:41 23
7. Ratiboř 14 6 0 2 6 61:41 20
8. Zlín B 14 6 0 1 7 41:34 19
9. Hor. Bečva 14 5 0 0 9 24:47 15
10. Nedašov 15 2 2 0 11 16:76 10
11. Vel. Karlovice 13 0 1 0 12 7:102 2
12. Vlachovice 14 0 0 1 13 4:80 1

SKUPINA B: Morkovice – Nedakonice 4:0 Štěpánek 2, Štelc, Šebestík, Dol. Němčí – Napajedla 1:3 Kvasnička – Srnec 3, Hluk – Kvasice 7:2 Blaha M. 2, Frühauf Z. 2, Kremr, Matušík, Ševčík – Slavík 2, Boršice – St. Město 0:10 Kedra, Zajíc 3, Sonntag 2, Zachar, Bachratý, Náplava,vlastní, Strání – Zlechov 8:0 Zámečník 4, Havlík 2, Žajgla M., Kolaja O., Koryčany – 1. FC Slovácko 8:0 Bardon 3, Kaňa 3, Vrtal, Hubr. Dohrávka 14. kola: St. Město – 1. FC Slovácko 3:0 Blaha, Jelínek, Sonntag.

1. Hluk 15 13 1 1 0 77:6 42
2. Strání 15 12 0 1 2 82:17 37
3. Koryčany 14 11 0 1 2 81:7 34
4. St. Město 15 10 2 0 3 72:11 34
5. Napajedla 15 8 1 1 5 38:25 27
6. Nedakonice 14 5 1 0 8 16:59 17
7. Dol. Němčí 14 4 0 4 6 50:37 16
8. Kvasice 14 4 1 0 9 30:59 14
9. Zlechov 14 4 1 0 9 15:67 14
10. Morkovice 14 4 0 0 10 18:54 12
11. 1. FC Slovácko 15 3 1 0 11 26:55 11
12. Boršice 15 1 0 0 14 9:117 3

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Bystřice p. H. – Zlín B 2:7 Dubčák 2 – Hlavňovský 2, Kolařík 2, Pospíšil, Švach, Slouk, Vel. Karlovice – Hor. Bečva 10:0 Horák 4, Koňařík T. 3, Machýček 2, Štuler, Vlachovice – Hulín 4:5 p. Straka 2, Vizvári, Stružka – Zuvala 2, Vitoslavský, Soukup, Val. Klobouky – Luhačovice odl., Kelč – Ratiboř odl., Juřinka – Nedašov 9:1 Klanica 2, Nevařil 2, Cacek 2, Bílý, Hrbáč, Ševčík – Kolínek Michal.

1. Val. Klobouky 13 13 0 0 0 104:13 39
2. Juřinka 14 12 0 0 2 88:22 36
3. Bystřice p. H. 14 11 0 0 3 86:37 33
4. Hulín 14 7 2 0 5 74:54 25
5. Zlín B 14 7 1 1 5 69:70 24
6. Vel. Karlovice 13 7 0 0 6 54:53 21
7. Nedašov 15 5 2 1 7 59:79 20
8. Ratiboř 14 6 0 1 7 49:59 19
9. Luhačovice 14 2 1 1 10 33:76 9
10. Vlachovice 14 2 0 3 9 29:91 9
11. Hor. Bečva 14 2 1 0 11 42:93 8
12. Kelč 13 1 0 0 12 14:60 3

SKUPINA B: Morkovice – Nedakonice 5:0 Měrka 3, Marek, Klimek, Dol. Němčí – Napajedla 8:4 Ambros 3, Bobčík 3, Kotačka 2 – Winkler 3, Lhotský, Hluk – Kvasice 0:3 Pecina 3, Boršice – St. Město 6:2 Petřvalský, Matejkovič L. 4, Matejkovič P. – Pecha, Dleštík, Strání – Zlechov 6:9 Frühauf 3, Pavluš, Dobiáš, Jurásek – Novosad 5, Bednařík 2, Bartoň, Lapčík, Koryčany – 1. FC Slovácko 1:3 Novotný J. – Tomečková, Sklenářová, Škrabalová. Dohrávka 14. kola: St. Město – 1. FC Slovácko 2:5 Hejda, Šmíd – Tomečková 2, Geržová, Slováčková, Sklenářová.

1. 1. FC Slovácko 15 12 0 0 3 92:41 36
2. Strání 15 11 1 0 3 77:40 35
3. Boršice 15 11 0 0 4 97:37 33
4. Koryčany 14 9 0 0 5 46:35 27
5. Dol. Němčí 14 8 0 1 5 56:44 25
6. Zlechov 14 8 0 0 6 79:47 24
7. Napajedla 15 7 0 2 6 49:53 23
8. Hluk 15 5 1 1 8 33:35 18
9. Kvasice 14 5 0 0 9 56:63 15
10. St. Město 15 4 1 0 10 42:50 14
11. Morkovice 14 3 1 0 10 25:95 11
12. Nedakonice 14 0 0 0 14 18:130 0

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE ZLÍN

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

SKUPINA A: Žeranovice – Štípa 2:4 Adamík, Ján – Karafiát 2, Okál, Anděl, Fryšták – Hvozdná 6:3 Hřebačka 2, Macek, Jasenský,Odstrčil, Vaškůj – Dostál, Minařík, Dominik, Kašava – Halenkovice 4:3 Masař 2, Červenka P. 2 – Jablonský, Polášek, Gabrhelík, Mysločovice – Příluky 2:3 Novák, Vacek – Seifert, Vymazal, Pajtáš, Spytihněv – Všemina 1:2 Zelený – Gargulák, Hrnčiřík.

1. Spytihněv 14 12 0 1 1 75:13 37
2. Příluky 14 10 1 1 3 44:28 32
3. Všemina 15 9 0 0 6 40:20 27
4. Hvozdná 14 9 0 0 5 31:20 27
5. Fryšták 13 8 0 0 5 44:26 24
6. Tlumačov 13 7 0 0 6 40:24 21
7. Kašava 14 7 0 0 7 35:39 21
8. Štípa 14 6 0 1 7 33:51 19
9. Halenkovice 15 3 1 2 10 33:48 12
10. Mysločovice 13 1 1 1 11 10:70 5
11. Žeranovice 13 1 0 0 12 10:56 3

SKUPINA B. SK Vizovice – Jaroslavice 6:0 Fusek, Machů, Pečenka, Tomšů, Gresl A., Viktořík, Bylnice – Nedašova Lhota 2:1 Kolman, Lukáč – Bůbela

1. Bylnice 11 8 1 1 2 41:25 26
2. Dolní Lhota 10 7 0 1 2 45:16 22
3. Nedašova Lhota 10 4 0 0 6 20:30 12
4. SK Vizovice 11 3 0 1 7 35:39 10
5. Jaroslavice 10 2 1 1 7 21:52 8

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

Tečovice – Mladcová 2:1 Šenkeřík, Ševčík – Malina, Bylnice – Bratřejov 7:0 Jambor 2, Křápek, Polách, Lysáček V., Lysák M., Martinka Dominik, Fryšták – Slušovice 5:4 p. Nesrsta 2, Daněk, Srovnal – Zbranek, Pekař, Peštulka, Rafaja, Kašava – Sehradice 5:2 Drábek 4, Kaška – Majzlík 2, Mysločovice – Malenovice 2:1 Blanař, Hubík – Borovec, Újezd – Lužkovice 1:7 Zicha – Záhořák 4, Novotný 2, Bohm. Dohrávka 12. kola: Sehradice – Lužkovice 0:6 Záhořák M. 3, Bohm, Okál, Hubáček.

1. Lužkovice 15 13 0 2 0 61:10 41
2. Bylnice 14 11 1 1 2 60:9 35
3. Sehradice 15 10 1 1 4 57:30 32
4. Slušovice 14 8 3 4 2 50:22 31
5. Fryšták 14 8 1 2 4 59:26 27
6. Kašava 14 8 0 2 4 41:22 26
7. Malenovice 14 4 2 2 8 34:35 16
8. Mladcová 14 5 0 0 9 36:47 15
9. Tečovice 14 4 0 3 7 22:47 15
10. Mysločovice 14 2 1 2 10 18:51 9
11. Újezd 14 2 0 0 12 24:75 6
12. Bratřejov 14 0 1 1 13 8:96 2

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

SKUPINA A: Jaroslavice – Tlumačov 2:0 Řehák, Háša, Lhota – Ludkovice 0:4 Jurák, Chanát, Kočík, Mikulášek, Spytihněv – Březnice 1:7 Joura – Červaný 3, Baťa 2, Běhula, Štancl. Dohrávka 16. kola: Lhota – Spytihněv 3:0 Mikeštík 3.

1. Ludkovice 13 11 1 1 1 88:8 35
2. Jaroslavice 13 9 0 2 2 71:15 29
3. Tlumačov 13 9 1 1 3 42:15 29
4. Březnice 13 6 0 0 7 45:49 18
5. Lhota 14 3 0 0 11 28:78 9
6. Spytihněv 14 0 0 0 14 10:119 0

SKUPINA B: Kostelec – Lukov 14:1 Prchal 5, Plechač 4, Horák 3, Ráček 2 – Pšeja, Příluky – Lužkovice B odl.

1. Kostelec 11 7 0 1 3 65:20 22
2. Lužkovice B 9 6 2 2 1 43:10 22
3. Trnava 10 6 0 0 4 43:33 18
4. Lukov 11 4 0 1 6 18:59 13
5. Příluky 9 0 0 0 9 4:51 0

SKUPINA C: Nedašova Lhota – Bohuslavice n. Vl. 3:4 Machač M. 2, Hořák R. – Bařinka J. 2, Bařinka V., Hrabina, Nevšová – Pozlovice 0:5 Smolek 3, Pinďák, Švadleňák.

1. Pozlovice 11 11 0 0 0 93:2 33
2. Nedašova Lhota 10 6 0 0 4 38:15 18
3. Bohuslavice 10 6 0 0 4 41:22 18
4. Nevšová 11 1 1 1 9 9:60 5
5. Smolina 10 1 0 1 8 9:91 4

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE KROMĚŘÍŽ:

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

Zborovice – Rataje 1:2, Gremlica – Vychopeň, Raška, Těšnovice – Dřínov 0:4 (0:2), N. Kroupa 3, Maticz, Mrlínek – Chropyně 4:0, Dostalík 2, Macůrek, D. Vepřek, Rymice – Lutopecny 0:1 p., Krejčíř.

1. Dřínov 14 9 1 2 2 36:15 31
2. Chropyně 14 8 1 2 3 49:24 28
3. Lutopecny 14 7 3 1 3 24:16 28
4. Mrlínek 13 7 1 1 4 34:22 24
5. Rymice 13 4 3 1 5 32:25 19
6. Zborovice 14 3 1 5 5 21:33 16
7. Rataje 14 2 2 2 8 23:41 12
8. Těšnovice 14 1 2 0 11 12:55 7

OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ

Chropyně – Martinice 9:0 (3:0), Vítek 4, Vysloužil 2, Klimecký, R. Fridrich, Zalabák, Rymice – Lutopecny 2:1 p., Matula, Skácel – Mičo, Bezměrov – Zdounky 3:0 (2:0), Kunčar 2, P. Daněk, Chvalčov – Zlobice 5:1, Dostálík 2, Gabriel 2, Červinka – Slaník.

1. Chvalčov 10 10 0 0 0 51:11 30
2. Chropyně 10 9 0 0 1 58:19 27
3. Rymice 10 6 1 0 3 34:18 20
4. Zdounky 10 5 0 0 5 29:34 15
5. Lutopecny 10 3 1 2 4 27:23 14
6. Mrlínek 9 2 1 0 6 14:30 8
7. Bezměrov 10 2 0 2 6 11:30 8
8. Zlobice 10 2 0 1 7 19:52 7
9. Martinice 9 0 2 0 7 15:41 4

OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ

Bezměrov – Žeranovice 1:4 (0:2), Ondráček – Klimek 2, Josefčák, Briliak, Elko Holešov B – Lubná nehl., Dřínov – Prusinovice nehl., Těšnovice – Lutopecny 6:2 (2:0), P. Pecina 3, Galatík, Kolaja, L. Plšek – nehl., Skaštice – DFK Holešov 4:1 (4:1), Dočkal, Hrabal, Neuvirth, Zůvala – Řiháčková.

1. Holešov B 10 9 0 1 0 58:11 28
2. Lutopecny 11 6 2 0 3 37:14 22
3. Prusinovice 10 7 0 1 2 41:23 22
4. Žeranovice 11 6 0 1 4 48:23 19
5. Skaštice 11 6 0 1 4 46:24 19
6. Lubná 10 5 2 0 3 41:21 19
7. Těšnovice 11 3 0 0 8 38:101 9
8. Dřínov 10 2 1 0 7 14:46 8
9. Bezměrov 11 2 0 1 8 40:53 7
10. DFK Holešov 11 2 0 0 9 15:62 6

OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍ PŘÍPRAVKY

SKUPINA A – 10. TURNAJ: Hulín – Prusinovice 2:8, Olle 2 – Měrka 6, Zdráhal, M. Pumprla, Chvalčov – Žalkovice 5:7, Charvát 2, Zmeškal 2, Jakoubek – Dočkal 4, Mojžíšová 3, Žalkovice – Prusinovice 3:10, Dočkal 2, Mojžíšová – Pirkl 4, M. Pumprla 4, Měrka, Hulín – Chvalčov 5:3, Olle 2, Fijalík 2, Polášek – Zmeškal, Jakoubek, Charvát.

1. Prusinovice 16 15 0 0 1 117:53 45
2. Žalkovice 16 13 0 0 3 118:65 39
3. Chvalčov 16 6 1 0 9 72:87 20
4. Loukov 16 2 0 1 13 41:98 7
5. Hulín 16 2 1 1 12 44:89 9

SKUPINA B – 10. TURNAJ: Lutopecny – Rataje odl., Morkovice – Zdounky 8:3, Hamala 3, P. Žourek 3, D. Žourek, Sedlařík – Čečatka, Novák, Syručka, Morkovice – Rataje 9:1, Hamala 3, Marek 3, D. Žourek 2, P. Žourek – Jarka, Zdounky – Lutopecny odl.

1. Morkovice 16 15 0 0 1 155:34 45
2. Zdounky 15 8 0 0 7 62:82 24
3. Kvasice 16 6 0 1 9 50:70 19
4. Lutopecny 14 5 0 1 8 48:70 16
5. Rataje 15 2 2 0 11 54:113 10

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE UH. HRADIŠTĚ:

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

SKUPINA A: Buchlovice – O. N. Ves 7:1 (1:0) Zábojník 2, Kučík, Ehrlich, Lukeštík, Kunc, Raštica – Miklíček, SK Zlechov – Bílovice 3:3 (3:2) R. Mikula 2, J. Bílka – Kučík, Slíž, vlastní, O. Lhota – Jarošov 0:12 (0:12) Šipka 8, Svoboda, Stojaspal, Pitr, Gajdošík, Mikulec (nedohráno pro nízký počet domácích hráčů), Mistřice – Nedakonice 2:2 (1:2) Posolda, Navrátil – Bánovský, Vaculík.

1. Jarošov 14 12 2 0 122:24 38
2. Bílovice 15 9 2 4 36:20 29
3. Nedakonice 15 9 1 5 56:27 28
4. O. N. Ves 15 8 1 6 23:32 25
5. SK Zlechov 15 6 3 6 43:36 21
6. Buchlovice 14 5 0 9 25:53 15
7. Mistřice 15 2 2 11 18:92 8
8. O. Lhota 13 0 1 12 11:56 1

SKUPINA B: Havřice – Vlčnov 4:1 (2:1) Moštěk 3, Schurmacher – Mikulec, Prakšice – Bánov 2:1 (2:1) Dedík, Slezák – Mahdal, ČSK Uh. Brod B – Hradčovice 17:0 Jaroněk 6, F. Lekeš 3, Man 2, Gazdík 2, Josefík, Grác, Řezníček, Konečný, Podolí – Šumice 1:3 (0:0) T. Hanáček – Valášek, Ondřej 2.

1. ČSK Uh. Brod B 11 10 0 1 80:10 30
2. Šumice 11 10 0 1 62:9 30
3. Podolí 11 5 1 5 21:23 16
4. Vlčnov 11 4 2 5 26:39 14
5. Hradčovice 12 4 2 6 24:47 14
6. Prakšice 10 4 1 5 29:32 13
7. Bánov 11 3 2 6 29:34 11
8. Havřice 9 3 0 6 23:27 9
9. Korytná 10 1 0 9 12:85 3

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

Bánov – Uh. Ostroh 3:2 Kočenda 2, Machalík – Pírek 2, Osvětimany – Topolná 1:1 (1:0) M. Vykoukal – Petřivalský, Újezdec – Prakšice 5:3 (3:0) Brulík 2, L. Bachůrek 2, Kubáň – Kučerová, Řezníček, Sukup, Nivnice – Jarošov 1:0 (1:0) Jin. Mahdal, O. N. Ves – Šumice 4:3 (4:1) T. Ondračka, M. Ondračka, Sedláček, M. Ščuka – C. Dvořák 2, D. Dvořák.

1. Újezdec 12 12 0 0 91:10 36
2. Nivnice 12 7 2 3 20:15 23
3. Osvětimany 12 5 5 2 32:18 20
4. Bánov 12 5 2 5 25:39 17
5. Prakšice 12 4 4 4 32:33 16
6. Jarošov 12 4 4 4 21:27 16
7. O. N. Ves 12 4 0 8 21:37 12
8. Topolná 12 2 4 6 18:36 10
9. Šumice 12 2 4 6 21:41 10
10. Uh. Ostroh 12 1 3 8 13:38 6

OKRESNÍ SOUTĚŽ ST. ŽÁKŮ

Jalubí – Buchlovice 5:1 V. Dobiáš 4, T. Kolář – M. Kučík, Havřice – Traplice 4:0 (3:0) Halka 2, Chovánek, Kubiš, Velehrad – Mařatice 3:3 (1:3) Trňák 2, Lancouch – Venglík 2, Čech.

1. Havřice 10 8 1 1 41:9 25
2. Sušice 8 7 0 1 47:4 21
3. Mařatice 8 6 1 1 20:10 19
4. Jalubí 10 4 1 5 30:35 13
5. Buchlovice 10 4 0 6 37:37 12
6. Nedachlebice 9 2 2 5 16:49 8
7. Traplice 9 2 1 6 14:26 7
8. Velehrad 10 0 2 8 16:51 2

OKRESNÍ SOUTĚŽ ML. ŽÁKŮ

SKUPINA A: O. Lhota – Ořechov 1:12 (1:2) Kapusta – K. Zelina 5, Š. Kolář 3, Vyskočilová V. 2, Š. Beran, D. Svoboda, Březolupy – Kněžpole 1:2 (1:1) Hoferek – Berčík, Gabáni, Tupesy – Babice 1:9 (0:3) O. Kula – M. Janeček 2, Š. Janeček 2, Krkoška2, Buřil, Maňásek, vlastní, Podolí – Mistřice 0:15 (0:8) Kopčil 3, Vrána 2, Bilavčík, Tomeček, Švec2, M. Tomeček 4, Kolek, Belant.

1. Mistřice 10 9 1 0 99:28 28
2. Březolupy 11 8 1 2 84:13 25
3. Ořechov 11 7 1 3 98:37 22
4. Babice 11 7 1 3 59:30 22
5. Tupesy 11 6 1 4 68:37 19
6. Bílovice 10 3 1 6 49:43 10
7. Kněžpole 11 3 0 8 29:67 9
8. O. Lhota 11 2 0 9 17:135 6
9. Podolí 10 0 0 10 4:117 0

SKUPINA B: Korytná – Vlčnov 0:5 (0:2) Juřenčák 3, Klabačka 2, Bystřice p. L. – ČSK Uh. Brod B nehl., Orel Uh. Brod – S. Loz 7:2 (2:1) O. Dubský 2, Malůš 2, Teichgrab 2, Krahula – Jankuj, Novák, Březová – St. Hrozenkov 0:0, D. Němčí B – Hradčovice 7:1 (2:0) Ambros 2, Horňák 2, R. Bobčík 2, Křivda – Malina.

1. D. Němčí B 12 10 1 1 87:15 31
2. Vlčnov 12 10 0 2 58:19 30
3. Orel Uh. Brod 12 8 0 4 58:47 24
4. Korytná 12 7 0 5 67:39 21
5. ČSK Uh. Brod B 11 7 0 4 62:42 21
6. Hradčovice 12 6 1 5 38:36 19
7. Březová 12 3 1 8 27:44 10
8. S. Loz 12 3 1 8 21:52 10
9. St. Hrozenkov 12 1 2 9 33:74 5
10. Bystřice p. L. 11 1 0 10 15:98 3

OKRESNÍ PŘEBOR PŘÍPRAVKY

STARŠÍ: St. Město – Boršice nehl., Vlčnov – FC Slovácko 3:20 (2:9) Moštěk 2, Janča – Hanáčková 9, Vlachynská 3, Kopčilová 3, Bangová 2, Choulostivá, Zlínská, Hluk – Buchlovice 7:4 (5:0) M. Fruhauf 5, Zlínský, Soviš – Marek 2, Kořínek, Daňhel, D. Němčí – Uh. Ostroh nehl., Tupesy – Polešovice 11:3 (4:0) T. Chramcov 5, Martináková 3, Kovařík 3 – Bartošík 2, Šantavý, Nivnice – Strání 9:14 (6:8) Straňák 4, Kozelek 2, Zálešák, Slinták, vlastní – Zámečník 5, Eliáš 4, Toth, Bušo, Mikláš 2, Žajgla, Spytihněv – O. N. Ves 2:18 (2:9) Bureš, Mitáček – Lažek 5, Jurčeka 4, Jelének 3, Pšurný 3, Škrabal 2, Janečka.

1. O. N. Ves 15 14 0 1 208:62 42
2. Nivnice 16 11 0 5 215:108 33
3. Hluk 15 11 0 4 184:89 33
4. D. Němčí 14 11 0 3 138:71 33
5. Strání 16 9 1 6 160:74 28
6. FC Slovácko 16 9 0 7 150:106 27
7. Buchlovice 14 7 0 7 112:85 21
8. St. Město 14 7 0 7 120:117 21
9. Tupesy 16 7 0 9 83:135 21
10. Polešovice 14 6 0 8 83:138 18
11. Boršice 12 4 1 7 108:85 13
12. Spytihněv 15 3 0 12 61:156 9
13. Uh. Ostroh 13 2 0 11 40:172 6
14. Vlčnov 14 0 0 14 18:282 0

MLADŠÍ: St. Město – Boršice nehl., Vlčnov – FC Slovácko 5:14 (2:8) Šobáň 2, Gazi 2, Tykal – Hanáčková 8, Jančářová 2, Chromečková 2, Chudorová, Zlínská, Hluk – Buchlovice 10:9 (6:3) Koníček 6, Kremr 4 – Zámečník 4, Novotný 3, Marek, Večeřa, D. Němčí – Uh. Ostroh nehl., Tupesy – Polešovice 9:1 (2:0) Sonntag 4, Šmíd 2, Janoušek 2, Kunert – Indruch, Nivnice – Strání 0:21 (0:10) Zimčík 6, Mikláš 3, Macíček 3, Popelka 3, A. Zderčík 2, Lancůch 2, Otte, M. Zderčík, Spytihněv – O. N. Ves 13:2 (8:1) Tabara 6, Jourová 3, Čevela 2, Bureš, Hůsek – Chmelař, Tomeček.

1. D. Němčí 15 13 2 0 161:58 41
2. FC Slovácko 16 12 1 3 196:71 37
3. St. Město 14 11 1 2 98:52 34
4. Tupesy 16 10 1 5 139:81 31
5. Strání 16 9 1 6 151:104 28
6. Spytihněv 15 8 2 5 143:74 26
7. Hluk 15 8 1 6 146:111 25
8. Uh. Ostroh 13 7 0 6 113:63 21
9. Vlčnov 14 4 0 10 51:175 12
10. Boršice 11 3 1 7 53:91 10
11. Buchlovice 14 3 1 10 61:139 10
12. Polešovice 14 3 0 11 56:139 9
13. Nivnice 16 3 0 13 63:179 9
14. O. N. Ves 15 2 1 12 59:153 7

OKRESNÍ SOUTĚŽ PŘÍPRAVKY

SKUPINA A: Kněžpole – FC Slovácko B 6:8 (4:6) Markus 3, Berčík 2, Šimík – Vlachynská 3, Bangová 2, Kopčilová 2, Obadalová, Březolupy – Topolná 4:4 (2:2) Hoferek 3, Kročil – Mikoláš 2, Gajdošík, Šimon, Nedakonice – Babice 4:8 (0:4) Chlachula 2, Dvouletý, Reinberková – Litoš 4, Trvaj 2, Polášková, Skřivánek, Huštěnovice – Mařatice 0:8 (0:3) Maňas 6, Mléčka, Valouch, Jarošov – Mistřice 4:14 (1:6) Němec 3, Čada – Polášek 9, Pe. Tománek 2, Sládek, Bilavčík, Tomeček.

1. FC Slovácko B 11 10 0 1 86:40 30
2. Babice 12 6 3 3 57:51 21
3. Kněžpole 10 6 2 2 85:42 20
4. Březolupy 11 5 1 5 78:67 16
5. Mařatice 11 4 4 3 58:47 16
6. Nedakonice 10 4 0 6 47:56 12
7. Mistřice 10 4 0 6 41:50 12
8. Topolná 11 3 2 6 40:57 11
9. Huštěnovice 12 2 3 7 37:61 9
10. Jarošov 10 2 1 7 39:97 7

SKUPINA B: St. Hrozenkov – Orel Uh. Brod 2:2 (1:1) Masařík, Běták – Sahto, Dubský, Havřice – Březová 0:4 (0:2) Křeháček, Vojtek, Horňák, Panák, Prakšice – Bánov 4:1 (1:1) Helísek 2, Buráň, Puček – Daněk, Hradčovice – Újezdec náhr. termín, Rudice – Šumice 0:6 (0:1) L. Synčák 2, Šidlo 2, Helbich, Synčák.

1. Hradčovice 10 9 0 1 64:17 27
2. Březová 12 8 1 3 47:22 25
3. Újezdec 11 8 0 3 67:30 24
4. Šumice 12 7 1 4 49:31 22
5. Orel Uh. Brod 11 5 2 4 43:37 17
6. Prakšice 11 5 1 5 49:27 16
7. Bánov 12 5 0 7 58:36 15
8. St. Hrozenkov 11 4 1 6 46:54 13
9. Havřice 11 2 0 9 30:53 6
10. Rudice 11 0 0 11 4:150 0